IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 11th September 2010, 06:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Мерси, слънчице и аз винаги си намирам интересни неща. Ще е хубаво да вземем да си направим и някоя срещичка....
Целулит ли имаш? Добавките не махат ли целулита?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #682  
Стар 13th September 2010, 08:27
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

В момента имам, да. Много помагат при целулит, особенно за поддържане на резултатите след като е изчезнал. Само с тях не се премахва вече наличния, трябва си комплексна програма - движение, терапии, мазане, хранене, релак ...... И най-важното условие - ДА ГИ ЯДЕШ
Аз нещо се поизпуснах миналата зима и целулита напомни за себе си. Сега вече се взех в ръце, но оправянето иска много повече време, грижа и пари отколкото профилактиката (въпреки, че в моя случай всичко е много по-лесно, време ми трябва) Особено когато на база стрес, започвата жлезите с вътрешна секреция да се чудят как точно да секретират.
Отговори с цитат
  #683  
Стар 13th September 2010, 08:48
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Може би тогава освен другото трябва да помислиш за антистресови терапии. То всички сме под стрес, но поне да намалим въздействието от него.
Отговори с цитат
  #684  
Стар 13th September 2010, 14:47
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Да, това е основното, което правя. В интерес на истината от поне две години съм доста спокоен човек, независимо от хилядите неща, които върша. И въпреки това се случва да изпусна дзена за малко. Но има толкова интересни (за мен) техники и практики, които помагат в такива моменти. Даже след това се чувстваш още по-прекрасно Аз съм на принципа "и това ще мине" И целулита започва да се топи
Отговори с цитат
  #685  
Стар 14th September 2010, 22:23
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Направо ти завиждам за спокойствието. Поне аз не мога така и от известно време ходя на антистресови масажи за релаксация. Дават ефект не само за успокояването, но и за премахване последиците от стреса.
Отговори с цитат
  #686  
Стар 15th September 2010, 12:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Направо ти завиждам за спокойствието. Поне аз не мога така и от известно време ходя на антистресови масажи за релаксация. Дават ефект не само за успокояването, но и за премахване последиците от стреса.
Само масажите не премахват повечто последици,които могат да бъдат доста дълбоки и да прерастнат в болестно състояние на организма
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #687  
Стар 15th September 2010, 14:18
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Да, мисля, че всеки, който е пробвал само с масажи се е убедил, че са временно решение и трябва още нещо.

Но аз мисля, че Констанс имаше друго предвид. Последиците от стреса са на много нива, не само целулит. Всеки си търси начините да се справи с тях. И който иска намира. Има толкова много начини. Релаксиращите масажи са задължителни (по мое мнение, разбира се) и няма процедура, при която да не ги включвам, в това число и почистването на лице (всъщност при кола маската, не правим). Радвам се, че все повече хора ги оценяват и усещат ползата от тях, защото козметиката много отдавна не е "стискане на пъпки" ( "любима" моя фраза) и кола маска. Тя е грижа за кожата на цялото тяло и това не може да се случи качествено ако не се повлияе и психоемоционалното състояние. Един от методите за това са релаксиращите масажи с ароматични масла. Това е при процедурите за лице и тяло (особено при целулита) всички силни терапии, са базирани на арома масла, водорасли и др.
Отговори с цитат
  #688  
Стар 15th September 2010, 17:15
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Добре де, а някой ползвал ли е машини? Вела Смут, Вела Шейп, различни много анти-целулитни има.
Отговори с цитат
  #689  
Стар 15th September 2010, 20:33
MaiaHr MaiaHr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv/Sofia
Мнения: 17
По подразбиране VelaSheip

Аз съм ползвала ВелаШейп. Успях само 2 пъти, защото е на ужасно място в София, където не можех да стигна с почти никакъв транспорт. От 2та масажа нямаше особен ефект. бих казала никакъв, но не съм се измервала. Продължавам с LPGто.
Отговори с цитат
  #690  
Стар 16th September 2010, 07:21
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ползвала съм Веласмуут и смятам, че имаше страхотен ефект. Не знам обаче дали само апарт ще помогне, аз го съчетавам със спорт и известно ограничение по отношение на храненето. Моя приятелка ходи на същите процедури /без да спортува/ и според нея нямала никакъв ефект.
Аз направих две серии от по 10 масажа и от време на време по някоя поддържаща процедура. Със спорт се занимвам постоянно, между 3 и 5 пъти седмично, в замисимост от свободното ми време или от това, дали съм качила някой килограм При мен видимо се заглади целулита, даже ми се струва, че кожата стана по-стегната. В интерес на истината и на ръчен антицелулитен масаж съм ходила и ефекта е подобен.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.