IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #6041  
Стар 9th September 2012, 10:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hausi Виж мнението
Мацки, току що си поогледах гърдите, понеже утре съм на консултация и с ужас видях нещо като гънка и леко изхвръкване на част от гърдата в дясно от зърното. Това е в дясната гърда и го имаше още в самото начало, но сега е чувствително по видимо. Мислях че е от отоците, но сега се вкарвам в някакъв филм за дабъл бабъл или ротация. Мислите ли, че е възможно два месеца след операцията, при положение, че си нося сутиена, правя си упражненията, пазя се, доколкото е възможно с две малки деца...
Хауси, не се стряскай така, утре си на консултация така или иначе. Ако е много близо до зърното според мен не може да е дабъл бабъл, а за ротация - само на едно място ли пък ще има изпъкване - не мисля. Да е нещо свързано с конците - това ми идва на ума - макар че пък май не е близо до шева? Предполагам не те боли и не е зачервено. Запази спокойствие до утре колкото можеш.
  #6042  
Стар 9th September 2012, 16:21
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране Запитване

Здравейте момичета, рядко пиша във форума, но сега ми е наложително. На 12.09 имам назначена операция при д-р Стоянов и за тази цел пих хапчета за забавяне на менструацията, защото точно тогава трябваше да ми дойде. За мой късмет ми се появи кафеникаво течение преди два дни, в следствие от объркване на хормоните предполагам. Утре ще ходя на гинеколог, но така или иначе не трябва да пия хормонални преди операцията. Въпроса ми е какво ще стане ако течението не спре до 2-3 дни? Мога ли да се оперирам? Благодаря ви предварително!
  #6043  
Стар 9th September 2012, 17:03
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta Виж мнението
Eто това е моят резултат след смяната. И на мен започнаха да ми малеят. Интересно е, че изтръпването в долната част при първата операция го нямаше, но при реоперацията имаше и смъкване около 1 см. Как мислите дали това е заради новата позиция, а и доста ме сърби самата кожа.
Черита хич не са ти малки!!!Къде ги видя да ти малеят?!?Еййй,пуста лакомия бе....
  #6044  
Стар 9th September 2012, 17:13
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Лиде, браво, разумно решение! И аз мисля да направя същото някой ден. И точните импланти съм избрала вече.

Ели
, Лидето направо ми подбуди интереса към твоите прелести. Мятай на ЛС ако не е проблем.
Нямаше ме Бижу дай имейл и ще ти ги пусна...Но,ако може и твой да видя след толкова месеци.
Лиде наслади се на екскурзиите ,благородно ти завиждам.Аз сега се върнах от една и призимяването е тежкоБлузката с която си на снимата е толкова широка,че няма как да се очертаят цици)А иначе не се хвърлай към високия профил.Смени гардероба просто.по-впити дрешки

Последно редактирано от eliii : 10th September 2012 на 19:47
  #6045  
Стар 10th September 2012, 13:39
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Привет,

Днес доцентката не само не потвърди съмненията ми, но и не можа да види нищо от това, за което и г оворех. Освен това остана очарована и приятно изненадана от резултата до сега. Поуспокоих се и започвам да си мисля, че тази гънка се дължи на ластика на сутиена. От дясно някак ми се качва към зърното и понеже нямам чувствителност не съм забелязала, а и като няма регулация на презрамките на моите почти 2 метра, явно не пасва много добре

Благодаря ви за подкрепата!
  #6046  
Стар 10th September 2012, 14:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hausi Виж мнението
Привет,

Днес доцентката не само не потвърди съмненията ми, но и не можа да види нищо от това, за което и г оворех. Освен това остана очарована и приятно изненадана от резултата до сега. Поуспокоих се и започвам да си мисля, че тази гънка се дължи на ластика на сутиена. От дясно някак ми се качва към зърното и понеже нямам чувствителност не съм забелязала, а и като няма регулация на презрамките на моите почти 2 метра, явно не пасва много добре

Благодаря ви за подкрепата!
Споко Хауси,ако знаеш аз колко пъти в началото изпадах в паника от разни неща, а сега вече след 9 месеца въобще не ги мисля. Станах и немарлива даже, защото трябва да посетя мамолог след 6-тия месец а още го отлагам .
  #6047  
Стар 10th September 2012, 17:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Изпече ли дупето? Как е Нелката?
Изпекох го, но не се видях с Нелката този път щот съм пенЦионерка
  #6048  
Стар 11th September 2012, 08:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Изпекох го, но не се видях с Нелката този път щот съм пенЦионерка
Уфф, стига пък и ти. Ходиш на фитнес и се поддържаш - не давам да се говори за никво пенЦиониране!
  #6049  
Стар 11th September 2012, 08:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hausi Виж мнението
Привет,

Днес доцентката не само не потвърди съмненията ми, но и не можа да види нищо от това, за което и г оворех. Освен това остана очарована и приятно изненадана от резултата до сега. Поуспокоих се и започвам да си мисля, че тази гънка се дължи на ластика на сутиена. От дясно някак ми се качва към зърното и понеже нямам чувствителност не съм забелязала, а и като няма регулация на презрамките на моите почти 2 метра, явно не пасва много добре

Благодаря ви за подкрепата!
Хауси, сменяй сутиена, ако можеш, т.е. имам предвид носи 2-3 различни (знам, че трябва да се спортни сега, та не е лесно), та да може ластиците и ръбчетата им да не се падат на едно и също място. Всъщност не че това ще има някакви последствия ... Така че - спокойствие и само спокойствие.
  #6050  
Стар 12th September 2012, 17:56
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Да, оглеждам се за други модели с регулируеми презрамки, но засега не откривам. Ако попадна на нещо интересно ще кача линк
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:38.