IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 3rd August 2006, 23:01
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

не мисля,че е така. не можеш да очаваш живота ти да се нареди по възможно най-добрия начин от самосебеси. както се казва "ако не си помогнеш сам и Господ не може да ти помогне"
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd August 2006, 23:07
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazed_insanity
не мисля,че е така. не можеш да очаваш живота ти да се нареди по възможно най-добрия начин от самосебеси. както се казва "ако не си помогнеш сам и Господ не може да ти помогне"
Така е неможе да чакаш всичко да ти падне от небето, но понякога нещата стават случайно. А и какво означава "аз я търся" ? Това не е като да намериш една снимка в цял албум. Разбира се това е моето мнение
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd August 2006, 23:16
sladka_blondinka sladka_blondinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: градът на липите
Мнения: 191
По подразбиране

мечтая за околосветско пътешествие,винаги да бъда обичана и щастлива,а всичко останало ще се подреди
__________________
Една усмивка не коства нищо, а дава толкова много. Тя трае само миг, а понякога спомена за нея е вечен. Никой не е толкова богат, че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd August 2006, 23:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мечтая си да съм завинаги така щастлива,както съм в момента,да съм здрава....това са важните неща.А иначе съм безнадежден мечтател и си мечтая за още куп глупости-да обиколя света,да имам къща от стъкло,да ми изчезнат стриите и целулита
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th August 2006, 00:36
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Мечтая си утре да съм здрава,от 2 дена не съм мръднала от нас ...пипнах някакъв гаден вирус и няма измъкване Добре че имам компютър лека нощ на всички
Отговори с цитат
  #36  
Стар 4th August 2006, 00:41
sladka_blondinka sladka_blondinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: градът на липите
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselana
Мечтая си утре да съм здрава,от 2 дена не съм мръднала от нас ...пипнах някакъв гаден вирус и няма измъкване Добре че имам компютър лека нощ на всички
оздравявай бързичко ей лекинка
__________________
Една усмивка не коства нищо, а дава толкова много. Тя трае само миг, а понякога спомена за нея е вечен. Никой не е толкова богат, че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th August 2006, 08:01
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, и аз си мечтая да съм здрава и хората до мен да са здрави... Мечтая си и аз да бъда обичана..И май спирам да търся, половинката да си даде малко зор, аз все на грешния се натъквам Мечтая си за пътешествие до Мексико и да имам собтвена туристическа агенция.. А по-глупавите неща изобщо няма да ги пиша, че
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th August 2006, 08:08
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
...аз все на грешния се натъквам...
Човек се учи от грешкете си така ще имаш повече критерии за избора на най-добрата оферта
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th August 2006, 08:17
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Аз мечтая семейството ми винаги да остане толкова стабилно както до сега, за по-добър живот/към което винаги съм се стремяла/, мечтая да имам прекрасни и здрави деца......и за Париж-мечтая да направя най-лудия шопинг по Шанзе- Лизе
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 4th August 2006, 08:31
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

И аз си мечтая за пътувания до разни екзотични места - Южна Америка, Италия, Португалия, Испания. Но най-вече хората, които обичам, да са здрави и живи, защото знам какво е да загубиш близък човек.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закаквомечтаете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:07.