IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd April 2012, 14:59
malinka_kapinka malinka_kapinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
По подразбиране устни импланти

Здравейте решила съм да си сложа импланти в устните на Permalip на 21 год. съм.Но проблема е в родителите ми те са много консервативни хора и не биха позволили такова нещо а ако го направя без да им кажа много ще се ядосат и най вече защото и преди си направих една пл.операция без да знаят и това направо ще ги довърши.Твърдо съм решена да го направя и искам да го скрия по някакъв начин от тях но незнам как все пак живеем заедно.Мислех си да ги прикрия с грим но не съм сигурна и ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2012, 15:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

защо ще си слагаш имплант ? по добре е сложи филър да видиш дали ще ти отива и едва тогава мисли за импланти пък и това е много крайна мярка и може да съжаляваш за това .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd April 2012, 20:48
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Малинке, как мислиш да скриеш/прикриеш устни с импланти?! Ти с филър ако са няма да можеш да ги заблудиш, какво остава за другото...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd April 2012, 21:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Пермлип се прмахва много лесно. По-лесно, от колкото се слага. Представлява силиконово "червейче".
Виждала ли си устни с Пермалип? Но не само на снимка? Чувала съм, че импланта възпрепятства подвижността на устните и пречи на правилната дикция. Освен това не стои толкова добре.

И аз бих те посъветвала да пробваш с филър. Дори да се харесаш, да продължиш с филър. За мен стои най-естествено (до колкото е възможна естетествената визия при "надути" устни). И може да излъжеш вашите, че си получила някаква алергична реакция от някакво евтино червило. Като спадне отока вече ще са забравили как изглеждат предишните ти устни. Хайде, измислихме го!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2012, 11:48
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Пермлип се прмахва много лесно. По-лесно, от колкото се слага. Представлява силиконово "червейче".
Виждала ли си устни с Пермалип? Но не само на снимка? Чувала съм, че импланта възпрепятства подвижността на устните и пречи на правилната дикция. Освен това не стои толкова добре.

И аз бих те посъветвала да пробваш с филър. Дори да се харесаш, да продължиш с филър. За мен стои най-естествено (до колкото е възможна естетествената визия при "надути" устни). И може да излъжеш вашите, че си получила някаква алергична реакция от някакво евтино червило. Като спадне отока вече ще са забравили как изглеждат предишните ти устни. Хайде, измислихме го!
Брех пък Нелито колко изобретателна с лъжите . Моите даже не забелязаха че съм си сложила нещо в устните а за ужасният хематом който ми стана казах че е от тръбата при операцията на носа. Не че трябва да им давам обяснения, все пак съм голямо момиче но така си спестих "ма защо сега и това,ти си хубава и така е бла бла"
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th October 2012, 16:26
marina22 marina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Аз лично съм против имплантите каквито и да са те
________________________
метални врати блиндирани врати входни врати метални решетки
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th October 2012, 08:58
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Наистина момичетата са прави. Аз имах 2 години Пермалип в двете устни ....и го махнах преди две седмици. Долният имплант се беше изкривил и много личеше. Направиха ми липофилинг....но не ми остана много от него....Въпреки това се харесвам повече така, отколкото с кривата уста...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: устниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.