IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th January 2014, 17:15
Lidiq91 Lidiq91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 7
По подразбиране Отслабване без резултат

Здравейте
Аз съм на 22г,165см ,61кг.Работя в един магазин по 10 часа всеки ден отделно правя и масажиОт 2 месеца ходя на фитнес.Проблемът е ,че искам да отслабна ,но не се получава.Спазвам и нисковъглехидратна диета.Въглехидратите ми на ден са около30гр ,протеините 60гр,мазнините до
50гр(главно от ядки).Калориите дневно са до 1400кал като ям по 5пъти на ден до 19:00.Въглехидратите са ми до 14:00ч.Във фитнеса тренирам с тежести 3 по 15 за горна част и 5 по 15 за долна като давам максимума от себеси и 30 мин кардио.Тези излишни 10кг ги качих за 2 месеца заради едни хапчета ,който и сега продължавам да пия ,но по 1/2.Засега единственият резултат е -6см в талията и без промяна в килограмите.
Моля за съвет
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th February 2014, 18:07
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Ами това, ако не са добри резултати, аз не знам... -6 см е много добре, а без промяна на теглото още по-добре! Килограмите не са фактор тук. Бих те посъветвал да увеличиш протеина двойно и да внимаваш с ядките. Тренировките са ти с много нисък интензитет. Прави кръгови, но 3 серии за цялата горна част и 5 серии за долна са прекалено малко. Само на едното ти упражнение за група трябва да си по 3-4 серии. Вече идва и проблема, че продължаваш да пиеш тези хапчета, който най-вероятно са противозачатъчни, нали? Човек с хормоните не може да се бори. По-големи резултати ще видиш след като ги спреш и нещата се нормализират. Ако ти е трудно да си набавяш толкова много протеин на ден, може да си вземеш някоя суроватка, изолат например, който ще ти набавя нужните количества белтък. Препоръчвам CFM изолат или пък поне едни яйчни амино, които имат висока биологична стойност.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th February 2014, 19:29
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Да, всичко изглежда нормално и правилно. Имам лека забележка към повторенията за долната част. Аз правя минимум по 30 и с малки тежести за да горя мазнините там. А за хапчетата, които пиеш, те може би са най-голямата причина да не виждаш промяната. Но спокойно и аз бях на такива хапчета и като ги спрях за 2-3 дни свалих от нищото 2 килограма. Може да пробваш с някое бърнърче например. Аз от един ТермоКор останах приятно доволна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th February 2014, 16:20
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
Smile

Искам да наблегна на нещо успокоително: мускулната тъкан тежи повече от мазнинната, т.е. чрез тренировките ти превръщаш мазнините в мускули. Смъкването на килограми изисква време.
Успех! Всичко е наред според мен, но както са ти казали по-горе: внимавай с ядките, те са доста калорични!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th February 2014, 18:55
Lidiq91 Lidiq91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 7
По подразбиране

ЗдаравейтеБлагодаря за отговорите и съветите!
За упражненията не се изразих правилно -за упражнение правя по 3 серий с по 10-15 повторения ,но и с доста тежест.Разделила съм си на горна част-6 упр и долна-6упр,за седмица 2пъти горна и 2пъти долна.Преди тренирах цяло тяло 4,5 пъти в седмицата и мисля отново да направя така.
Иначе и аз се чувствам доста стегната особено в краката,мисля че наистина качвам муслуна маса.А това само в началото ли е или зависи от вида на храната?Също забелязах ,че след презареждащия ден задържам вода а може би и попринцип.Какво да направя в такъв случай?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th February 2014, 17:04
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Задържаш вода, защото вероятно наблягаш на въглехидратите. Предполагам, че в следващите дни нещата се нормализират. Аз като видя, че задържам вода пия едни таблетки Diuretic complex. Може да си вземеш и фет бърнър като detonatrol, който съдържа във формулата си екстракт от бяла бреза, която изкарва водата.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th February 2014, 13:02
Lidiq91 Lidiq91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря много за съвета
Резултата от диетата е че доста се стегнах и то за кратко но се чувствам доста отпаднала и мисля да я сменямНякакви препоръки за друга ефикасна диета
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th February 2014, 16:08
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Хапвай си нормално, но без въглехидрати.

Пий магнезий и омега 3, забързват метаболизма и са адски полезни за много неща.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st February 2014, 16:55
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Яж въглехидрати, не повече от 100-150 гр на ден (т.е това са ти около 150-190 гр суров ориз, овес и т.н). Хапвай ги максимум до обяд. Примерно ги разпределяш половината сутрин и половината за обяд. В следващите ти хранения наблягай на месо и салати. Пий по 2-3 литра вода на ден и нещата ще ти се получат
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd February 2014, 16:48
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

@Aris Мазнините няма как да се превърнат в мускул, това е пълна глупост.
@Lidiq Извинявай за въпроса, но как реши, че задържаш вода след зареждащия ден? Принципно е възможно, ако не ядеш солено и в този ден ядеж, съвсем нормално да задържиш веднага вода. Ако това не е така, то гликогена в мускулите бива презареден и е нормално да увеличиш малко обема си.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабванебезрезултат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:37.