IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 19th January 2015, 14:26
Xyan Fernandes Xyan Fernandes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite , dnes imam zapazen chas za otoplastika pri doktor Zaqkova. Dulgo se chudeh pri kogo da e, ot nqkolko dobri komentara reshih da e pri neq. Az sum ot Blagoevgrad i Varna mi e dosta dalech. V denq na pregleda trqbvashe da vliza za operaciq obqsni mi na burzo kakvo e vuztanovqvaneto sled kolko dni moga da hodq na rabota koga se maha prevruzkata( na 24-tiq chas) koga trqbva da otida na pregled . Cenata e 1800 lv.Pritesneno mi e dulgo vreme nqmah vuzmojnost za tazi operaciq sega imam no ne moga da se izradvam vse oshte. Nadqvam se vsichko da e nared.Shte se radvam ako moga da pomogna na nqkoi koito se interesuva ot Dr. Zaqkova , operaciqta, vuztanovqvaneto i vs svurzano s Otoplastikata . Blagodarq
Отговори с цитат
  #762  
Стар 19th January 2015, 21:34
petrova32 petrova32 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Xyan Fernandes Виж мнението
Zdraveite , dnes imam zapazen chas za otoplastika pri doktor Zaqkova. Dulgo se chudeh pri kogo da e, ot nqkolko dobri komentara reshih da e pri neq. Az sum ot Blagoevgrad i Varna mi e dosta dalech. V denq na pregleda trqbvashe da vliza za operaciq obqsni mi na burzo kakvo e vuztanovqvaneto sled kolko dni moga da hodq na rabota koga se maha prevruzkata( na 24-tiq chas) koga trqbva da otida na pregled . Cenata e 1800 lv.Pritesneno mi e dulgo vreme nqmah vuzmojnost za tazi operaciq sega imam no ne moga da se izradvam vse oshte. Nadqvam se vsichko da e nared.Shte se radvam ako moga da pomogna na nqkoi koito se interesuva ot Dr. Zaqkova , operaciqta, vuztanovqvaneto i vs svurzano s Otoplastikata . Blagodarq

Здравей, аз се интересувам от доктор Заякова. Може ли да ми кажеш колко време след консултация, ти насрочи ден за операцията и повече информация за нея, от това, което тя ти е обяснила. Стискам палци, после да се похвалиш.
Отговори с цитат
  #763  
Стар 26th February 2015, 00:10
Allex Allex не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivonaaa Виж мнението
Здравей! Моята отопластика беше преди около 1 година и половина. Тъй като съм от В. Търново и аз се интересувах от пластичен хирург в Плевен или Русе, защото ми е по-близо, но не намерих информация за добър хирург, който да ми вдъхне доверие. В крайна сметка се оперирах в София.
За д-р И. Рачев из форумите намерих много мнения за корекции на гърди (имаше и положителни и отрицателни мнения за гърди), няколко мнения за ринопластика, но за уши-НИЩО!
Пожелавам ти успех с избора на хирург и ако имаш други въпроси питай.

