IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 11th February 2009, 22:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Те тия, дето се гаврят с български гроб, можеха и българи да бъдат. Малко ли сатанисти или квито там се водят, го правят непрекъснато... да беше пуснал и един такъв клип, за да се даде друга насоченост на темата- за толерантността, не да го избиват някои на расизъм и етническа нетолерантност.
Мауз, много съжалявам за дядо ти, ама ти с такива изказвания и тая открита омраза... какво те прави по- различна от тях... Щото мен лично толкова крайни хора като теб ме плашат... значи ако аз например съм туркиня, към мен щеше да изпитваш същата омраза само за това... без коментар...
Пък за българите в чужбина и толерантността към тях хич не ми се коментира. По мои наблюдения, дали има и 20% нормални хора, всичко друго е курви и дребни шмекерджии, лошо да ти стане
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th February 2009, 23:43
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lenda
Нещо от рода на "толерантни ли сме ",мисля,че ще се получи добра дискусия
Единственото предложение.. темата вече си има своето заглавие.
lenda


Цитирай:
Първоначално написано от bittersweet^symphony
Нима това са единствените вандалщини, случващи се в страната ни? Има къде-къде по-страшни според мен... Защо не покажем и тях?
Давай! Показвай!



Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Иска ми се да знам колко от вас познават турци всъщност или мохамедани просто?
Какво разбираш под познава? В наШта мила родина не е трудно да познаваш турци, но какво имаш предвид с въпроса си?

---------------------------------------------------------------------------------------------

Поздравявам Ви с новия скандален клип, който е в първото мнение.
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th February 2009, 00:40
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u

