IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th February 2009, 10:28
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Първо се запознайте с политическата система в САЩ пЪ тогава говорете.
А по отношение на толерантноста вижте новия им президент.

Можем да вкараме и една друга нишка в разговора: - Комплексар ли е нетолерантния?
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th February 2009, 10:31
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Апо, в темата за Джентълмените има едно мое изказване за помаците, не знам как да го прехвъля тук, но моля те, ако имаш време, потърси го!

То мисля, че доста ясно ще покаже отношението ми към "другите". Имам приятели еврей, колежка на сина ми е омъжена за негър /били са мой гости/, араби /също колеги/. Единият е душица, научил ме е на няколко думи, другият е меко казано проклетия. Така че знам - във всяко стадо има мърша.

Просто се афектирах на:1. че лъжа или си измислям, 2. никой няма право да обижда прародителите ми неоснователно.

Апо, мила, хиляди извинения ако в афекта нещо съм те засегнала.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th February 2009, 10:36
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Така че знам - във всяко стадо има мърша.
Цитирай:
Първоначално написано от мауз
...аз пък не харесвам турците.
Тоест хем знаеш, че има хора и хора, но пък твърдиш че не харесваш турците?
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th February 2009, 10:47
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Светльо, казах го достатъчно ясно - това е личностна нетърпимост /по лични причини, за да е по-ясно/.

Другото е по темата, която ти измъдри. Ще ти дърпам ушите момченце , видя ли какво стана бабата като се ядоса, пак виновна
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th February 2009, 11:02
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
това е личностна нетърпимост
Познаваш всички турци?
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th February 2009, 11:12
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Турци, мурци, албанци, цигани ... обичаме да ги слагаме в един калъп. Но,...нищо ново под слънцето. Никой не е абсолютно толерантен или обратно! Дори животните са толерантни според ситуацията!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th February 2009, 11:35
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Съжалявам че можеби ще ви разочаровам със собственото ми мнение,не обвързвам никой с него...Не виждам защо трябва да сме толерантни...пристигаш със самолета и първото което виждаш преди да кацнеш е ЦИГАНСКА махала/типичен кенеф/Влизам през Калотина и преди околовръстното да влезнеш в кв.Люлин-ЦИГАНСКА махала,в центъра на София-ЦИГАНСКА махала,а по светофарите правя страшни маневри да не бутна така нахалните им подрастващи български дечица,въоръжени с наръчните си материали за подвижните им автомивчици.Пускам си телевизия гледам хората управляващи Българския народ в парламента,които трябва да защитават Българските интереси и какво да видя,предимно турци,цигани и гейове,лошо няма...там в дъното има и шепа останали бели Българи.Как може някой да се нарече Българин,да има претенции,да харчи парите от еврофондовете за интеграция,а да няма желание да се научи да говори Български език.Тръгвам за Варна,но пътя естествено в ремонт,отбиват го през някъкво пумашко село,указателни табели няма,някой ги е откраднал,спирам до първия човек който виждам и питам,но той не говори Български...Хубава работа Българин в България не говори Български език...ами стягайтесе ще учим цигански,турски и т.н след някоя друга година ние ще сме малцинството...Да аз съм националистка,винаги съм обичала България,но сега съм разочарована от толерантните им и подъници..На скоро ходих в Български затвор,претъпкан предимно с цигани,и аз отидох да видя един такъв''Българин'' от ромски произход,който случайно убил един от първите ми братовчеди...гледам го и искам да го убия,питам го защо...а той ми казва за да му вземе парите...да но го е убивал 4 дни,мъчил го е биел го е душил го е,гаврил се е с него преди да го заколи като куче и да го зарови в някъкво бунище...защо да съм толерантна?Ще кажа още нещо родът ми е такъв,научени сме да милеем за България,да я обичаме и гордо да се наричаме Българи,да ама вече ме е срам че съм Българка в тази циганска държава.
Това с по-дебелия шрифт е направо смешно на фона на целия ти пост. Как изискваш от турци и роми да говорят български и се възмущаваш, ако не могат, а в същото време ти самата очевидно не си знаеш родния език достатъчно добре...
__________________
When the storm arrives would you be seen with me by the merciless eyes I`ve deceived...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th February 2009, 11:38
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Жорка сигурно имаш предвид /туркини, муркини, албанки, циганки/ - нали имаш слабост към женския пол, какво значение има националността?

А и за животните си прав - проклетия сиамец обича повече мъжа ми.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th February 2009, 11:38
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Турци, мурци, албанци, цигани ... обичаме да ги слагаме в един калъп. Но,...нищо ново под слънцето. Никой не е абсолютно толерантен или обратно! Дори животните са толерантни според ситуацията!
Жоркааа , най-сетне някой да каже нещо смислено по таз темичка!
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th February 2009, 11:39
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Опа, стана мешавицата
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Толерантнилисме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:37.