IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 14th October 2011, 18:58
Аватара на maiiia
maiiia maiiia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Ходих да си направя снимка и след това веднага до един страшно добър зъболекар! Оказа се, че понякога може да има болка, заради самия пълнеж на корените! ( т.е. зависи какъв е пълнежа де, но при мен се оказа такъв проблемът!) Преминава напълно за около 2-3 седмици. ( а ако се ходи и на физиотерапия и за по-малко! Така, че ако някой друг е в моето положение... спокойно!
А на другите - Благодаря за отговорите!
Отговори с цитат
  #762  
Стар 27th October 2011, 18:34
focsi focsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,след няколко месеца ходене по мъките със зъбите ми с надеждата няколкото квалифицирани доктори тук ако имат желание да си дадат своето мнение относно моето състояние,което навярно трябваше да се сима и да се показва по стоматологични симпозиуми: За зла беда попаднах на прехвалена в кавички стоматоложка ,която 2 месеца ми лекуваше венците над два зъба който са със коронки.Слагаше ми разни дренажи и ензими и ми казваше че е нормално състоянието ми че съм пред менопауза и поради липса на женски хормони има дискомфорт.Обаче след всяко ходене при нея вместо да минават болките те се увеличаваха.Естествено смених стоматожката ,при новата още на първия път ми препоръча снимка и се оказа че зъбът е със гранолом нямаше как да се излекува и се наложи да се извади, след него още 3 със гранолом .Не искам да влизам в подробности.Но принципно търпя на болка не че съм садо-мазо но този път болките бяха неуписуеми, работя със високо напрежение и на няколко пъти ми ставаше толкова зле че не знаех къде се намирам така се стигна до вадене на 4 зъб на който още на снимката се видя че има чуждо тяло при ваденето се оказа че е забравено борче в един от каналите на зъба.Оказа се че на въпросните зъби докторката е оставяла по един канал който не е бил излекуван.Сега в момента в устата ми е като на бойното поле последния зъб със борчето е със доста голяма дупка .Сегашната зъболекарка казва че зараства раната добре но от няколко дни съм само на течен аналгин и постояна тъпа болка ,напрежение въпросът ми към вас е възможно ли е понякакъв начин да са наранени синосите защото цялата горна часта ме боли отива към ухото и нямам идея как да излезна от тоя хаос.Междувременно пих Ровамед Рудожил и накрая антибиотик 7 дни Дуомокс.С Нетърпение чакам вашето мнение, ако имате желание и време да ми отговорите.И накрая със малко черен хумор мъжа ми от непрекъснатото охкане каза че ще ме смени за 18 годишна.
Отговори с цитат
  #763  
Стар 28th October 2011, 18:06
focsi focsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от focsi Виж мнението
Здравейте,след няколко месеца ходене по мъките със зъбите ми с надеждата няколкото квалифицирани доктори тук ако имат желание да си дадат своето мнение относно моето състояние,което навярно трябваше да се сима и да се показва по стоматологични симпозиуми: За зла беда попаднах на прехвалена в кавички стоматоложка ,която 2 месеца ми лекуваше венците над два зъба който са със коронки.Слагаше ми разни дренажи и ензими и ми казваше че е нормално състоянието ми че съм пред менопауза и поради липса на женски хормони има дискомфорт.Обаче след всяко ходене при нея вместо да минават болките те се увеличаваха.Естествено смених стоматожката ,при новата още на първия път ми препоръча снимка и се оказа че зъбът е със гранолом нямаше как да се излекува и се наложи да се извади, след него още 3 със гранолом .Не искам да влизам в подробности.Но принципно търпя на болка не че съм садо-мазо но този път болките бяха неуписуеми, работя със високо напрежение и на няколко пъти ми ставаше толкова зле че не знаех къде се намирам така се стигна до вадене на 4 зъб на който още на снимката се видя че има чуждо тяло при ваденето се оказа че е забравено борче в един от каналите на зъба.Оказа се че на въпросните зъби докторката е оставяла по един канал който не е бил излекуван.Сега в момента в устата ми е като на бойното поле последния зъб със борчето е със доста голяма дупка .Сегашната зъболекарка казва че зараства раната добре но от няколко дни съм само на течен аналгин и постояна тъпа болка ,напрежение въпросът ми към вас е възможно ли е понякакъв начин да са наранени синосите защото цялата горна часта ме боли отива към ухото и нямам идея как да излезна от тоя хаос.Междувременно пих Ровамед Рудожил и накрая антибиотик 7 дни Дуомокс.С Нетърпение чакам вашето мнение, ако имате желание и време да ми отговорите.И накрая със малко черен хумор мъжа ми от непрекъснатото охкане каза че ще ме смени за 18 годишна.
Малко объркано написах по-горе общо извадените зъби със грануломи са 4 ри .2 4 5 6 горе.Ако някой иска да остане като мен без зъби да отиде при Д-р Виолина Дамянова от квартал Овча Купел 1.Парадокса е че при нея водят и мънички дечица не ми се мисли какво може да стане.Аз едва останах жива.Болките бяха нечовешки.Въпросната докторка заслужава присъда!
Отговори с цитат
  #764  
Стар 29th October 2011, 14:58
bormanbg bormanbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от focsi Виж мнението
Малко объркано написах по-горе общо извадените зъби със грануломи са 4 ри .2 4 5 6 горе.Ако някой иска да остане като мен без зъби да отиде при Д-р Виолина Дамянова от квартал Овча Купел 1.Парадокса е че при нея водят и мънички дечица не ми се мисли какво може да стане.Аз едва останах жива.Болките бяха нечовешки.Въпросната докторка заслужава присъда!
Това си е доста сериозно обвинение...защо не станахте и не си тръгнахте през интериорни врати?

