IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st September 2007, 08:35
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Здравей Monique, да непозната си, но не съм те обидила, а изказах личното си мнение както е по правилата на този форум и все още мисля, че татуирането като мярка срещу целулит е твърде крайно.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st September 2007, 09:31
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Знаеш ли,мисля 4е на вси4ки нас ни се струва 4е целулита е по-малко след като се погледнем в огледалото след масаж...но всъщност не е така. Пове4ето масажисти използват този факт за да пе4елят пари4ки...ЕФЕКТА ВНУШЕНИЕ...Аз не вярвам 4е масажите помагат! РАдвам се 4е смяташ 4е при теб има резултат,възможно е,но ли4но аз нямам вяра на масажи. Мисля 4е целуита се премахва само с пласти4на хирургия, даже и в това не вярвам особено.
А не е ли най-важното да не е видим? Нека да го има но да не се вижда
Аз по принцип съм реалист човек и не вярвам на ала бала глупости, но с масажите се подобряват лимфния поток и кръвообръщението като с това целулита се разнася, защото преди да започна масажите имах целулитени депа, които сега са само история!
Успех!

ПС: А и масажите са по-евтини от пластичната хирургия, а и на липосукция не бих се подложила за нищо на света...
__________________
"Само този, който умее да се впечатлява, получава отговори на въпросите си"
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st September 2007, 13:25
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

А как действа дермосоника в тази насока, някой знае ли? И въобще има ли ефект от него или с масажи е по-добре?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st September 2007, 19:13
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

ПС: А и масажите са по-евтини от пластичната хирургия, а и на липосукция не бих се подложила за нищо на света...[/quote]

Липосукцията не премахва целулита. Незнам каква процедура го премахва в пласти4ната хирургия...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd September 2007, 09:50
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Липосукцията не премахва целулита.
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
мисля,4е пласти4ната хирургия не може да се справи с целулита
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Мисля 4е целуита се премахва само с пласти4на хирургия
последно,какво мислиш , че нещо си сменяш мненията, според теб помага или не помага пластичната хирургия срещу целулит???доколкото си спомням, беше писала, че си правила липосукция, сега имаш ли целулит?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th September 2007, 14:16
mai4eto mai4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Ако може и аз да споделя за този ужас, наречен целулит. То да го пребориш завинаги е невъзможно, но все пак някакъв що годе траен резултат мисля, че успях да постигна. Първо голямо скачане на въже пада и второ ходя на LPG.За първото мога да посъветвам да се започва по малко и постепенно да се стигне до половин час на ден, аз запо4нах с 5 мин и доста бързо напреднах, трудно е в на4алото, но се свиква. За LPGто мога да кажа, 4е съм супер доволна,заслужава си парите определено и ако някой се интересува мога да пиша къде в бургас има добро LPG
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th September 2007, 07:22
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране До Клеопатра

Не съм съгласна за масажите, защото аз си направих серия от 10 и от близо 7-8 месеца ходя на масаж веднъж седмично (по 15лв давам на седмица и не мисля че е много). ЕФЕКТА Е ПОРАЗИТЕЛЕН. Само да допълня, че на фитнес ходя чат пат, а диети не спазвам Невъзможни неща няма...[/quote]

Клеопатра,би ли споделила къде ходиш на масаж,ако си от София?Аз все не мога да си намеря добър масажист.Ще ти бъда много благодарна,както и на всеки,който препоръча специалист.Благодаря!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th September 2007, 10:26
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Студиото се намира срещу операта, на Дондуков и Раковска
По принцип всеки човек се повлиява по различен начин, така че трябва да се опита. На мен масажите наистина много ми помагат. Преди ходих на вакуум масаж и от него имаше ефект.
Единственото, от което не видях смисъл бяха процедурите при д-р Дойнова, с иглите. Явно електролиполизата не е за мен.
__________________
"Само този, който умее да се впечатлява, получава отговори на въпросите си"
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th September 2007, 13:10
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Студиото се намира срещу операта, на Дондуков и Раковска
По принцип всеки човек се повлиява по различен начин, така че трябва да се опита. На мен масажите наистина много ми помагат. Преди ходих на вакуум масаж и от него имаше ефект.
Единственото, от което не видях смисъл бяха процедурите при д-р Дойнова, с иглите. Явно електролиполизата не е за мен.
Аз пък точно тях мисля да опитам.Както и да е Човек ако не пита няма да разбере дали ще се получи
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd October 2007, 03:06
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Липосукцията не премахва целулита.
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
мисля,4е пласти4ната хирургия не може да се справи с целулита
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Мисля 4е целуита се премахва само с пласти4на хирургия
последно,какво мислиш , че нещо си сменяш мненията, според теб помага или не помага пластичната хирургия срещу целулит???доколкото си спомням, беше писала, че си правила липосукция, сега имаш ли целулит?
Хахах не съм си правила липосукция заради целулита,а за да оформя малко краката.Никога не съм мислила 4е липосукцията премахва целулита. Но не мога да ти отговоря на въпроса дали имам целулит, както ве4е обясних,съм с татуировки по краката които го скриват.
Пожелавам ти успех в борбата с портокаловата кожа по най-добрия възможен за теб на4ин.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:19.