IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5861  
Стар 29th June 2010, 22:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

най-вероятно там където е прегънато , джобът е направен по тесен или в последствие при зарастването се е образувала тъкан, която го е стеснила...аз друго логинчо обяснение нямам...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5862  
Стар 29th June 2010, 23:15
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

ами така ми каза и Стоянов, че му било тесничко на импланта, но с времето тъканите щели да се отпуснат. Същото ми каза и Темелкова, тъй като отокът се появи след 6-тия месец от операцията - тъканите се отпускали неравномерно, от едната страна по-бавно и се получило леко прегъване, което щяло да се изглади, когато тъканите се отпуснат напълно.
Тъкмо се бях размечтала за по-големи импланти, на този етап напълно се отказах
Иначе като форма много си ги харесвам, стават все по-естествени и меки, което много ме радва
  #5863  
Стар 30th June 2010, 22:57
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ами по скоро както ти казах в последствие при зарастването част от тъканите са зарастнали така,че джобът се е стеснил в дадена област, отколкото да става въпрос за по-бавно отпускане...което по принцип ако пък създава чак такъм наложителен проблем, мисля,че може с лека корекция да се оправи лесно..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5864  
Стар 1st July 2010, 16:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ами по скоро както ти казах в последствие при зарастването част от тъканите са зарастнали така,че джобът се е стеснил в дадена област, отколкото да става въпрос за по-бавно отпускане...което по принцип ако пък създава чак такъм наложителен проблем, мисля,че може с лека корекция да се оправи лесно..
така е положението при мен с лявата,за това са били болките,а десният ми имплант е нагънат
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5865  
Стар 2nd July 2010, 09:51
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Според мен проблемът не е в избора на имплантите...и не мисля,че има нужда от смяната им.....първоначалното положение е свързано освен с птоза, и доста голяма асиметрия, които не са коригирани добре и освен това джобовете не са изработени правилно...ако това не беше така смятам,че резултатът с тези импланти щеше да е отличен....т.е по мое мнение е нужна корекция на джобовете и още обиране на едната гърда..ако киша погледне снимките на бобето, ще види,че нейният старт е абсолютно същия...крайната форма е различна заради разликата в имплантите, но може да се види как при добра работа асиметрията и птозата ги няма....
благодаря ти за отговора
след консултцията с един лекар също ми каза това-трябва да се смъкне единия джоб и да се обере още доста около ареолата. но аз се чудя дали няма да се случи същото с ареолите ми, при положение, че си бяха ок, а сега са 6,4мм в диаметър, а трябвало да са 4,5мм......
__________________
390cc
  #5866  
Стар 4th July 2010, 00:09
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

така е положението при мен с лявата,за това са били болките,а десният ми имплант е нагънат
marisabela, на теб доки какво ти каза? Ще се отпусне ли с времето, до кога ще те боли и следва ли да се пазиш повече ?
  #5867  
Стар 5th July 2010, 12:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

така е положението при мен с лявата,за това са били болките,а десният ми имплант е нагънат
marisabela, на теб доки какво ти каза? Ще се отпусне ли с времето, до кога ще те боли и следва ли да се пазиш повече ?
Не,трябва да се оперират гърдите.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5868  
Стар 5th July 2010, 12:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз нямам никаква вина,освен,че отидох при един прехвален хирург.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5869  
Стар 9th July 2010, 13:39
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Аз нямам никаква вина,освен,че отидох при един прехвален хирург.

Внимавай мила,че пак си се запътила към друг прехвален такъв
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #5870  
Стар 9th July 2010, 13:47
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

Днес гледах Ильо Стоянов по Нова. За Виктория Бекам каза, че хирургът й не си е свършил работата както трябва.
Ето една произволна снимка, която намерих. Къде е грешката?

http://farm1.static.flickr.com/214/4...733ab0ee41.jpg

Гънката отгоре? Тя не се ли получава при всички по-кльощави жени с импланти, които си притискат нарочно гърдите? Прави бюста да изглежда неестествен (какъвто си е в крайна сметка), но не мисля, че е болка за умиране.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:47.