IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st June 2006, 01:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Петко К,да ти кажа честно не знам дали е вярно това за млеката и не ме питай по какво се различават от сладкото и шоколада,защото не знам просто от тях ми е по-малко гузно на съвестта аз и по принцип не съм голям фен на сладкото,поне този проблем нямам плодови млека ям най-много 2-3 пъти в седмицата.ти доколкото разбирам си доста по-компетентен,така че като ти остане време пиши по някой съвет за нас слабеещите няма да откажем
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st June 2006, 07:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

лелеее, като казахте шоколоди...бях като наркоман, всеки ден изяждах по един цял шоколад и тва цяла зима...де ми е бил акъла сега като изям 1-2 блокчета и ми става ужасно сладко, и то веднъж седмично...как стана да го откажа и аз незнам

ади мацки, неска 21-ви, успех на започващите диетата...верно първите дни ще ви е трудно, ама стискам палци да удържите
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st June 2006, 07:57
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

bimbi, кажи как успя да откажеш сладкото...Аз чувствам почти зависимост
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st June 2006, 08:02
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Здравейте, да се присъединя и аз такаа аз имам да сваля 1-2 кг и вече започнах. Просто спрях захарта под каквото и да е форма 8) и вече има резултат, за съжаление физическата ми активност е доста ограничена, но се опитвам всеки ден да ходя по половин час Аз по принцип не съм фен на сладкото, но не знам какво ми стана напоследък като видя вафла и полудявам Но вече влязох във форма
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st June 2006, 08:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
bimbi, кажи как успя да откажеш сладкото...Аз чувствам почти зависимост
незнам мацка, може би заради топлото време ли...пък и вече нямам дразнител дето да яде по два шоколада на ден пред очите ми а и излязоха вече плодовете, като ми се преяде сладко хапвам малко череши, или пък си правя мляко с нескафе /с подсладител/. пробвай - като ти се преяде сладко си пийни малко сок и ще ти мине
бтв по принцип не обичам вафли, бисквити, торти и сякви други сладки неща, единствено съм голяяям фен на шоколада. може би затова ми беше по-лесно, имах да отказвам само едно нещо
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st June 2006, 08:47
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Без сладко не може.Организма си го иска..Аз ям сладко,само когато изпитам остра нужда.И в този случай си хапвам няколко парченца шоколад и си начесвам крастата.Аз също се хванах да отслабвам,т.е. да си направя тялото съразмерно,защото съм със слаби ръце и рамена а ханша ми - с паласки..ужассс и това хич не ми харесва.Станах като амфора И почнах да тренирам..Всяка вечер бягане по 3-4 км и после допълнителни упражнения за стягане на корема.Оправих и яденето-закуската е задължителна..преди си мислех ,4е ако не закусвам ще съм слаба,но се получи точно обратното..сега храненето ми е много подобрено и определено има ефект..ще продължавам и занапред и подкрепям всички,които са се захванали с тези начинания.Защото тялото трябва да се обича и да се поддържа.Успех на всички!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st June 2006, 09:39
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Добро утро на всички Аз сега ставам но гледам че вие серозно сте разцъкали някой важни теми.
За сладкото... Ами аз ви казах то от малко нищо не вреди. Стига да не се уливаш. А момичето отказало цял шоколад на ден еее шапка ти свалям. Ти си била направо зависима героиство си е да го намалиш до там. Аз си карам на мойта техника - гризвам и в боклука. Действа, пък и се съмнявам че сладко около мене може да се задържи Но пък и не смятам да се лишавам напълно по време на тази диета, защото като я приключим много ще ни се яде и опасността да прекалим е двойна. Така че хапвайте но по малко и само ако мнооого ви се прияде Аз поне така смятам да правя.
За съчетанието на храните... Ами това си е доста важно междо другото. Бях разлиствала една книга "Сила за живот", но не и обърнах много внимание. Там доста ясно бяха описани неподходящите за едно временна консумация храни - хляб и картофи месо и картофи ориз и хляб или ориз и картофи... С по малко думи не трябва да се съчетават храните с високо съдаржание на въглехидрати. Тях най добре да съчетаваме с салати, плодове и зеленчуци.
За месото и вегетарианството... Аз съм вегетарианка не защото съм се събудила един ден и съм си казала че няма да хапна повече месо. Не не е така. Просто аз умирам за животните адски много ги обичам. Видях как убиват зайче и ако щете вярваите ама то плачеше с човешки глас като бебе. Сега месото ме отвръщава, просто нямам желание да ям не ми изглежда вкусно. А анемията си я имах отпреди това. Сега просто проблема се засили и скоро ще се консултирам с лекарката си за да не се усложнят нещата
А сега съм си дръпнала едно видео с тренировка. Само да си испуша цигарата и да си испия кафето и почвам да скачам. Хем ще отслабвам хем за тонус, ама тонуса ми го вдигате и вие Хайде мацки аз започвам да тренирам Чао и целувки
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st June 2006, 09:47
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Успех на всички ви !
Поздравявам ви за волята !
П.П. Как бих искала и аз да поскачам, ама си счупих палеца на крака и сега съм "временно нетрудоспособна"
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st June 2006, 09:53
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Ох милата съжалявам sladkatony можеш да вдигаш гирички ама я най добре си почивай Скорошно оздравяване
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st June 2006, 10:03
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iva_8503
A vuprosa mi kum tebe e kakvo razbira6 pod plodovi dieti? Az obujavam plodove. Kaji mi malko pove4e za tqh-kolko vreme se spazvat, kak, kakvo koli4estvo plodove, kakvi plodove, KAK SE ZAHRANVA SLED TOVA, s kakvo i.t.n???.Mai mnojko mi stanaha vuprosie Mersi!
Ами плодова диета е да ядеш само плодове, доколкото знам . Но не мога да ти помогна за такъв режим, защото го смятам за глупост. Плодовете не са пълноценна храна (не осигуряват необходимите хранителни вещества). Аз съм за разумното, правилно и балансирано хранене

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Петко К,да ти кажа честно не знам дали е вярно това за млеката и не ме питай по какво се различават от сладкото и шоколада,защото не знам
Ами разлика няма и в двете има добавена захар. Въпроса е в количеството разбира се, едно плодово мляко все пак е по - добре от един шоколад. Обаче най - добрият вариант в случая биха били истинските плодове, в повечето случаи решават проблема със сладкото.

Цитирай:
Първоначално написано от Astela
Без сладко не може.Организма си го иска
Няма такова нещо. Не и физиологическа нужда. Нуждата от сладко е изцяло в главата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Даотслабнемзаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:10.