Последно редактирано от bormanbg : 21st March 2012 на 21:36
Отговори с цитат
  #765  
Стар 29th October 2011, 18:16
focsi focsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 5
По подразбиране

E аз си тръгнах за съжаление късно и бедата е че след нейната професионална работа ми извадиха 4 зъба който бяха с граноломи а в последният забравено борче, с непочистени канали аз съм лайк и няма как да знам тя какво прави на всеки зъб,както й да е правила е големи простотий добре че сега попаднах на свестен стоматолог и ще оправи простотийте който е вършила ..... Добре че има и съвестни доктори!!!
Отговори с цитат
  #766  
Стар 29th October 2011, 18:53
focsi focsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 5
По подразбиране

ти или падаш от небето
но това сие голата истина Тя ме използва за финансов донор
Отговори с цитат
  #767  
Стар 29th October 2011, 19:02
focsi focsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 5
По подразбиране

нова Реклама .Лекувам безплатно и перфектно безболезнено .Рекламата е валидна само за специалисти Зъболекари по нова методика.Специализирал съм в Одеса при добри професори
Отговори с цитат
  #768  
Стар 30th October 2011, 01:26
texmex texmex не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте на всички с болни и със здрави зъби
И аз като някой от вас имам един проблем и съм много притеснена още повече- не искам да се връщам пак в ужасния зъболекарски кабинетл
Наскоро ми правиха пломби- цели шест на бройл
И понеже съм от проблемните пациенти -то ест имам непоносимост към гумени ръкавици пластмаси и чужди ръце в устата ми- от което ми се повдига много- се наложи да ми приложат някви ужасни упойки от които после цяла нощ повръщах
с две думи много неприятна история
Да обаче единия от пломбираните ми зъби точно до кътника започна да ме боли при ядене - от твърда храна и също като го натисна с нокът е ужасно така е вече точно едни месец и два дни а от скоро започна да ме боли и от студено - като вода и
даже и от антибактериалната вода която ползвам
Някой има ли професионално обяснение за това - моля за някаква идея или трябва да се връщам да ме тровят пак и пак кошмари разни 24/7
благодаря вил
Нелина
Отговори с цитат
  #769  
Стар 30th October 2011, 01:31
texmex texmex не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

едно бързо извинение от мен
явно не съм написала промлема си на правилното место
но ми е първи пост
моля пак извинете ме
Отговори с цитат
  #770  
Стар 6th November 2011, 18:17
d-r Tiankov d-r Tiankov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 93
По подразбиране

Добър вечер Нелина! Може би мога да помогна,за решаването на вашия проблем. Предполагам,че пломбата,която сега ви притеснява е фотокомпозитна(бяла). Понякога,дори и при недълбоки кариеси се получава свръхчувствителност при натиск. Механизмът е сложен за обяснение,но в повечето случаи организма сам се справя с проблема. Ако това не се случи( периода е различен при различните типове нервни с-ми,м-у 2-3дни до 1 месец),обърнете се към дентиста,изработил пломбата за да я коригира. Той знае какво да направи. Всичко е поправимо!
__________________
http://www.alphadent-bg.com/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсзъбите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:53.