Поздравявам Ви с новия скандален клип, който е в първото мнение.
Признах те, страшен си! Аре, утре ще пиша по темичката
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th February 2009, 02:11
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Съжалявам че можеби ще ви разочаровам със собственото ми мнение,не обвързвам никой с него...Не виждам защо трябва да сме толерантни...пристигаш със самолета и първото което виждаш преди да кацнеш е ЦИГАНСКА махала/типичен кенеф/Влизам през Калотина и преди околовръстното да влезнеш в кв.Люлин-ЦИГАНСКА махала,в центъра на София-ЦИГАНСКА махала,а по светофарите правя страшни маневри да не бутна така нахалните им подрастващи български дечица,въоръжени с наръчните си материали за подвижните им автомивчици.Пускам си телевизия гледам хората управляващи Българския народ в парламента,които трябва да защитават Българските интереси и какво да видя,предимно турци,цигани и гейове,лошо няма...там в дъното има и шепа останали бели Българи.Как може някой да се нарече Българин,да има претенции,да харчи парите от еврофондовете за интеграция,а да няма желание да се научи да говори Български език.Тръгвам за Варна,но пътя естествено в ремонт,отбиват го през някъкво пумашко село,указателни табели няма,някой ги е откраднал,спирам до първия човек който виждам и питам,но той не говори Български...Хубава работа Българин в България не говори Български език...ами стягайтесе ще учим цигански,турски и т.н след някоя друга година ние ще сме малцинството...Да аз съм националистка,винаги съм обичала България,но сега съм разочарована от толерантните им и подъници..На скоро ходих в Български затвор,претъпкан предимно с цигани,и аз отидох да видя един такъв''Българин'' от ромски произход,който случайно убил един от първите ми братовчеди...гледам го и искам да го убия,питам го защо...а той ми казва за да му вземе парите...да но го е убивал 4 дни,мъчил го е биел го е душил го е,гаврил се е с него преди да го заколи като куче и да го зарови в някъкво бунище...защо да съм толерантна?Ще кажа още нещо родът ми е такъв,научени сме да милеем за България,да я обичаме и гордо да се наричаме Българи,да ама вече ме е срам че съм Българка в тази циганска държава.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th February 2009, 02:39
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Само да добавя,аз не съм расистка аз съм реалистка,да има и много по-лоши Българи о който и да е циганин или турчин,но статистиката е страшна...Ние работим като луди за да има повече ''Българи ''живеещи на социални помощи защото ги мързи,за какво да се трудят като може и по лесния начин,просто да крадът...плащаме си тока ,водата и т.н за разлика от някои други''Българи'' за да може те да не го правят,разбирасе за наша сметка...Разочарована съм...Като добър работодател осигурявам работа на хора от ромски произход/ни акъл ни образование,но претенции за шефско място имат/,мързи ги та ги боли,едвам изкарват 1 месец колкото да не им отрежат социалните и после пак половин година цицат парите на данекоплатеца...Абсурдна държава,абсурдни'' Българи'',абсурдни закони и абсурдна толерантност...всичко е на наш гръб и в наш ощърб.Живея в България и ме боли за Българите,жал ми е за нас и децата ни...Храни куче да те лае ,а защо да толерираме глупоста...живеем без да защитаваме чисто Българските си интереси,а просто се оставяме да бъдем манипулирани.Сдве думи незнам, незнам кое по напред да толерирам -глупоста ни или простотията ни...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th February 2009, 02:55
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Щото мен лично толкова крайни хора като теб ме плашат... значи ако аз например съм туркиня, към мен щеше да изпитваш същата омраза само за това... без коментар..
Туркиня в Турция-прекрасно...Туркиня с претенции към България-проблем,ако се чувствуваш Туркиня в България,а имаш претенции че си Българка? Ами ходи си в Турция сред сънародниците си...много е просто...такъв си какъвто сам се опреличиш,и е редно да живееш там където се чувстваш ''вкъщи''
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th February 2009, 08:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не бързай да ме пращаш някъде, щото аз съм си българска до десето коляно дет се вика, дадох един прост пример
И в отговор на твоите постове ще кажа- да, всички българи (българи, не цигани или турци), дето са по чужбините, са се интегрирали перфектно и говорят съответният език. Отдавна са се оженили и развели за документи и са взели съответното поданство, но все още плюят по съответната държава, дънят чалгиите по миризливите си квартири, ядат лук и сланина и пият ракия и бленуват момента, в който ще се приберат в България Нагледала съм се на такива през немалкия ми стаж навън. Та тъй де, мисля, че получаваме това, което заслужаваме в общи линии. Нали се сещаш, че интегрирането н се изразява само в интегриране на турци и цигани. Ние българите също имаме доста да се интегрираме. Добре че към нас не се отнасят така, както вие сте готови да се отнесете към всеки турчин в България, посмял да каже, че е такъв
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th February 2009, 10:05
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bittersweet^symphony
...А мауз просто ме изумява с коментарите си. Почти съм сигурна, че освен името на прадядо си, друго за него не знае, обаче изпляска, че бил заточен 'нам къде си... Не ми се смята много подробно да ви доказвам, че прадядото всъщност се пада да е бил роден малко по-късно от Освобождението. Камо ли пък да е бил четник, заточен и т.н. На който му се занимава, да смята назад с усреднени стойности за поколенията и ще види
Познавам родословието си защото това беше мания на дядо ми да го изготви и да запознае наследниците си с него. А сметките ти са много зле. Да, прадядо ми е бил Ботев четник и заточеник в Диарбекир - за това има исторически данни, а ако искаш още една подробност - кум на сватбата му е бил Васил Левски, които им подарява една сребърна икона, която и до сега е светиня в къщи.
Може би ако удрях барабана по медийте по-щеше да вярваш. Преди години около 1974-5-та имах публикаций за гореизложеното, тя да си прецени дали ги помни....
Не се изказвай неподготвена, а ако искаш да научиш нещо за периода ще ти припоръчам документални книги, на които може и да повярваш?
Подкрепям до някъде становището на 645CI, абе доста го подкрепям в пункта "кой от къде е" /мой израз-да не се обиди/

Апо...ти се последния човек , с които искам да споря - не веднъж съм декларирала уважението си към изказванията ти, но ти си пътувала много и живяла по чужбинско. Как ти се вижда в САШ например, коалиция на демократи или републиканци с китайските представители на Кантонската общност /някъде май го цитирах същото/?

Божке, как ме ядоса тази ....симфония. Може ли да нападаш родът на някой без елементарни познания за периода?

Бе то аз съм си крива, че изобщо се намесих в темата още преди преименуването й. Не змийче, анаконда ми трябва в момента.

Sorry, много се впрегнах.......
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th February 2009, 10:13
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
публикаций
'туй някой непознат римски император ли е :P
п.п.
я ,з да ви питам -мразите ли котката,защото яде мишки?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12th February 2009, 10:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мауз, в САЩ не съм била и затова не искам да се изказвам. Предопчитам да коментирам само страните, върху които имам лични наблюдения. Аз също уважавам мнението ти много и може би се изразих малко по- остро, но истината е, че просто всякакви крайни мнения ме плашат. Разбира се, всяка толерантност си има граници, но не мога да приема за нормално да срещнеш някой на пътя, който говори само турски и да ти се иска да го пратиш в Турция веднага.... ами представи си, че недай Боже катастрофираш и същия този неинтегриран турчин ти спаси живота насред пътя... не знам, аз лично предпочитам да съдя за всеки човек отделно, без да изпадам в такива глобални заключения...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Толерантнилисме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:39.