IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #961  
Стар 22nd May 2014, 17:50
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Ето мен и мен 48 часа след операцията- страшно подута и запушена, знаете как е.

Всичко мина много добре, всички в болницата са супер . Екипът е невероятен. Най-гадната част за мен бяха тампоните- лелеле....едвам съм издържала докато дойде док да ги свалим, направо не издържах.
Сега болки чак толкова много нямам , само леко ме боли главата, но съм страшно подута. Веднага след операцията бях супер , ама сега направо не мога да се позная- така ли е било при вас? Също така съм и с температура. Ту 37,5, ту 38...това нормално ли е?

Апетит нямам много и ми е още замаяно сякаш. Постоянно ми се спи и си мисля, че никога няма да ми се отпуши носът. Не съм кой знае колко синя, но съм като топка в главата и става все по-зле и по-зле.

Нослето стана супер, точно такова каквото исках. Предписаха ми антибиотик и сребърна вода, но искам да ви питам мога ли да ползвам Стеримар за бебета за промивки на носа??

Ами това е от мен за сега, е се включвам още..
Отговори с цитат
  #962  
Стар 22nd May 2014, 22:31
Kalpaklieva Kalpaklieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте на всички Най-накрая и аз реших да си чукна носа Не, че съм го мислил много де Надявам се, че съм се спрял на точния човек и да получа това, което искам

Някой ще ми даде ли координатите на доктора, емайла ... разбрах, че на него отговаря и там може да се разберем Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #963  
Стар 24th May 2014, 21:31
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

dr_assenov@yahoo.com
Отговори с цитат
  #964  
Стар 27th May 2014, 20:34
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте,момичета На мен другата седмица ми предстои операция и направо ще се побъркам. Вие как бяхте преди операцията,бяхте ли много притеснени Искам да кажа за момичето с температурата,че е нормално след операция,каквато и да е било, да имаш температура ,но до 1-2 след нея.Ако продължи дълго време по-добре се консултирай с лекаря,защото може да има инфекция
Отговори с цитат
  #965  
Стар 27th May 2014, 21:15
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Кое те шашка толкова?
Спокойно, няма нищо страшно, минава като миг
Отговори с цитат
  #966  
Стар 28th May 2014, 08:13
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте. Благодаря ви за съветите и да температурата мина - имах само първите 2 дни. На 3тия и 4тия ден имах малко към да речем 36,8/9 за 1-2 часа през деня. Вчера ми махнаха конците и лонгетата. Още съм подута, но съм супер. Вече почнах и да тренирам понеже се чувствам много добре, но по-лекичко.

Иначе dijei4e, не се притеснявай, няма от какво. Аз бях толкова нетърпелива да дойде деня на операцията, че гледах максимално да се занимавам с каквото мога, че да не мисля само за това. Всичко минава супер.
Отговори с цитат
  #967  
Стар 28th May 2014, 18:31
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

И аз нямам търпение вече,тъй като я планирах от преди 2 месеца и все за нея си мисля. Може ли да ми кажете нещо по-специално за болницата дали трябва да нося?
Отговори с цитат
  #968  
Стар 28th May 2014, 19:22
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нищо по-специално. Тоалетните принадлежности, нощничка, чехлички, вода, нещо за гризене, щото все пак след като се осефериш ще си вероятно гладна и една важна подробност доста носни кърпички

Твоето чакане нищо не е, хората чакат по една година.
Отговори с цитат
  #969  
Стар 29th May 2014, 10:12
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Вземи си и една малка памучна кърпичка, да я мокриш и да я слагаш на очите си, защото ще са доста подути и ще сълзят..мен доста ме облекчаваше този компрес.
Отговори с цитат
  #970  
Стар 29th May 2014, 12:10
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

гореспоменатите неща + нещо много важно, лично на мен много ми бе от полза ( отново по препоръка на съфорумка) БАЛСАМ ЗА УСТНИ..

Без него не знам какво щях да правя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:11.