IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 17th July 2009, 18:27
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

За днес храната ми е значително по-добре,най-накрая
кисело мляко(почти цялото)
малка шопска салата
две кюфтета на скара(мисля,че като са на скара са сравнително добро ядене или бъркам... )
два домата със сирене около 100 гр.
и малко кашкавал около 30-40гр.
Какво мислите?
Alma,честито!
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #862  
Стар 17th July 2009, 19:17
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от monita_g
aniK, честито за татуто... и аз искам, но идейка нямам....
Благодаря, но моите са от доста време, просто Engel сега го отбеляза заради аватара

Аз не пиша моите менюта, з'то са все едни и същи:
преди обяд - плод
на обяд - протеин и/или салата
следобяд - плод
вечеря - протеин със зеленчук
Понякога заменям следобедния плод със сладолед, а предиобедния - с к.мляко+овсени трици. Задължителни за деня са много вода, зелен чай и 1-2 нескафе с мляко

Апетитът ми не се е загубил, въпреки жегата (само 1 седмица, докато бях болна не ми се ядеше) Спортувам си всекидневно и се чувствам в много добра форма.

Забелязвам, че напоследък всички се хранят много добре, дори и Miss_Murderer Почти всички спортуват. Това е характерно за лятото. Ще видим зимата кои ще са ентусиастите
искам да те питам- това обичайното ти меню ли е, или спазваш някакъв режим?
Отговори с цитат
  #863  
Стар 17th July 2009, 19:47
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Коко: По-добре си направи мюсли по свой вкус.
Вземи овесени и пшенични трици, овесени ядки, ленено семе, сурови ядки, дори и сушени плодчета и си закусвай с него сутрин . Не става за следобед, защото има много въглехидрати, но е идеален за закуска в определено количество с 1 кисело мляко Поне знаеш от какво е и няма добавена захар.
Отговори с цитат
  #864  
Стар 17th July 2009, 20:11
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

И аз си имам апетит въпреки жегата. И си спортувам всяка сутрин на хладно. Екстра е.

Днес си купих пъпеш, но беше безвкусен Някои плодове ( ябълки, джанки, праскови, ягоди ) ги предпочитам по-кисели, но пъпешът ако не е сладък, за нищо не става.

Видях, че е ставало дума за зърнените уж диетични закуски на Nestle. Подозирам, че черният шоколад на същата фирма съдържа по-малко захар Подкрепям на 100% мнението на Engel за домашно приготвените овесени ядки. Хем си сигурен в съдържанието, хем можеш да варираш в овкусяването: един ден със сушени плодове и ядки, друг ден с кокосови стърготини и мед, трети - с пресни плодове и канела или мед. Чувала съм, че са превъзходни и със сиренце.
Отговори с цитат
  #865  
Стар 17th July 2009, 20:26
alabalaportokala alabalaportokala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

hatred ти си моят идол имам чувството, че скоро ще започнеш да се храниш само с ярмица .
Отговори с цитат
  #866  
Стар 17th July 2009, 20:55
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alabalaportokala
hatred ти си моят идол имам чувството, че скоро ще започнеш да се храниш само с ярмица .
Не знам какви са ти критериите за избор на идол, но аз ям повече от всички останали момичета тук. Да не кажа взети по две заедно
Отговори с цитат
  #867  
Стар 18th July 2009, 10:08
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, здравейте!!!!
Много, ми липсвахте!
Аз след практиката на другия ден направо си заминах за вкъщи. Вчера се нанасях тук и ето ме днес веднага на линия.
Първо искам да честитя на alma и monita_g. Страхотно е да знаеш, че си си свършил работата отлично. Пожелавам ви много професионални успехи и само радости и нови емоции оттук нататък!


aniK, страхотно меню. А къде са ти татусите? Аз за единия знам, а другите???

tinkerbell, гледам, че много хора са доволни от 90-дневната диета, но на мен ми се струва прекалено въглехидратна. Пробвай- може да се окаже твоят режим.

Engel, сладурана, ти утре заминаваш за моренцето, нали? Убедена съм, че си в страхотна форма. Ще шашнеш всички на плажа.

hatred, и ти вече си в лятна ваканция, нали? За динята- яж си колкото си поискаш. Зимата и да ти се яде, няма да я има. Аз поради тази причина си се тъпках с черешки. Пъпешът- никога не съм го обичала и не мога да разбера, каквато и да е зависимост от него

Сега да разкажа при мен как е. Няма какво да си кривя душата- на практиката имаше алкохол в завидни количества. Там ни хранеха и основното, което ни даваха беше кайма под всякаква форма. Но аз си ядях, за да не ме помисля колегите за луда (каквато всъщност съм си). Ядох и солети и бейк-ролс. С една дума пълно уливане. но като си дойдох и се прремерих сутринта си бях 55кг, което ме радва.
Вчера от обяд до вечеря ядох само диня и бях адски гладна сза вечеря и не ме наяде салаата, която иначе ме засища. Реших да си правя задоволителен обяд, за на нямам такива вечерни напади към хладилника.
Днес братовчед ми има рожден ден и ще има прегрешения.
Малко се притеснявам, че вкъщи няма да мога да си се храня нормално. Поне ще ми отнеме време да свикна и другите да ми свикнат. И друг проблем- няма къде да тичам. Странно е, че в София има къде да си тичам, а тук (малък планински град) има само пътища, откъдето минават коли. Трябва да измисля някакъв план.
Приятен и много усмихнат ден!!!
[/b]
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #868  
Стар 18th July 2009, 17:12
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

МНого ядох днес,прекалено много откъм лоша храна
едно кисело мляко-2%
шопска салата
сладолед 500гр.(ужасно много,сега ми е тежко и ме е яд)
3 праскови
40 гр. кашкавал

Мисля,че калориите не са повече от 1500 за целия ден,но 800 идват само от сладолед,така че като цяло беше гаден ден.Утре планирам ден на пуешко филе,таратор,зеленчуци и много вода...Сега отивам да пиша в прегрешения и после ще карам колело или велоергометър за наказание,цт
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #869  
Стар 18th July 2009, 17:40
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Здравейте, ето ме и с моето меню, което уж е нормално, а тотално ме съсипва. представяте ли си, страх ме е дори и от зеленчуците- домати, краставици, зеленце, моркови...и от тях се чувствам гузна. абе ненормално е, знам, просто се съсипвам!
закуска- 1 филия хляб, около 100 гр. шунков колбас
обяд- зеле на фурна с месо(3-4 парченца), 1 домат, 1 филия хляб
следобяд- 1 круша, 4 кайсии
вечеря- салата(зеле, моркови), 1 домат, към 150 гр. пилешко
Как е според вас като калоричност и състав? целувки и успех!
Отговори с цитат
  #870  
Стар 18th July 2009, 21:13
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Само да си кажа,че калориите от сладоледа по мои изчисления са изразходени,че и ги надхвърлят след 3 часа каране на колело.Утре съм на съвсем лек спортен режим...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.