Здравейте, надявам се все още някой да следи темата. Най-накрая събрах смелост и аз да се подложа на тази интервенция. Прочетох почти цялата тема, утре ще я дочета Притеснява ме обаче фактът,че когато се спра на някой лекар виждам негативни мнения. Наясно съм,че няма как да няма негативни мнения, но ме хваща страх. Виждам,че преобладават имена на доктори във Варна и Бургас, а пък на мен ще ми е най-удобно в София или Пловдив. .
Ивонааа, моля те кажи ти при кой доктор си си правила операцията?
Отговори с цитат
  #764  
Стар 1st March 2015, 19:34
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allex Виж мнението
Здравейте, надявам се все още някой да следи темата. Най-накрая събрах смелост и аз да се подложа на тази интервенция. Прочетох почти цялата тема, утре ще я дочета Притеснява ме обаче фактът,че когато се спра на някой лекар виждам негативни мнения. Наясно съм,че няма как да няма негативни мнения, но ме хваща страх. Виждам,че преобладават имена на доктори във Варна и Бургас, а пък на мен ще ми е най-удобно в София или Пловдив. .
Ивонааа, моля те кажи ти при кой доктор си си правила операцията?
Здравей. Оперирах се при д-р Н. Георгиев в София. Аз съм доволна от резултата при мен, но не се наемам да препоръчам хирург на друг човек. Моите изисквания, когато избирах хирург бяха: 1)да работи с пилене; 2)да не се носи превръзка след операцията, а само лента и то за възможно най-кратко време.
Не се притеснявай за отрицателните мнения. От всеки хирург, който работи има недоволни. Притеснително е когато преобладават лошите отзиви.
Пожелавам ти успех в избора на хирург, иди на консултация поне при 2-ма, предварително измисли какво да ги питаш и прецени кой е "твоя" лекар.
И не се притеснявай много, резултата си заслужава
Отговори с цитат
  #765  
Стар 16th September 2015, 22:14
Zyzz969 Zyzz969 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Ивона..ще може ли да ми пратиш снимка да видя как е станало при теб,защото мисля да ходя на консултация при Георгиев?
Отговори с цитат
  #766  
Стар 15th December 2015, 01:17
Atanas9999 Atanas9999 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравеи. Колко струва операциата при д-т Евстатиев
Отговори с цитат
  #767  
Стар 27th December 2015, 01:28
Mushleto Mushleto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Искам да изкажа мнение за отопластиката ..корекция на уши..Аз си направих такава, и съм сигурна, че има други който искат да се подложат на такава интервенция и ще имат нужда от мнения. Аз доста рових и изчетох в интернет за тази интервенция.От пролетта обмислям да си направя интервенция на ушите, защото си има нужда. Но ме посъветваха, че не е много подходящо време през пролет, лято..Реших да изчакам до есента.Аз съм от Бургас, но тук намаме такива специалисти. В Сл. Бряг има такава частна клиника извършваща пластичти корекций..Вива Клиник. Тази клиника работи с пластичин хирург доц.д-р Романски от Александровска болница София. Изчетох добри отзиви за него и риших да се оперирам при него. Записах си час за консултация в началото на октомври месец. Консултацията мина добре, направи ми впечатление, че разбира добре от работата си и реших да се оперирам при него и да не ходя при друг на консултация. Записа ми час за 29 ноември, исках по рано но нямаше как. Операцията е 2000лв. Не са хич малко, но се надявах, че резултата трабва да е добър. Ден преди операцията си направих изследвания. Дойде чакания ден, имаше си притеснение но много искох да си я направя корекцията. Бях с местна опойка в съзнание да чувам всичко. Операцията ми продължи около 2ч и половина..на по час на ухо. Кофтито само е когато се слагат опойките на мястото където ще оперирват, се усеща боцкането но след 2, 3 мин.няма болка..търпимо е няма нищо страшно. По време на тази операция няма болка само се усеща дърпането на конците като зашиват, изпиляване и рязане на хрущялите. Д-р Романски и неговия колектив бяха много внимателни, постоянно ме питаха дали нещо ме боли. След операцията ми превэрзаха главата с голяма превръзка с бинтове. Час след операцията се прибрах. Тази превръзка на главата се разбрахме да я дэржа около 10 дни и тогава с махане на конците. Първите дни си има болка, търпима е, беше ми трудно хапването, опъване, изтръпване но с аулини, аналгини стават нещата. Спането е по трудната час по гръб с вдигната глава..честно да си призная по някэлко пъти на вечер ставах..това е неудобството...но се надявах, че всичко си заслужава. Към 6,7 ден след операциата почнаха доста да ме сърбят ушите, да не изтрайвам тая превръзка, но доктора ми каза, че е хубаво по дълго да се носи. Ето дойде деня да я сваляме и да махаме концште и да видя резултата. Махането на конците леко придърпване, но ден минава леката болка. Резултата мие много добэр, получило се е това което исках, лека поотекли бяха, изтръпнали не ги чувствам, но това е нормолно да е така. От махането на бинта 2 месеца сега ходя с ленти за уши а до 3 месец трябва да спя постоянно с лента. Трудноста отначало ми беше как ще се мие косата, но 2, 3 дни след като се махна бинта започнах с хладка вода да я мия да не е много топла като не тэркам ушите...Сега когато ви пиша всичко това са минали точно 28 дни от операцията и се чувствам многа добре, болки нямам, спя си вечер, зараснаха си ушичките, мия си спокойно косата като внимавам да не тэркэм ушите, нося си постоянно лентите за уши и разбира се резултата за сега от операцията е положителен и съм много щастлива, че вече този дискомфорт няма да ме преследва, а си имам хубави ушички. Целия следоперативен период на възстановяване при мен беше около 15 дни, след това се чувствам доста добре. Препоръчвам д-р Романски, доволна съм много, добэр специалист е. Който има нужда и е решил да си направи тази интервенция да действа, послеее е хубавото.
Отговори с цитат
  #768  
Стар 4th January 2016, 01:48
ivan110 ivan110 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 5
По подразбиране

.

Последно редактирано от ivan110 : 13th January 2016 на 19:16
Отговори с цитат
  #769  
Стар 12th January 2016, 15:12
Hope85 Hope85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте. Аз си направих операция на ушите в Пловдив средата на декември, 2015, при доктор Юрий Анастасов в УМБАЛ Св. Георги на Пещерско шосе. Реших да се оперирам при него въз основа на мненията, които изчетох тук, и се чувствам длъжна да споделя и моето лично мнение. Много съм доволна от резултата, д-р Анастасов беше много добър, както и неговият екип. През цялото време преди операцията комуникирахме главно чрез имейли и той отговаряше на всеки един мой въпрос своевременно. На самата операция той и екипа му постоянно ми говореха, разказваха ми вицове и ми държаха ръката, бяха много мили. Аз се притеснявах най-вече от упойката, че ще боли, но доктора ми я сложи много леко и почти нищо не усетих. Единственото нещо беше, че усетих разрезите и на двете уши, което беше доста неприятно, някаква гореща вълна мина по тялото ми. Аз помолих доктора да изчака малко преди да разреше второто уше, казах му, че усетих разреза на първото и той изчака за второто, но без голям ефект. Не е много приятна операцията като цяло, но се преживява. Аз по принцип съм много страхлива и ми отне години, докато се реша на това. Преди операцията доктора ми измери еластичен бинт за две ленти и майка ми ги заши в чакалнята точно преди операцията. След самата операция като се прибрах нямах никакви болки, но веднага пих течен аналгин, както ми каза доктора, и през следващите 3-4 дни пиех Аулин. Болките не са приятни, но се издържат. През нощта спях само по гръб около 10 дена. Сега все още ушите са ми малко чувствителни на докосване и все още спя с лента през нощта. Резултата много ми харесва! Препоръчвам на всеки, който иска да си направи тази корекция, да не чака. Болката се изтърпява и забравя!
Отговори с цитат
  #770  
Стар 12th January 2016, 23:55
ivan110 ivan110 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Hope85 Честити ушички
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:12.