IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 2nd November 2007, 15:28
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

аз си правих отопластика декември,и сега забелязвам че едното ми ухо се отпусна повече от друото,иначе са си нормални вече не с аклепнлаи като преди,но някакви конци ми излязоха отзад на ухото а уж бяха подкожни,май трябва да отида да ги махнат,а дотора не ми е споменавал нищо за махани на конци
Отговори с цитат
  #212  
Стар 2nd November 2007, 20:19
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

maslinka, конците се махат ако не се лъжа след първата седмица.Просто там са зашили кожата.След като едното ти ушле е отпуснало и то още в толкова ранен етап е редно да предявиш претенции към хирурга ти.Ако все пак не ти е проблем, пази си ги много и бъди стриктна към носенето на лентата.Много внимавай и при приятелски подръпвания и пощипвания на ушлетата.Кофти работа с фризьорите.Банята се превръща в мъка.Месеци обикаляш из света с лента.Неблагодарна операция!Ако пък и не се получи от първия път, айде мъките отново....Шибана работа, общо взето!
Отговори с цитат
  #213  
Стар 2nd November 2007, 23:53
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MapTo_D
Здравейте!
Аз съм от Варна и съм решил да се позложа на тази интервенция! Искам да питам запознатите по-добре от мен с тази материя дали д-р Заякова е най-добрият ми избор...свързах се с клиниката където работи и ме покани на консултация, но все още не смея да отида а и ако трябва да съм честен не съм си осигурил 1200-1400 лв. които казаха че ще са ми нужни ( това не е ли много ?!? )
Предварително благодаря на отзовалите се!
Аз бях при Заякова и мога да ти кажа, че наистина е много добра лекарка! Отношението, работата всичко е на ниво
Наистина иска по-скъпичко от другите лекари. Ама спокойно това все пак си е консултация, няма още на следващия ден да те оперират. Тя попринцип сега е доста заета, аз едва успявам да си запазя час да ме прегледа
И да знаеш за консултацията хубаво се запознай с операцията и с рисковете предварително, защото тя не обяснява много много!
Успех и не се притеснявай! Всичко минава много бързо, и накрая ще се раздваш на хубави ушета!
Ти реши ли как да е операцията, с местна или пълна упойка?


REASON моля те не плаши хората! Това, че при теб на времето не се е получило както трябва не значи, че на всички така ще се случи! Сега хирургията е далеч по-напреднала от преди 3 години! Моля те не изтъквай само лошите страни! Аман начи
И не са месеци, а само няколко седмици ходене с лента! И къпането изобщо не е мъка!

__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #214  
Стар 3rd November 2007, 00:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Вярно, може за 3 години да са минали достатъчно много хора, че да са се научили.
Иначе при Тонев, лентата се носи 2-3 месеца.Аз я носих 3, защото той ми скъса ухото, когато оперираше.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 3rd November 2007, 00:34
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Ужас, как ще го скъса бе
Четох и в други теми твои мнения за Тонев, и останх с впечатлението, че тоя само се е упражнявал върху теб и приятелите ти.
Тцтц как може да има такива лекари..
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #216  
Стар 3rd November 2007, 01:09
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
maslinka, конците се махат ако не се лъжа след първата седмица.Просто там са зашили кожата.След като едното ти ушле е отпуснало и то още в толкова ранен етап е редно да предявиш претенции към хирурга ти.Ако все пак не ти е проблем, пази си ги много и бъди стриктна към носенето на лентата.Много внимавай и при приятелски подръпвания и пощипвания на ушлетата.Кофти работа с фризьорите.Банята се превръща в мъка.Месеци обикаляш из света с лента.Неблагодарна операция!Ако пък и не се получи от първия път, айде мъките отново....Шибана работа, общо взето!
защо да е кратък срок,минаха 10месеца,той хирърга каза че ще се отпуснат малко,иначе ми бяха като залепени за главата с каниколит.а конците излязохо от под кожата наскоро,много странна работа
Отговори с цитат
  #217  
Стар 3rd November 2007, 04:23
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Да, така е ушлетата леко отпускат.Мислих че скоро си се оперирала, защото спомена конците.Какви са тия конци на 10-тия месец, wow, отрепи ме не знам!
Отговори с цитат
  #218  
Стар 3rd November 2007, 09:19
MapTo_D MapTo_D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до MapTo_D
По подразбиране

Silly, по принцип не съм бъзлив и предполагам че ще предпочета да е с местна упойка, пък и не искам след операцията да ходя като дрогиран...така като се замисля чак февруари месец ще стане моята работа...сега идват празници и не искам да съм с някъкви ленти на главата...януари ми е сесията и май през малкото почивка през м.февруари ще си взема малко отпуска и ще се подложа на това нещо...и всичко при условие че това което ще чуя на консултацията ме удовлетворява
Отговори с цитат
  #219  
Стар 3rd November 2007, 11:38
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

MapTo_D, споко операцията, ако е по моя метод е лека и места упойка върши работа.Ако се реже от хрущяла вече не знам как стой въпросът.Само знам, че е по-сложно и иска повече време.Успех!
Отговори с цитат
  #220  
Стар 3rd November 2007, 11:42
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

MapTo_D, аз съм с изрязване на хрущяла и неприятното на операцията са шумовете, но не ти става скучно (или поне на мен не ми беше)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.