IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th June 2007, 09:59
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз искам да се върна в Кипър.
Апо, и аз искам пак в Кипър, мечтата ми е да се "пенсионирам" там с хубава къщичка в Protaras, да се гмуркам всеки ден, да си пия фрапенцето, да се радвам зимата на слънцето....
В Швеция не бих могла да живея, твърде е тъмно през по-голямата част от годината.
А в България единствено Варна и Трявна ми връщат желанието за живот!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th June 2007, 10:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хаха, и аз така, или Агиа Напа, или Протарас ще е, въпреки че душевно съм невероятно привързана към Никозия
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th June 2007, 10:40
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Хаха, и аз така, или Агиа Напа, или Протарас ще е, въпреки че душевно съм невероятно привързана към Никозия
Мда, Апо права си, Никозия е също мъдър вариант- на 30 мин. от плажа, по магистралата, и в подножието на планината
В планината дори в най-големите августовски жеги не става повече от 25С
Но Agia Napa не ми е особено по вкуса- лятото е голяма лудница, а зимата е мъртвило
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th June 2007, 12:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Права си за Агиа Напа зимата, много е гадно...
Другия ми вариант ще е лятото Агиа Напа, зимата Никозия ако събера пари за две къщи На мен ми харесва точно заради лудницата, ама знам ли, докато одъртея може да ми писне...
Където и да е, свиркай да знам, че да се ориентирам навреме, да сме съседки
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th June 2007, 13:16
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Преди десетина дена бях в Швеция и действително ми хареса колко е чисто и подредено, хората са много мили и приятелски настроени (дори прекалено), животът им е спокоен и уреден!
Но заведенията затварят най-късно в 2ч. през нощта, поне през седмицата!
Много ми хареса и факта, че почти липсва нощ, слънцето "залязваше" около 23.30ч. и изгряваше около 3ч.
ти в кой град беше? аз разбрах, че сега се радват на "белите нощи", т.е. 24 часа слънчева светлина но това ще е до един месец, а аз ако пътувам ще е края на август или началото на септември
__________________
"Само този, който умее да се впечатлява, получава отговори на въпросите си"
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th June 2007, 13:35
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Бях в Упсала, на 30 мин. от Стокхолм по магистралата, 4-ти по големина град в Швеция, най-големия им център за биотехнологични изследвания и технологии. Точно на бели нощи се наслаждават сега там.
Усещането е много приятно да ти е светло и през нощта, но е ужасно депресиращо да имаш половин година нощ!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th June 2007, 15:03
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Точно там е роден един от мойте познати, но сега живее в Стокхолм Случайно да имаш снимки от там?
__________________
"Само този, който умее да се впечатлява, получава отговори на въпросите си"
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th June 2007, 15:09
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

засега се чувствам най-добре в България.
ако някога реша да живея в чужбина обаче това ще бъде Санта Барбара- едно , две ,три,четири
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th June 2007, 17:47
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Аз бих желала да остана тук в България.Страхувам се от непознатото,от това че няма да мога да открия приятели,каквито имам тук в България.Просто не обичам да рискувам и нямам амбицията да получавам кой знае колко повече пари от това,което имам.Бих отишла навсякъде в чужбина за най-много месец.До сега нямам опит в пребиваването в други страни,ходила съм само в южната ни съседка-Гърция и естесвено бях на много красиви места,но....всъщност истиснката причнина да остана тук е единсвено заради близките си..Може да ви се струва сантиментално и глупаво,но трудно заменям приятелите си,още повече че адски трудно изграждам приятелства...Не мога да си обясня как някои хора нарамват куфарите сами и отиват там в неизвестното на хиляди километри оттук... въпрос на психика.Обичам БГ
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th June 2007, 18:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И аз обичам Бг, ама приключенският ми дух е по- силен от любовта
Невероятна тръпка е да събереш багажа и да хванеш пътя нанякъде, напоследък пак започна да ме човърка това чувство, не знам как ще го изгоня от съзнанието си, уж казах, че в близките години няма да сменям страната
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:28.