IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th October 2007, 22:57
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Saruman
Един приятел блъснал куче на изпита си
е тоя не трябва изобщо да му дават книжка честно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th October 2007, 23:02
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от s1m3on
.... Надявам се аз да искарам изпита безаварийно...
Аз като карах курсовете ,на Плиска на нагорното за към булеварда,Един с едно колело и вързал една щайга отзад на колелото и я лашка като кара в мойто платно,а то там тесно ,и аз какво да правя и в първия момент му свирнах с клаксона да се мръдне малко,А инструктура ми каза че за такова нещо те късат от раз .Трябвало да спреш или да го заобиколиш ,да ама как на такъв тесен път,тоя като ми се пречка.Това беше една от издънките ми .
И другата запомняща ,на Студентски град на един завой се качих на сами бордюра ,а инструктура ми казваше да съм карала по в дясно да правя път на по бързите ,и аз така в дясно че се качих на тротоара ,голямо шоу беше.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th October 2007, 07:56
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Еми аз пък се наложи да отбия извън пътното платно. Някакъв идиот ме изпреварва о отсрещното идва автобус и е близо автобуса междо другото.
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th October 2007, 09:13
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

редовно си карах с 60-70 и като карах се оглеждах в сградите и инструктура все ми мранкаше , но на изпита езбих рибата ткова старателно и бавно каране
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th October 2007, 09:38
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Моят GSM e 0878615476 . Давам го за връзка с мене......
Който е на вивател да ми чукне аз ще звъня. Споко
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th October 2007, 09:23
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Хора нямам търпение. Нещо имам голям мерак, да карам. Започвам да сфиквам с скоростите и с педалите, започвам да свиквам и с тях. То било голяма трапка
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st October 2007, 00:38
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от s1m3on
Хора нямам търпение. Нещо имам голям мерак, да карам. Започвам да сфиквам с скоростите и с педалите, започвам да свиквам и с тях. То било голяма трапка
тръпка е ,но по голяма тръпка е когато седнеш за пръв път сам зад волана ,а още по-голяма тръпка е да караш на фарове вечер ако имаш възможност накарай инструктора s1m30n да караш 1 път и вечер ,щото е по трудно за начинаещи.,
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th November 2007, 12:43
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
Цитирай:
Първоначално написано от s1m3on
Хора нямам търпение. Нещо имам голям мерак, да карам. Започвам да сфиквам с скоростите и с педалите, започвам да свиквам и с тях. То било голяма трапка
тръпка е ,но по голяма тръпка е когато седнеш за пръв път сам зад волана ,а още по-голяма тръпка е да караш на фарове вечер ако имаш възможност накарай инструктора s1m30n да караш 1 път и вечер ,щото е по трудно за начинаещи.,
Аз редовни карам вечер, защото свършвам работа в 17:30 и кам 18:30 идва у нас да ме вземе. Така сме ние газарите. От вчера карам вече и градско, като за пръв път мисля че се справям. Една седмица пропуснах заради кметските избори, нали и той нещо е сфързан с тези неща, незнам какво точно прави. Питат ли се лични работи а.
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th November 2007, 22:59
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

стискайте палци аз утре съм на изпит (градско), за втори път миналия път на последния завой се качих на бордюра................иначе покрай тея курсове една от най-големите ми изцепки е.......седя аз и цял ден решавам листовки......вече съвсем съм зациклила и главата ми е бръмнала.......питам нещо приятеля ми и той отговаря "ми да, вкючваш аварийните" и пояснява " двата мигача" и аз седя и мигам.........как подяволите да си пусна едновремено и двата мигача
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th November 2007, 23:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Сегашните курсове са просто...не ужас ами.....ужасТТТТ!Такива "шофьори" Ви правят, че рубриката "Без думи" е твърде семпла като идея.96-та година беше последната със задължителния пологон.Голяма глупост беше, че го премахнаха!Не може да качиш човек, който си няма понятие от автомобил, от правила за движение (дори и като пешеходец) в 16 часа на Панаира в Пловдив и да му кажеш карай!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШофьорскиКурсове
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.