IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 25th April 2008, 12:00
susi susi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 38
По подразбиране .

[quote="aniK"]Всъщност имам едни http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221842 (pass 2606). Най-новите там са от преди 1 месец. На тях се вижда и съмнението ми за ботъминг на лявата.
Абе на снимки се виждат всички дефекти, в огледалото - не чак толкова.

Аник, на мен ми изглеждат красиви гърдите ти! Наистина на някои от снимките едното зърно е леко по-нагоре, но и моят опит показва, че на живо циците ни са по-красиви, отколкото на снимките!
__________________
СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
  #852  
Стар 26th April 2008, 07:52
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Току-що добавих снимки (последните 3). Имам с вдигнати ръце и там се вижда кое ме притеснява.
  #853  
Стар 26th April 2008, 07:59
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

А имаш ли снимки преди операцията?
Прилича ми на ботъминг, но не мога да бъда категорична, като гледам само предоперативните снимки.
  #854  
Стар 26th April 2008, 08:40
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

aniK, толкова ми харесаха гърдите ти като форма и обем, че в началото не забелязах и проблема, който те тревожи.
Според мен всичко ще се оправи с времето.
  #855  
Стар 26th April 2008, 10:02
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Аник, и на мен много ми харесаха гърдите ти, аз даже и не виждам проблем, изчакай още.
  #856  
Стар 26th April 2008, 11:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

[quote="diastemma"]А имаш ли снимки преди операцията?
Прилича ми на ботъминг, но не мога да бъда категорична, като гледам само предоперативните снимки.[/quote

За жалост и на мен ми прилича на ботъминг обаче разликата е не повече от 1/2 см не било причина за притеснение Аз се притеснявам с времето да не висне повече Иначе снимки "преди" нямам, но като цяло нямах никакви гърди, а когато имах (през бременността), не бяха криви. Мисля, че поради липсата на "предишни" и сравнително големите кубици (365), джобовете ми са направени по-ниско. Самите асистентки на док споделиха с мен, че са се чудели по време на операцията как ще ме съберат.
Момичета, благодаря за хубавите думи Като цяло не съм недоволна, просто не е перфектно. Аз си виждам разликата, а като съм без сутиен и зърната ми се отбелязват на блузата, ми се струва, че са неестествено високо.
  #857  
Стар 26th April 2008, 14:23
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Аник,ако искаш ще ти пусна снимка/ na li4ni/ да видиш моите, за да се успокоиш, и аз имам разлика, даже и виснаха, но реших че си ги харесвам и така и повече операции не искам.
  #858  
Стар 26th April 2008, 19:31
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране privet

здравейте новичка сам тук,но мн ми харесва този сайт сплотен е и е много полезен.
Затова искам да ви разкажа моята история,а вие не се стеснявайте да ми давате съвети.....хаха
Аз съм млада майка на 24 години синът ми е на 2,5 годинки.
Слаба сам сега слаба сам била и преди бременноста,170см ,47кг(сега)
преди да забременея гърдите ми малки 75Б сутиен носех,малки малки ,но за телосложението ми бяха добре.
Като забременях неочаквано ми пораснаха много много големи носех чашка 75\"Д\",а до 5-ят месец не ми се личеше коремчето,краката ми си останаха щеки,а гърдите растяха постоянно дори през последният месец стърчаха пред корема ми,да неговора докато кърмех....
След като спрях кармата защото получих ужасен мастит 2 пъти.
Сега сам много зле емоционално(и физически)защото гърдите ми говора за пълнежа е по малък и от преди,а кожата си отана на чашка \"Д\" хич не се
прибра.
Тялото ми си е добре изглеждащо като на нераждала жена,но гърдите под всякаква критика,срам ме е от мъжа ми дори.
Въпросът ми е мислите ли че докторите ще се съгласат да ми сложат по-големи импланти,въпреки че съм толкова слаба?
Опасявам се че ако сложат по малки които да съответстват на физиката ми,то ще трябава или да се обира коя или гърдите ми да са меки и неизпълнени.
А аз неискам за нищо насвета да ми се обира коя,а наистина бих искала да ми се запълнят достатъчно за да станат горе долу фулл\"Ц\"
Питам ви всички тези неща защото вие знаете българските лекари от опита си с тях или от този на приятели и близки,аз съм в чужбина в момента,но се прибирам в БГ след три месеца и веднага ще се втурна в избиране на хирург.

От сърце се извинявам на всички за дългият разказ извинете ме просто се надявам да ми дадете съвет и мн мн ви благодаря предварително

ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЕДИН ВЪЛШЕБЕН ВЕЛИКДЕН!!!
  #859  
Стар 26th April 2008, 19:43
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране sorry

извинете за грешките,искам да се поправя където пише коя- имам предвид "кoja"(неизлиза правилно като кирилицирам), и където е излезнало фулл "Ц" имам предвид full "Д"
  #860  
Стар 26th April 2008, 21:18
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Когато докторите не се съгласяват да сложат по-големи кубици главната причина не е само кг-мите,но гледат преди всичко какво може да се смести в гърдите...В смисъл,че ако имаш доста коя разбира се това значи че имаш доста място за имплантите,но да ти кажа честно най-добре ще си отговориш на тези въпроси като отидеш на консултация...
Мерси за хубавите думи и пожелавам и на теб Вълшебен Великден!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:56.