IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 24th July 2010, 16:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

130лв да се чете,бутона ми нещо отказа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #142  
Стар 24th July 2010, 16:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.visionjan.com/GEL-MILLENIUM.htm#up
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #143  
Стар 25th July 2010, 12:45
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Някой знае ли дали мога да ползвам слънцезащитния крем vichy capital soleil 30 при положение, че имам акне (: ?
Отговори с цитат
  #144  
Стар 27th July 2010, 08:01
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Някой знае ли дали мога да ползвам слънцезащитния крем vichy capital soleil 30 при положение, че имам акне (: ?
Кремовете със защитен фактор обикновено са по-плътни, което ще доведе до допълнително запушване на порите и утежняване на акнето.
Вижте приложената статия, писана от доц. Кадурина за лечение на акне. Препоръчва комплексен подход при упорито акне, включващо антибиотично лечение. Има билки, които действат като натурални антибиотици (Нийм комплекс, котешки нокът) т.е. имат същия ефект да унищожат причинителя, но ефектът настъпва за няколко месеца. Но е траен и щадящ за организма.
http://www.puls.bg/health/beauty/news_4770.html
Отговори с цитат
  #145  
Стар 27th July 2010, 19:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Някой знае ли дали мога да ползвам слънцезащитния крем vichy capital soleil 30 при положение, че имам акне (: ?
вземи си флуид s faktor 50,но пак е мазно

КОтешкият нокът се съдържа най-много в Детокса на Vision 95%

за това е адски силна добавка
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #146  
Стар 8th September 2010, 08:58
Hrisi74 Hrisi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Аз да споделя, че пия д-рнийм комплекс два месеца вече. Кожата ми започна да се изчиства постепенно-доволна съм, изглежда сякаш съм след почистване при козметик, някак по-свежа и хубава. Гърбът ми е съвсем чист и хубав - никога не ми е бил такъв. Петънцата ми по лицето сякаш малко поизсветляха, но не е достатъчно - може би заради слънцето този ефект настъпва по-бавно. Ще го пия ощи 2-3 месеца.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 9th September 2010, 00:09
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
Dreamercho, гелът милениум, за който говорите не е показан за лечение на акне. Наистина, има съставка с противовъзпалително действие и това е Aloe barabadensis, но при сериозен възпалителен процес едва ли ще помогне много. Иначе гелът е добър за освежаване на кожата, тъй като стимилира микроциркулацията.
Ако искате нещо с противовъзпалителен ефект на основата на алое опитаите с Aloe Propolis Creme - този крем съдържа алое и прополис - и струва 38 лв, а не 130. Сигурна съм, че в аптеката можете да намерите и други кремови с алое на много по-ниска цена.
И знайте, че само с външна намеса няма как да решите проблем, който идва от вътре.
Наистина акнето е комплексен проблем, както почти всички проблеми. Ние сме изградени на много нива и всичко в нашия организъм (дух, ум, тяло, емоции, енергия) е свързано. За да се решат тези проблеми трябва да се работи на всички нива. Винаги трябва да се почва от вътре. А мойто мнение е, че трябва да се почне от горе (има много методи - Бах терапия, психотерапия и др.) След това от вътре, но трябва да се работи и от вън. Всичко едновременно и всеки трябва да си намери подходящия метод. Няма почти нищо универсално.

Аз не дистрибутирам Гел Милениум, но мойта майка ДА от 10 години ( преди този имаше друг)
Винаги го имаме в къщи, независимо с какви финансови възможности съм била. Между другото компанията дава добри възможности да се закупуват на дистрибуторски цени. Отклоних се, за което се извинявам.

Та "Вълшебният Гел" както подигравателно го наричаше моят съпруг винаги е налице. Няколко години изобщо не съм го ползвала като козметичен продукт, а като спасително средство. Не знам на кое описание точно си попаднала, наистина печатната им информация все още е слаба, много се дразнех в началото. По същия начин както Марисабела исках всички да разберат колко много ми помогнаха тези продукти, а инфото в пространството е бедно. Това е защото са МЛМ (мултилевъл маркетинг), държат на директния контакт с потребителите, тогава става истинският обмен на информация и т.н.
Този гел може да звучи скъп, но го ползвах по 1 година, т.е. 10 лв. на месец, защото с една капка можеш да намажеш половината си лице.
Имам две деца и най-честата му употреба беше след падане, удар, ако щете отпушване на нос, лечение на гърло, цицините се скриват за три минути и т.н. Знам, че звучи тъпо и невероятно. Причината е, че е много мощен антиоксидант и изключително бързо регенерира, кожа и лигавица ( и за хемороиди е отличен ) Антиоксидацията, в комбинацията с противовъзпалителното действие водят до лечебните резултати, а регенерацията до възстановяването на кожната структура и то в дълбочина, заради технологиите на транспортиране на активните съставки.[/quote]

