IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th February 2007, 00:48
oho oho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до oho
По подразбиране Лазерна епилация/ултразвук - кои са най-добрите в София?

Здравейте
Момче съм и съм решил да се обезкосмя трайно долу. Спрял съм се на лазерната епилация, тъй като от това което знам тя е най-ефективния метод.
И тъй като става въпрос за нещо много важно и ценно за мен искам да ви попитам кое е най-доброто студио в София. Спрял съм се на тези двете:
http://www.borex-medical.com/
http://www.cosmelas.com/
Ако имате опит с някое от тези студия бихте ли ме посъветвали към кое да се обърна?
Благодаря ви предварително.

Също така ако може да ми кажете студия, където правят епилация с ултразвук. Търсих, но не намерих нищо сериозно.
__________________
http://www.yavor.biz
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th March 2007, 18:34
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Здравей,аз ти препоръчвам да си направиш фотоепилация,има по-добър резултат от другите , със лазарна епилация отиват да ги оправят със фотоепилация. Aз си правих в HIGH CARE CENTER.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th March 2007, 11:38
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Аз съм на противоположното мнение. Дълги години аз имах проблеми с трайното премахване на нежелано окосмяване - помогна ми лазерната епилация направена в Борекс. Преди това съм опитвала и фото и игла с ток и пинсета с ток...Наистина ефективно бе само с лазера.Препоръчвам ти го.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th March 2007, 09:32
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

Виж в сайта на бг-мамма, има една тема с 25 страници за момичета,които са се подложили на лазерна
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th March 2007, 19:04
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Виж това....може да ти е от полза,независимо,че питаш по-специално за лазерна.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th May 2007, 22:25
pepelja6ka pepelja6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Germany
Мнения: 21
По подразбиране

премахване на окосмяването с улразвук->при някакъв симултанен метод се вкарвали накакви атрофиращи вещества във фоликула на косъма(Sono- респективно Phonophorese)+ високоволтови импулси и така го омаломощавали и косъмът падал.Гарантира се след няколко процедури оредяване до липса на окосмяване-четох го в чужд сайт,а те не си позволяват думата трайно премахване на окосмяването..оказва се обаче,че е бая неефикасен метод за премахване на окосмяването а и това вкарване на разни съставки(макар и натурални) май увреждало...значи пак колебания м/у IPL и лазер(Rubin-, ND:Yag- и Alexandritlaser и Diodenlaser са най-често споменаваните)...Мненията за лазерната/фотоепилацията тук в форума или към бг-мама са противоречиви и май ако спреш процедурите(при направени вече 5-6),окосмяването си се появява.да не говорим,че май има и работещи в Борекс и Пикасо и си правят реклама...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd October 2007, 16:05
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

"премахване на окосмяването с улразвук"

Има ли такова нещо в България?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th October 2007, 21:49
plaque_f plaque_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, малко късно се включвам в дискусията Пиша ви адреса на един салон в който предлагат епилацията с ултразвук. Салон Елита, тел. e 9831384, a aдресът е цар Симеон 55, това е почти до ъгъла с булевард Мария Луиза. Имайте предвид, че само две от козметичките работят с апаратурата, затова попитайте изрично ако се обадите . А за цените, ориентировъчно ми казаха към 70-80 за триъгълник, но това е защото там космите са по-дебели и това е от значение. Дано съм ви била полезна... успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th October 2007, 09:39
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Мерси много plaque_f,

Ти правила ли си си такава епилация? Ако да - доволна ли си?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th October 2007, 14:26
plaque_f plaque_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Сега в понеделник ми е часа Ако искаш пак мога да ти пиша повече информация след това. Приятен уикенд..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛазернаепилацияултразвуккоисанайдобритеСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:59.