IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 12th December 2012, 13:12
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

разбрах те-благодаря Лили:0
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #102  
Стар 12th December 2012, 13:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лили, те моите белези станаха на една година вече, не знам дали тези лепенки ще имат ефект. За това съм се насочила към по-радикални методи. Дали ще имат ефект лепенките, а?? Ако питам ИС дали ще е обективен? Т.е. няма да ми препоръча лазер, само за да ми вземе парите?

Момичета, знам, че не е тук темата, но коя беше клиниката, в която правиха най-добрия ехограф на гърди с импланти?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 12th December 2012, 14:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Лили, те моите белези станаха на една година вече, не знам дали тези лепенки ще имат ефект.
Аз не ти ли казах за лепенките преди 100 години мЪ?

Питай ИС за лепенките... доколкото знам би трябвало да подействат ако имаш релеф.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 12th December 2012, 14:17
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Вероятността да подействат на релефните белези е малка /личен опит/, но има отделни случаи със спектакулярен резултат, и то при стара 65-годишна кожа.

При всички случаи резултат - минимум след 2 месеца лепенка. До 6-тия месец след окончателното формиране на цикатрикса ефикасността е около 45-50%. След 6-тия месец този процент обаче рязко спада (документирано с клинични рандомизирани проучвания).
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 12th December 2012, 14:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз не ти ли казах за лепенките преди 100 години мЪ?

Питай ИС за лепенките... доколкото знам би трябвало да подействат ако имаш релеф.
Не, ма кака! Преди два месеца ми каза..


Ама истината е, че не им вярвам на пустите лепенки. Ти имаш ли опит с тях, или някой твой познат?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 12th December 2012, 14:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Вероятността да подействат на релефните белези е малка /личен опит/, но има отделни случаи със спектакулярен резултат, и то при стара 65-годишна кожа.

При всички случаи резултат минимум след 2 месеца лепенка. До 6-тия месец след окончателното формиране на цикатрикса ефикасността е около 45-50%. След 6-тия месец този процент обаче рязко спада (документирано с клинични рандомизирани проучвания).
Не мога да повярвам, че Митю се изказа веднъж по темата..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 12th December 2012, 14:24
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Моята кожа (куча- проклета) произвежда релефни белези. Предпочитам така да беше с мозъчната кора, ама..... Опасявам, че когато кожата ми стане ептем пергамент, обувките ми ще разхождат цял един тежкообемен белег
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 12th December 2012, 14:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не, ма кака! Преди два месеца ми каза..


Ама истината е, че не им вярвам на пустите лепенки. Ти имаш ли опит с тях, или някой твой познат?

Баси... аз мислех, че по-отдавна съм ти казала. Ми... аз имам опит, но не мога да ти бъда критерий, защото моите никога не са били релефни... мисля, че се повлияха от лепенките, но доколко не бих могла да кажа.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 12th December 2012, 14:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Баси... аз мислех, че по-отдавна съм ти казала. Ми... аз имам опит, но не мога да ти бъда критерий, защото моите никога не са били релефни... мисля, че се повлияха от лепенките, но доколко не бих могла да кажа.
Моите тръгнаха релефни от самото начало, мислих, че ще се изгладят с времете, ама нейсе... Ще питам док и ще докладвам.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 12th December 2012, 15:31
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Нищо не можеш да направиш, ако самата ти кожа генетично произвежда прекомерно много фибробласти (фиброзна тъкан) и смущения в колагеносинтезата. Все едно да се назориш да промениш цвета на очите ти без контактни лещи. От друга страна в самият цикатрикс може да тлее перманентно възпълително огнище, което винаги ще поддържа едреенето на тази неприятна свинска тъкан.

Какво да правим, не може всички да сме с целофанената кожа на Лиляна .
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 12th December 2012 на 15:40
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какизглеждахабелезитевиследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:53.