IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 11th August 2010, 17:53
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

и Гинеколожката потвърди тезата че се адаптирам, страничен ефект
само че на мен ми писна след секс да кървя като заклана
и да стряскам партньора си
Дано втория месец да преодолея тази идиотщина
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #52  
Стар 24th January 2015, 18:53
Ивалина Ивалина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,искам да споделя едно притеснение.Пия противозачатъчни дияне 35 от 7 месеца и до сега не ми се е случвало,този месец ми дойде цикъла както си трябва,но след това бях забравила 2-3 дни да пия противозачатъчните и пак имам цикъл.Моля ако на някой му се е случвало моля дайте ми съвет.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 25th January 2015, 12:37
M.P. M.P. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте пих марвелон 6 дена, но много ме боляха яйчниците и корема и ги спрях не знаех, че било нормално....Все пак не се издържаше. 4-5 дни след това ми дойде и сега след 11 дни имам болки в гърдите и в яйчниците все едно ще ми идва, а е много рано. На някой случвало ли му се е? А и за малко да забравя по-принцип правим опити за бебе, но не сериозно и целенасочено.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 26th January 2015, 10:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ивалина, щом забравиш да си взимаш хапчетата няколко дни неминуемо идва цикъл. Може да си почнала опаковката по време на редовния си цикъл, но ако пропуснеш повече от две хапчета ще ти дойде веднага пак цикъл.
М. Р. Само едно не разбрах, правите опити за бебе, а пиеш противозачатъчни. То не че е моя работа, но понеже го подчертаваш и реших да питам. За другото не знам, разбъркала си хормоните и сега трябва да се регулират.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Противозачатъчницикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:53.