Само с него няма да си оправите акнето. Знам го, защото съм козметик и имам много наблюдения. Само с добавки също. Но в момента те са най-ефикасния и евтин начин да си оправите отвътре организма, тъй като изобщо не знаем всъщност какво ядем, пием и дишаме. С тях си ги набавяме в добро качество и количество. Не изключвам чайове и други природни средства, просто качествените от тях също са скъпи и приемаш активните съставки в по-ниски концентрации. Комбинацията от всичките неща е най-добре.
Важното за мен е човек да има желанието да се оправи (намерението), позитивното формулиране на целта = искам да имам здрава и красива кожа, а не - не искам Акне.
Останалото ще се намести. Ще срещнете хората и методите, които ще ви помогнат, ще ви дойдат парите, които ви трябват за това.
От няколко години наблюдавам как тези, които са позитивни се оправят бързо (по най-невероятни начини) и забравят за темите по форумите като "Акне", "Ох, тези пъпки" и т.н. и тези които затънали в проблема (понякога удобен, защото имат за какво да си пишат и да се оплакват) се влачат с години и това, което помага на другите при тях не действа.

Пожелавам успех на всички да намерят своя път към ЗДРАВА, КРАСИВА, СИЯЙНА, СТЕГНАТА, ЕЛАСТИЧНА кожа. И да има кой да я погалва и да й се радва заедно с вас

Ей, ви на сега ОРИСАХ ви
Отговори с цитат
  #148  
Стар 9th September 2010, 00:21
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Някой знае ли дали мога да ползвам слънцезащитния крем vichy capital soleil 30 при положение, че имам акне (: ?
вземи си флуид s faktor 50,но пак е мазно

КОтешкият нокът се съдържа най-много в Детокса на Vision 95%

за това е адски силна добавка
Dreamercho, Слънцезащитният крем ти е задължителен, целогодишно, ако може и денонощно (майтапя се )

Има много добри, не мазни, кремове. При това на много добра цена. Ако те интересува пиши ми на лични, че прекалено май реклама ще направя.

И без Детокса ще ти е трудно да се оправиш. Акнето е заболяване на мастната жлеза, чиято дейност основно се регулира от черния дроб. С него много лесно и всъщност евтино ще се подобриш. Гладолечение също помага, но за мен е изтезателно.

В коя част на лицето са ти съсредоточени възпаленията?!

Консумираш ли млечни продукти?!


Всъщност имам един въпрос.
От доста време само почитам и не съм писала толкова и малко съм изгубила връзка.
Въпросът ми е "Забранено ли е да се прави реклама?" Имам предвид от администраторите. Едно време се нападаше скритата реклама. Не много откритите съфорумници, които пишат НЕ истини с цел рекламиране. Не съм наясно с новите правила.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 9th September 2010, 00:37
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

И трети пост - 3 за щастие.

Забравих най-важното.


И без Точният Козметик също няма да се получи


Това не е защото ние козметиците не искаме да умрем от глад. Има много хора, които с удоволствие дават пари да си махат космите, целулита и бръчките

А защото е заболяване, което трябва да се третира от точния дерматолог, козметик, диетолог, фитнес или друг треньор или инструктур, подходяща домашна грижа. Добре е да потърсите Бах терапевт, гуру, йогист, рейкист, психотерапевт. Вероятно пропускам нещо. Пробвайте нови неща и методи. Между другото в много случай съм виждала и ТЕС да помага.

Принципът е, че след като се е стигнало до състояние Акне, нещо някъде куца, след което е закуцало и друго и трето и пето.
Без холистичен подход има само временни резултати, ако изобщо има такива.
Потърсете вашите професионалисти в дадената област и следвайте интуицията си, тя никога не подвежда.

Отговори с цитат
  #150  
Стар 9th September 2010, 16:21
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Здравейте ! Благодаря, че се отзовахте по темата Съгласявам се с всичко, което казахте до тук.И аз мисля, че акнето трябва да се лекува освен отвън и отвътре, както и значение има психическата нагласа (между другото това изказване много ми напомни за филма The Secret ).
Аз лично в момента пия едни доста широко разпространени добавки - Дермабион, които са на основата на бирена мая.Пия много вода, чай от време на време,внимавам с какво се храня - избягвам червено месо, а от млечните продукти консумирам само кисело мляко и то домашно приготвяно най-много 2 пъти в седмицата.
Възпаленията ми са съсредоточени най-много на брадичката, под носа, по-малко на челото, понякога отстрани на носа,където порите са по-големи и се запушват.
А относно козметик - много се притеснявам, че ще влоши положението.Имам познати, които са ходили, не са улучили явно правилния човек, и сега имат страшни белези и се заричат, че повече няма да стъпят в салон .И от никого не съм чул за добър козметик в нашия град.
Искам да попитам и какво ви е мнението за химическия пилинг (при дерматолог) ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.