IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd April 2014, 00:48
svv_90 svv_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 3
По подразбиране проблем не отслабвам

Здравейте аз сън момче на 23 г 109 кг 183 см.
От около 1 месец си промених начина на хранене, но ефекта е незначителен. За този месец вчера бях уж 106.5 а днес 108
Дали кантара се еб...ва .
Не съм на диета по скоро придържане на режим
Хранителния ми режим е:

Закуска 2 броя сандвичи на тостер с шунка, кашкавал, намазани с топено сир, чаша мляко
Около 5:30 тогава ствам.

После съм на работа около 10 ям готвено примерно пили с картофи без олио под алуминево фолио приготвено,
Без хляб 200-300гр

Обяд около 13:00 същото готвено пак кън 300гр и един банан.

Вечеря 2 бр банани към 16:00 - 17:30

Също така да добавя ходя 3 седмично на фитес, пия аминокиселини на олимп преди и след тренировка, фатбърнер и елкрнетин 30 мин преиди преди закуск и вечеря на олимп,
Не пия алкохол.
800 гр хляб ми стига за седмица, променям храните но не и часовете, и се старая да са ниско калорични обяд вечеря, само на закуска си позволявам поевече.
Заспивам гладен, за този месец сладки неям тестяни, пържени, чипове снаксове ..........
Стриктен съм
И ТОВА ЗА 1-2 КГ ЗА 1 МЕСЕЦ, нещо бъркам ли, или тялото ми се еб....ва с мен, и не се подчинява на физическите законни.

Последно редактирано от svv_90 : 23rd April 2014 на 01:02
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2014, 08:38
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Имаш няколко грешки:
1. Или ядеш повече (а може и прекалено малко), или не тренираш достатъчно.
2. Премахни всички млечни продукти.
3. Вечерята трябва да е от салата + месо, а не само от банани.
4. Защо вечеряш толкова рано ?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd April 2014, 18:17
svv_90 svv_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 3
По подразбиране

А защо да не се ядът млечни продукти, вечерята е ранно защото тялото отслабва презноща и си подсигурявам сигурно изгаряне на калорите, а салата с месо по бързо ли се освоява от метаболизма.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th April 2014, 09:01
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

И аз смятам, че вечерята трябва да е салата с месо, не банани. Закуската ти е твърде мазна, топеното сирене, кашкавала и шунката не са подходящи храни при отслабване..можеш да опиташ да ги заменеиш с микс от сурови ядки, плод, мед...Щом резултата за този месец /въпреки, че не е много дълъг период/ не те удовлетворява, трябва да промениш нещо, но в никакъв случай не се отказвай, експериментирай със себе си. Пожелавам ти успех! И не забравяй водата!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2014, 23:04
svv_90 svv_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Относно водата сега пия около 1 литър на ден, какво влияние дава тя, като намалих храната и вода спря да ми се пие, относно вечерята и закуската ще ги променя.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th April 2014, 08:28
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Водата освен, че забързва метаболизма, знаеш е основна съставна част на целия организъм, мускули и т.н. ...по принцип е добре да се приемат около 30 мл. вода на килограм телесна маса, тоест би трябвало да пиеш над 3 литра с това тегло.

http://www.bb-team.org/articles/1006...ashtiya-chovek
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th April 2014, 13:55
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Ама как така закусваш със сандвичи с топено сирене, а слд това ва пъти през деня ядеш картофи? Определено не се храниш правилно. Отиди при специалист, който да ти изготви хранителен режим. Така няма да успееш да постигнеш резултати.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемнеотслабвам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:50.