IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th July 2007, 10:49
Rumi Rumi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rumi
По подразбиране

mallvina написа:
в мъжки род.. е street boom girl_blum

Street:
кое е в мъжки род Wink нито "пияна" , нито "вишна" ми изглежда в мъжки род

. . . нито улица (street)
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st July 2007, 20:57
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

класическите коремни преси стягат повече горната част на корема, за това ако искаш да стегнеш целия корем, заедно с обикновените преси и разбира се кардиото, прави 3 серии от по 20 преси като легнеш по гръб, опреш ръцете да тялото /или ако ти е трудно така се хвани някъде/ и повдигай краката докато станат перпендикулярни на пода. Храненето също е важно...не яж бързо например, не си позволявай много мазни храни, пък и времето е такова, че не са за предпочитане!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd July 2007, 15:42
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Не мазни, а въглехидратни храни. От мазно не се дебелее колкото си мислите.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd July 2007, 20:10
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Не мазни, а въглехидратни храни. От мазно не се дебелее колкото си мислите.
това имах предвид, но не се сетих за думата...
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st August 2007, 09:36
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

прочетох всички теми за КОРЕМА и доста от съветите изпълянвам, да не кажа почти всичките. има резултати по цялото ми тяло, само не и по корема. килограми не свалих, но се стегнах изцяло-крака, дупе, кръст-талия, гръб... изобщо съм много доволна с изключение .... на корема.... приличам сега на бременна хлебарка или на водно конче.... УЖАС!!! Сигурно е от годините. кожата ми виси-мога да си я преплатя даже... байганясах от коремни преси-над пъпа почти се очертават плочките, ама под пъпа- да не поглежда човек.... стигнах до 3 серии по 50 коремни-сутрин и вечер. от 1 март не съм спирала за повече от 2-3 дни. няма ефект. ще умра от мъка. нима никой не може да се сети какво да го правя тоя скапан корем...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st August 2007, 09:48
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

сетих се за една реклама за кока кола - визията на две семейства и децата им-едното перфектно подредено и организирано в стаята си и като тръгва за училище се вижда, че дома му е като кочина, а другото дете е като клошарче и излизайки от стаята си се вижда, че дома му е като аптека подреден.... та в тази връзка, си мисля, че всичко, независимо от усилията, които полагаме е строго индивидуално като резултат... та на моята болка-сигурно каквото и да направя (като физически упражнения - натоварване, продължителност или програма) няма да мога да постигна мечтата си...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st August 2007, 10:21
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

тогава включвай във действие
отслабващи и антицелулитни процедури и Debussy thermodermie и каквото там още се сетиш (мезотерапия, лимфодренаж). потърси за всяко от тях в гугъл и сама си прецени кое е за тебе- със сигурност ще ти помогне някое от тях. Аз лимфодренажа съм го изпитала на себе си- много добър ефект има.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st August 2007, 13:30
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Със сигурност не съм за тия процедури. Бях ги чела и преди тези теми, но сега като отворих линковете всичко подробно изкълвах. Ще продължа с упражненията - може би след 100 години ще вляза във форма. По вероятно е като ни отпусне Европейския съюз пари за разкрасяване - да ги оползотворя само за себе си. По американските телевизии бях гледала някаква поредица за ... подобен род проблем, но до скоро все мислех , че аз не влизам в тая група.... ама нейсе. ставаше дума за една кака на моята възраст, ако ли пък не малко по-големичка, на която някакъв си доктор по пластична хирургия й обясняваше, че след 40-та година вече не можеш да промениш тялото си и тогава можеш да моделираш нещата само с пластична хирургия. било каквото било-след тази възраст кожата не се резорбира-не можеш да я опънеш (като нещо друго ..) освен да я изрежеш. Мариелче, повярвай ми, че кожата на корема ми виси сякаш съм свалила прането от порстора и си го нося преплатено отпред ... Няма толкова сланина в него. Но не искам да търся инфо за пластична операция, защото ме е страх, че ще се афектирам и ще си навия на пръста, че само това е оправията и ще пощурея от мисли по тоя проблем. За сега продължавам с целия комплекс упражнения, които сама и с помощта на мненията във форума съчетах, пък каквото сабя покаже...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st August 2007, 13:38
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Забравих да спомена другите методи, с които се справям с този проблем - нося по-широчки дрехи -ленени, с много финтифлюшки, приготвиля съм си за наесен ластичен колан, корсет и 2-3 много стегнати бодита, които ще ми помогнат да не си изгуба достоинството някъде по пътя за работата или обратно - за дома.... И така - красотата иска жертви - и аз като една дърта кокетна Жана Д`Арк съм в предните редици в тази борба... (малиииииииииии, ако прочете детето тия редове, ще си каже, че мама съвсем е откачила - не стига ще се строших от гимнастика, ама и по форумите джиткам...)
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st August 2007, 13:42
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Евала ти правя за хъса, мотивацията и ентусиазма ама с коремни преси таз кожичка няма как да се прибере за съжаление
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдапремахнакорема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:42.