IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 2nd April 2007, 11:52
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

И аз съм си помисляла за подобни неща, но вече не!
Да дойда да ви понаплаша малко


http://www.msdeborahtattoo.com/images2/makeup_1.jpg


Повечето снимки на тази страничка пък, си личи че са пипнати с шоп

http://www.permanentlyyours.com/Fram...=1166645224036
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd April 2007, 12:32
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

За мен лично е ужасно грозно!
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd April 2007, 17:15
Nannssi__ Nannssi__ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 49
По подразбиране

аа оливиа от къде си си го купила http://www.colorsportuk.com/prods_lashes.asp тази боя ли кво е за веждите? и създава ли някакви промени на сами те тях като имам предвит дали има нещо като опадване и дали е възможно да остана без тях и да се наложи да ползвам молив след това което аз не искам.. мойто лице е светло с свело кестенява коса и черни вежди а аз искам да имам кафяви защото някак ис тези черни не се вписват на мойто лице коса и тн и на пъстрите ми очи също :lol: :lol: :lol: :lol: тази боя за вежди какви лоши последствия има към веждите -----> това ми е въпроса ? много бих била благодарна ако някой ми отговори :)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd April 2007, 18:04
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Няма никакви особени последствия, както след боядисване с боя за коса, но е по-слабо окислена и във флакон удобен за нанасяне в/у вежди. Обаче съм си взимала от Германия, преди две години, може би, тук не си намерих. Ако вече ги има, кажете къде (че не съм търсила скоро).

ПП. Оливия е с местожителство - Лондон.

Перманентния грим може да изглежда доста по-добре от по-горе показаните. Първо не е задължително да е черен или тъмен, има много сполучливи в малко по-тъмно от телесния цвят, леко към бордо, което стои много естествено и не се прави на рисувана черта, а като косъмчета. Има страшно много цветове. В "Лина" го правят доста добре и багрилата им са със сертификат за безопасност.

Общо взето аз съм ЗА - перманентния грим, но който е естетически издържан. И може би само на вежди и устни, който познавам с очна линия съжалява, че си го е правил
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd April 2007, 20:46
Nannssi__ Nannssi__ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 49
По подразбиране

демек искаш да кажеш 4е ако си ги боядисам няма да им се случи ни6то 6те са си същите само дето са със друг цвят няма да опадат няма нищичко да им се слу4и 100000000000000000000% sure?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd April 2007, 20:54
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Ами предполагам че и в Бг го има,(то вече к'во ли няма там).Лично аз съм мн.доволна-няколко капки от боичката,стоиш 2 мин и измиваш.И веждите и миглите ми станаха абсолютно натурален цвят-в никакъв случай натрапчиво. Идеално е за мен просто,аз иначе без молив за вежди не излизам-еле лятото като ми изрусеят от слънцето ...
Но абсолютно няма вреда,нито странични ефекти(зачервяване или пъпчици..)
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd April 2007, 20:54
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Не, не би трябвало да им се случи нищо лошо, освен че стават по-лъскави и с подходящ цвят.То е като да си боядисаш косата, а на веждите космите са от четинест тип т.е. по-здрави и устойчиви на третиране. Само един съвет първо ги боядисай, а после ги дооформи ако има нужда и ако използваш боя за коса трябва да е в много малко количество.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd April 2007, 21:01
Nannssi__ Nannssi__ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 49
По подразбиране

ок мерсиии много и само оливиа искам да те питам ще кажеш ли пак как се казва тази боя защото сайта не ми го отваря само плс я напиши като отг мерсии
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd April 2007, 04:26
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nannssi__
ок мерсиии много и само оливиа искам да те питам ще кажеш ли пак как се казва тази боя защото сайта не ми го отваря само плс я напиши като отг мерсии
Ето това е
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd April 2007, 11:54
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Olivia
А откъде се купува?
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: перманентенгримнавеждите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.