IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th December 2012, 20:13
Newbie-boobie Newbie-boobie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
Question Форум среща 2013

Здравейте всички!
Нека се представя, като нова във форума, през "историята си":
От както се помня пред мен стои въпросът дали да си сложа импланти или не... (сега съм на 25, нераждала и без изгледи това да се случи скоро) Не съм страхлива, не съм бедна, нито неинформирана. Изчела съм всички форуми за мамопластика, проучила съм хирурзите, дори задочно съм си избрала такъв. Харесвам тялото си и не съм обсебена с размера на гърдите си (въпреки че те са наистина малки...). Тормозила съм се поради този факт като тийнейджърка, но с времето сякаш все по-малко ми пука - научих се да се приемам и обичам такава... И все пак не виждам причина защо да не си сложа импланти, 1) след като съм се родила в единственото време от историята, когато това е възможно; 2) след като имам желание и не се страхувам от операцията и 3) след като мога да си го позволя. Проблемът е, че мразя вида на изкуствените цици - всякакви резки граници, гънки, твърдостта като на балон - ако гърдите ми имат тези параметри след корекцията, може би ще съжалявам, че съм се решила... Моите гърди, освен че са страшно малки, иначе имат хубава форма и са стегнати и леки И тъй-като си дадох сметка, че само с четене и гледане на снимки, едва ли ще мога да взема решение, бих искала да поканя на среща тези "коригирани" от вас, които не биха имали проблем да ми покажат как са на вид и евентуално на пипане гърдите им, как изглеждат белезите им, да споделят опит с любопитния феномен на "мръзнене на гърдите", който ми се стори доста неприятен страничен ефект и разни други такива неща. Подобна по-конкретна информация наистина ще ми бъде от полза, защото се страхувам да не направя глупост... Коментари тук по повод нещата, които изброих, също са добре дошли. Ако някоя от вас е навита, нека пише и ще уточним подробностите в последствие. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th December 2012, 21:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Newbie-boobie Виж мнението
Проблемът е, че мразя вида на изкуствените цици - всякакви резки граници, гънки, твърдостта като на балон - ако гърдите ми имат тези параметри след корекцията, може би ще съжалявам, че съм се решила... Моите гърди, освен че са страшно малки, иначе имат хубава форма и са стегнати и леки

Ето тази част от поста ти ми дава основание да смятам, че ще съжаляваш ако се подложиш на корекция.

Аз имах малък и стегнат бюст... не съм толкова крайна в чувствата си относно изкуствените цици, колкото си ти и въпреки, че много си харесвам зизите сега понякога испитвам носталгия по истинските си малки гърди.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th December 2012, 01:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз нито са секунда не съм изпитала носталгия по старите си гърди, от както сложих импланти! Ама това съвсем искрено! Имала съм колебания, имала съм и продължавам да имам неудобства, съмнения, притеснения.. Твърди са, статични са, пречат при спорт.. но никога не съм си поискала старите гърди обратно! Според мен много зависи от старта - ако е бил ок, ако нямаш комплекси, ако все още правиш секс без сутиен - може и да има моменти на съжаление.
Обаче ако старта ти е бил отчайващ..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th December 2012, 13:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

А ти как си го представяш това? В някое заведение ли?
Разголваме се всички и ти се показваме?...

Има хубави, и лоши резултати, по принцип. Гърдите са малко по-твърди, но пък доста мъже харесват това. Едри и твърди Не много твърди, де.
Но ако имаш поне малко мазнинка и жлеза, няма да са толкова твърди..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th December 2012, 14:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Незнам за другите, но аз бях с нулев старт-пъпка на ребро. В момента имам чудесни гърди, които никога няма да кажеш че са изкуствени ако не ти кажа. Изглеждат абсолютно естествено и на пипане са идеални. Въобще не са твърди, нито пък прекалено меки а са си екстра. Мои приятели ме опипаха след случая и всички казаха че са перфектни на пипане. Имам връзка в момента и мъжа въобще не разбра, че не са истински. След време забеляза белезите ми и ме попита за тях и не можа да повярва че имам силикон.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th December 2012, 15:18
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
..пъпка на ребро
Звучи почти сентиментално. Обикновено пъпките са носа и на г...

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
..Мои приятели ме опипаха след случая и всички казаха че са перфектни на пипане...
Friends Will Be Friends!

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
..Имам връзка в момента и мъжа въобще не разбра,..
Не знае в кой форум да се регистрира.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th December 2012, 15:21
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Newbie-boobie,на твоите години единственото,което знаех за силиконовите гърди беше,че искам такива един ден... и така допреди година-две,когато разбрах,че да си поставиш силиконови импланти не е като да си направиш прическа или маникюр.
Без да обиждам никой или трябва да си достатъчно мотивирана,или достатъчно отчаяна от вида на гърдите си.Ти не си нито едното,нито другото.
Относно "тунингованите",които все още пишат тук-на мен никоя не ми е отказала снимка или не е отговорила.
Благодаря,че все още Ви има,момичета!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th December 2012, 16:03
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Всъщност тук доста спорове са се вихрили за мекотата и твърдостта. Агент Мис (къде ли изчезна..) беше маниак да има меки гърди с Макганките, които избра, но незнам дали е окончателно доволна от избора си.
Аз лично, с нарочените "твърди" Менторки се чувствам съвсем ок.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th December 2012, 20:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Да, къде изчезна Миската ... отиде за ремонт на банята и така и не се върна ... тююю ...
Зависи колко се втелясаш на тема мекота. Да, меки са, но ... не достатъчно. Ама то за всичко може да се втелясаш, така че ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумсреща2013
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:34.