IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 13th December 2012, 19:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ей, ама (емот ръмжене от недоволство!) имаш си вродена склонност да описваш нещата по най-гадния начин ... все едно някакъв изтрещял затворник ти говори ...
Отговори с цитат
  #112  
Стар 13th December 2012, 19:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не мога да повярвам, че Митю се изказа веднъж по темата..
Ооо, той (или тя - не иска да си каже без бой) често се изказва и по темата и е много категоричен в мнението си. И все се мъчи да дезориентира народа. И много се радва, ако успее.

Последно редактирано от ina.ina : 13th December 2012 на 19:42
Отговори с цитат
  #113  
Стар 13th December 2012, 19:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Моите тръгнаха релефни от самото начало, мислих, че ще се изгладят с времете, ама нейсе... Ще питам док и ще докладвам.
Нелка, не ми се сърди, ама твоите релефни белези да не са като това, че си с едър кокъл (тоест да си ги гледаш прекалено прекалено критично)? Щото и аз не си харесвам белезите (още повече, че единия ми излиза малко от очертанията на ареолата), но са много леко релефни. И знам, че при прекалено третиране на нормални си белези могат да хлътнат навътре от останалата кожа, което също не е за предпочитане. И още повече, че са много малко хората, които образуват келоидни белези.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 14th December 2012, 01:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Нелка, не ми се сърди, ама твоите релефни белези да не са като това, че си с едър кокъл (тоест да си ги гледаш прекалено прекалено критично)?


С годините спрах да се доверявам на преценката си и разбрах, че е по-добре да потърсиш странично мнение, от колкото.. да се излагаш...
За туй, ще се консултирам със специалист и ще докладвам.

Допускам, че проблема може да е в моя тв, но просто сравнявайки ги с белезите на приятелките ми, наистина са доста различни. Оставам на страна, че при повдигането от долу на дясната ми гърда шева леко се отвори и доста време си кървеше - та сега там имам белег с големината на 50 ст мн твърд и релефен. За това искам да отида на ехограф, после при ИС и тогава ще направя заключение.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 14th December 2012, 19:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението


С годините спрах да се доверявам на преценката си и разбрах, че е по-добре да потърсиш странично мнение, от колкото.. да се излагаш...
За туй, ще се консултирам със специалист и ще докладвам.

Допускам, че проблема може да е в моя тв, но просто сравнявайки ги с белезите на приятелките ми, наистина са доста различни. Оставам на страна, че при повдигането от долу на дясната ми гърда шева леко се отвори и доста време си кървеше - та сега там имам белег с големината на 50 ст мн твърд и релефен. За това искам да отида на ехограф, после при ИС и тогава ще направя заключение.
Ок, Нелка, ще чакаме да ходиш тук-там и да докладваш после.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какизглеждахабелезитевиследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:01.