IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5351  
Стар 16th March 2010, 22:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

kajete kade da 4eta za botaminga, 4e nqma takava tema. ako e v tazi tema - gore-dolu na koq stranica. kak minava edna takava operaciq - pak li sa tolkova maki?
dobre, kato sa nisko postaveni, nqma li 6ans da se vdignat malko nagore sega - nali muskulite gi izbutvat nagore. a to 4e s vremeto 6te se smakvat e qsno.
v 4etvartak sam pri dok, da vidq toi kakvo 6te kaje ...
  #5352  
Стар 16th March 2010, 22:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Риплинг при подмускулно поставяне може да се забележи единствено в страничната или най-долната част на гърдата, където импланта не е покрит от мускул и то само при навеждане. Това е дефект, който се среща при слаби пациенти със слабо изразена мастна тъкан, при пълни пациенти не се среща.
Не виждам на какво основание ще се иска безплатна реоперация, при условие, че това се получава при горните обстоятелства и не е по вина, а е сложен по-голям кубик при липса на достатъчно мастна тъкан. Дано греша, но ....така мисля.
  #5353  
Стар 16th March 2010, 22:11
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Риплинг при подмускулно поставяне може да се забележи единствено в страничната или най-долната част на гърдата, където импланта не е покрит от мускул и то само при навеждане. Това е дефект, който се среща при слаби пациенти със слабо изразена мастна тъкан, при пълни пациенти не се среща.
Не виждам на какво основание ще се иска безплатна реоперация, при условие, че това се получава при горните обстоятелства и не е по вина, а е сложен по-голям кубик при липса на достатъчно мастна тъкан. Дано греша, но ....така мисля.
Става въпрос за момичето с ботъминга, не с риплинга!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #5354  
Стар 16th March 2010, 22:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

о, да....за това - със сигурност.... Нещо съм чела през редовете, за което се извинявам!
  #5355  
Стар 16th March 2010, 22:40
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
това, че не те е разчертал ми се вижда много странно - правилно ли е?
Ами той самият лекар си знае дали е правилно. На мен ми се струва доста самонадеяно и безотговорно.
ами за мое учудване това не е първата пациентка, на която той чувам,че е определил имплантите без измерване , явно не мери никой и такава му е практиката, което за мен също е непрофесионално , тк точните параметри имат голямо значение дори до половин см...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5356  
Стар 16th March 2010, 22:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina
kajete kade da 4eta za botaminga, 4e nqma takava tema. ako e v tazi tema - gore-dolu na koq stranica. kak minava edna takava operaciq - pak li sa tolkova maki?
dobre, kato sa nisko postaveni, nqma li 6ans da se vdignat malko nagore sega - nali muskulite gi izbutvat nagore. a to 4e s vremeto 6te se smakvat e qsno.
v 4etvartak sam pri dok, da vidq toi kakvo 6te kaje ...
за съжаление няма как да ти се вдигнат имплантите, дори и смилиметри - от самосебе си.... , иначе " мъките" при корекциите са значително по-малко...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5357  
Стар 17th March 2010, 00:00
Santina Santina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета и много ви се радвам.
Опитвам се да си пресметна една евентуална операция колко би ми струвала в най-добрия случай с всички съпътстващи неща, свързани с нея. Но не мога да намеря информация дали смяната на превръзките, махането на конците и контролните прегледи се заплащат допълнително извън сумата за операция. Може ли малко информация по въпроса или да ме насочите, ако някъде го пише, че не намирам.
Мерси предварително!
  #5358  
Стар 17th March 2010, 10:19
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Сантина,

Когато си намериш хирург за съответнана интервенция, той ти казва цената като цяло - махане на конци, превръзки и т.н. влизат в общата сума. Единственото, което си плащаш отделно са изследванията, но ако отидеш по клинична пътека да ги направиш, и те ще си излезнат безплатно. Тук нещата зависят от направленията, които ще успееш да си вземеш от личния си лекар.
Надявам се да съм ти била полезна.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
  #5359  
Стар 17th March 2010, 14:26
Santina Santina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Mdacota, Благодаря ти за бързия отговор! Хубав ден!
  #5360  
Стар 19th March 2010, 00:30
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Аз пък платих по 20лв за смяна на превръзка и за сваляне на конците,за контролните прегледи-не.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.