IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 1st September 2007, 07:50
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

стефи имам вапрос кам теб.видях че и ти си със 325кк,анатомични,под мускула.как се чувстваше павите дни.мен много ме стягат имплантите.стигат ми почти до врата и едвам дишам.много ми е зле.при теб как беше.болеше ли те толкова много,и вярно ли че след няколко дена имплантите се смакват надолу.пия аолин но не ми минава.
Отговори с цитат
  #192  
Стар 1st September 2007, 09:42
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krema1981
стефи имам вапрос кам теб.видях че и ти си със 325кк,анатомични,под мускула.как се чувстваше павите дни.мен много ме стягат имплантите.стигат ми почти до врата и едвам дишам.много ми е зле.при теб как беше.болеше ли те толкова много,и вярно ли че след няколко дена имплантите се смакват надолу.пия аолин но не ми минава.
С кръгли съм-325сс,под мускула. Първите дни и мен ми беше много зле,пиех течен аналгин.След 4 -5 дена се чувствах по-добре,а сега почти нямам болки никъкви.Стискай зъби.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 1st September 2007, 09:58
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

за сега стискам заби.но единият ми им плантант на дясната ми гарда е вдигнат по високо и повече ме боли.не ми харесва и резултата.горната част стои подута а долната кам гардата като празна всякаш няма имплант.дали ште се намести след време.в понеделник сам на консултация.ти имаш ли скаип да ти пиша там.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 1st September 2007, 13:23
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

krema1981, бъди по-търпелива и не си внушавай някакви неща Както вече сме писали гърдите се оформят окончателно след 1 год. смятай колко време има
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #195  
Стар 1st September 2007, 13:28
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

благодаря YANSI че ме успокояваш.дано да е така.сигурно сам пропуснала.да те питам ти имаш ли импланти,и ако да какви са
Отговори с цитат
  #196  
Стар 1st September 2007, 13:35
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Имам да,от 5 год Ментор- 400сс над мускула
това да не се притесняваш не ти го казвам ей така действително е много рано ,а и тепърва трябва да се подготвиш ,че ти предстоят доста промени и все хубави позитивно мислене му е майката
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #197  
Стар 1st September 2007, 17:27
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Креми , след операцията гръдта наистина стои като обърната - по-висок обем над зърното , " нищо " отдолу , особено в профил . Подмускулните се наместват около 6 месеца , при по-малък първоначален бюст - увеличавай времето . За болките - и аз не знаех , за коя да се обаждам на лекаря и за коя - не .
Отговори с цитат
  #198  
Стар 1st September 2007, 19:48
speedy87 speedy87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Хайде някой ,ако знае да ми каже колко струва ринопластиката при д-р Заякова
Отговори с цитат
  #199  
Стар 1st September 2007, 20:53
topsyg topsyg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: варна
Мнения: 2
По подразбиране

привет на всички
от доста време се замислям за операция за намаляване на бюста.чета тук, но всички вие сте си ги уголемявали.познавате ли някоя ,която е с обратния проблем като при мен,просто яко са ми разплути и си ги мразя. Преди 2 год. си правих операция на ушите при Заякова- да прекрасна жена , но резултата не ми харесва- ушите ми пак стърчат , а според нея - не можело да се приберат повече . Дори ми се стори малко подигравателно отношението й към мен последния път,когато мрънках за това, че пак ми стърчат.. Та така - търся някоя ,която си е намалила бюста при Йоланда Заякова. Не ми пука
за болката , притесняват ме белезите в последствие.. Твърдо съм решила да я направя операцията , искам и аз да ходя с потничета!!!
Отговори с цитат
  #200  
Стар 2nd September 2007, 16:17
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Защо искаш пак да ходиш при Заякова, след като не си доволна от резултат и отношение?И аз не съм доволна и НЕ бих се оперирала при нея!

Някой по-горе пита за цена на ринопластиката в Камий- 2700 лв ми каза на мен, при положение че носът ми (според нея) няма да има нужда от чупене и се нуждае от малка корекция... За чупене или нещо по-сложно около и над 3000 лв ми каза тя....
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:49.