IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 17th September 2008, 20:09
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз кат един виден карък, точно като седнах да уча за държавните се оказа, че ми липва оценка от един изпит, и то от първи курс тва обаче беше и единствения изпит, на който си бях забравила книжката вкъщи, съответно после не отидох да ми я нанесат...не ме питайте кво ми беше добре че един колега от мойта група се познаваше с професора, и отидохме заедно да говорим с него, за да гарантира за мен, че съм била на изпит и съм го взела
тъй че...пазете си книжките, оказаха се по-важни от протоколите
  #132  
Стар 17th September 2008, 20:15
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Може и друго да се получи..Да се явиш на държавен,да го вземеш и да не ти признаят оценката,защото нещо ти е липсвало.Защото справката я правят чак преди да ти издадат дипломата.А при подаването на молбите не си правят въобще труда.
  #133  
Стар 17th September 2008, 20:20
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз да се оплача - днес болезнено ми се яде сладко. Аз от 3 год.съм на НВД, слядко не съм яла от не помня кога... заради студа ли, кво ли...
  #134  
Стар 17th September 2008, 20:20
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Allure_, искрено ти съчувствам и се надявам да се намери книжката ти и протоколите. Не ми го побира умът защо са ги взели и защо не са ги оставили при портиера, за какво са им...

Аз около 40 дни се занимавах с това да разбера една оценка, която не ми е вписана в книжката, дали е вписана в протокол. Ходих в канцеларията, там ми казаха, че няма протокол. После пак ходих, пак нямало протокол. Отидох при преподавателката, тя тръгна да ми я пише в книжката и изведнъж се ядоса, защото не беше сигурно дали я имам записана в протокола, а при нея нямаше протокол. После пак ходих 2 пъти в канцеларията и чак днес благополучно се разбра, че протоколът е писан на ръка и заради това не е бил при другите протоколи, а оценката ми я има вписана в материалната книга. Затова наистина, носете си книжките на всички изпити и не слушайте като ви казват, че нямало значение дали я има оценката в книжката или не.

Най-много ме е страх след държавния да не кажат, че нещо ми липсва, защото когато подадох молбата, въобще не са ми проверявали оценки и кредити.
  #135  
Стар 17th September 2008, 20:21
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

при нас си спомням че всичко беше преди дипломирането - тоест всичко около дипломата и самия държавен се оформяше преди изпита така че нямаше начин да се явиш на държавен и да не ти признаят оценката...по принцип рядко се случва да няма вписана оценка нито в книжката нито в протокола нито в главната ама ако се случи както казва бимби я ти призначт изпита я не
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
  #136  
Стар 17th September 2008, 21:06
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Биби, благодаря ти за съвета!!! Определено ще ми е от полза!
Не ми се иска да имам проблеми!

Приятелят ми също имаше проблем с една оценка... не му я бяха вписали в студентската книжка и близо месец гонеше по коридорите преподавателя, за да му я напише. Напрегнато си е.
  #137  
Стар 18th September 2008, 03:11
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Е няма такава държава!!!!!!!! Че българинът гледа все да мине метър, е факт................ ама то излиза, че коректен гражданин=будала и ако решат, че трябва да се налагт наказания го отнасяш и ти и на всичкото отгоре си плащаш . Та по тоя повод от 2 дена си седя без топла вода, заради чуждите неплатени сметки....... като кретените врътнаха кранчето без дори да ни предупредят
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
  #138  
Стар 18th September 2008, 08:52
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Allure, съчувствам ти за документите. Те за никой друг не са ценни освен за теб. Дано се намерят и всичко да се оправи!
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
  #139  
Стар 18th September 2008, 09:49
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

ratamahatta, ела при мен.При мен има топла вода...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #140  
Стар 18th September 2008, 10:09
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Офф и аз да се оплача за първи път Днес на път за работа,имаше една жена пред нас с колата(нямам нищо против жените с книжка,и аз съм такава).Но тя изведнъж реши да спре,без мигач,без аварийни,нищо,и замалко да се забием в нея.Едни спирачки,едно чудо и сигурно спряхме на 1 милиметър.Направо си изкарах акъла,и заради такива мен ме е страх да си карам колата.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:08.