IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 2nd August 2010, 06:39
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране целулит

И на мен ми е интересно, малко е стряскащо това което се вижда на видеото, но ако някой се е подлагал, нека сподели!
Отговори с цитат
  #672  
Стар 2nd August 2010, 10:16
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Цитирай:
Първоначално написано от Сахара
Една приятелка ходи на антицелулитни масажи и е много довона, намалила е и мазните храни и има ефект.
Разбира се, че ще има ефект. Посъветвай я да включи и репинг процедури, ако са с качествени серуми и масла още по- бързо и ефикасно става.
Мерси за съвета, ще и предам.
Отговори с цитат
  #673  
Стар 3rd August 2010, 19:12
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Момичета, може да ви се стори чудно, но аз откакто започнах да се мажа сутрин и вечер с антицелулитен гел/крем/ и имам усещането, че май целулита ми се е увеличил
/Принципно само да отбележа, че ако не си стегна дупето не се виждат тръпчинки, но като си го стегна и изкачат в долната част на дупето и леко отсрани в горната част на бедрата./


На някой случвало ли му се е такова нещо
Отговори с цитат
  #674  
Стар 3rd August 2010, 19:50
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Момичета, може да ви се стори чудно, но аз откакто започнах да се мажа сутрин и вечер с антицелулитен гел/крем/ и имам усещането, че май целулита ми се е увеличил
/Принципно само да отбележа, че ако не си стегна дупето не се виждат тръпчинки, но като си го стегна и изкачат в долната част на дупето и леко отсрани в горната част на бедрата./


На някой случвало ли му се е такова нещо
Не е рядкост описваното от теб явление. Много от прехвалените кремове всъщност не разбиват целулита, а действието е само на подкожният слой мазнини. Като ги стопяват целулита не се увеличава, но става по-забележим.
Затова се ходи на професионалисти използващи професионални серуми и кремове, които могат да контролират ефекта от тях и да съобразят курса на процедурите с него.
Отговори с цитат
  #675  
Стар 3rd August 2010, 19:55
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодря ти
Виж точно до това обяснение не бях достигала
Все ми се искаше да мога да избегна професионалните масажи, ама ...
Отговори с цитат
  #676  
Стар 3rd August 2010, 20:03
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Всеки го иска, но иначе става само с диети и много движение и то за много време. Ако искаш да ти препоръчам къде да отидеш за да не даваш излишни пари и да има ефект - там и аз ходя - пиши ми на лични за да не правим реклама.
Отговори с цитат
  #677  
Стар 27th August 2010, 07:50
MaiaHr MaiaHr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv/Sofia
Мнения: 17
По подразбиране Целулит - LPG

Здравейте
Да споделя малък опит. От много години се мажа с всички възможни антицелулитни гелове и кремове (включително някои доста скъпи марки) и споделям всеобщото мнение че резултатът е почти нулев. От януари тази година започнах да ходя на LPG веднъж или 2 пъти седмично, както мога. Както всички споделят - до 7-8 процедура нямаше голяма разлика. Ходих 3 месеца, и смъкнах 7см от ханша и по 5 см от бедрата (супер!). След което заминах за чужбина и прекъснах масажите. Върнах се в края на лятото и от средата на август започнах пак, като помолих масажистката да ме измери преди процедурата. Очаквах, че обиколките ще са се увеличили, но за мое учудване, напротив - бях смъкнала по още 1-2 см дори когато не ходех на масажи. Сега продължавам да ходя веднъж или 2 пъти седмично и се надявам да продължавам да смъквам.
Ходила съм и на Велашейп, но там където ходих в София е много трудно достъпно място с кола, а няма удобен транспорт, момичето на рецепцията нещо не ми допадна и се отказах.
Отговори с цитат
  #678  
Стар 8th September 2010, 22:40
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране Re: Карбокситерапия

Цитирай:
Първоначално написано от Милена2202
Здравейте момичета! Моят въпрос е някой подлагал ли се е на КАРБОКСИТЕРАПИЯ и какъв е резултата след процедурите. Много обещаващо звучи представянето на този вид терапия срещу целулит, стрии, бръчки, белези и т.н. Дано всичко това да е истина. И ако има някой който вече си е направил такива процедури нека сподели.

http://drkirchev.com/carboxytherapy.html
Само за карбокси терапията не мога да ти потвърдя на 100 %. Принципно информацията дадена в сайта е точна.
Моят опит е с апарат, който е комбинация от карбокси и мезотерапия - Mesoflux. По-точно с едното убождане се вкарва първо СО2, след което мезо коктейл, и отново СО2. Разбиването не само на целулита, а и на мазнините, стягането на кожата и т.н. е видимо още след първата процедура, но по-голямата част от ефекта е на коктейла. Има различни коктейли и това е една от причинита и за различно доволни от подобни процедури. Но не си мислете, че с една процедура си решавате проблемите. Няма да се получи. Отново трябва серия от процедури, комбинирани задължително с вакумни масажи или ръчни дрениращи и т.н. Някъде назад в темата мисля, че бях писала, да не се повтарям.
Ще прозвучи банално, но "борбата" с целулита трябва да се води на много фронтове. Процедурите помагат и кремовете, но те не махат причината за него. Трябва първо да си намерите причините за появата, те са много и разнообразни. Повечето видях, че сте ги споделили. При всеки е идивидуално и то в различните периоди може да са различни. Знаете ли, че от холистична гледна точка съществуват много причини за целулита? Една, от които е подтискане на негативни емоции. Те са с много ниско вибрационно ниво и ако не ги изживявате, а ги подтискате те "засядат в тялото" и се получават уплътнявания в кожата. Има още много психо-емоционални причини за целулита. Хората, които познавам без целулит (не са много) освен, че правят терапии, поддръжка в къщи, движение, подбрана храна и т.н. работят много върху себе си т.е. върху психо-емоционалното си състояние и модели на поведение, които им пречат да изразяват истинските си емоции.

Извинявам се за дългия пост. Но темата ме вълнува, а и за нея може да се пише с дни. Пък както видях не съм писала от 2 години имам да наваксвам


И не на последно място без редовна детоксикация на организма, ще имате само временни резултати от усилията. Интоксикацията ни е ежеминутна, а тя е една от основните причини за целулита.
Отговори с цитат
  #679  
Стар 9th September 2010, 11:33
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Даничка, радвам се да те засека и тук :P Включвай се отвреме навреме - много и полезно инфо даваш
Отговори с цитат
  #680  
Стар 10th September 2010, 22:13
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Мерси, слънчице и аз винаги си намирам интересни неща. Ще е хубаво да вземем да си направим и някоя срещичка....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:51.