IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 19th January 2009, 12:52
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
В този ред на мнения за неуспешни връзки искам и аз да се оплача за пореден път, вече ме е срам.Помагайте, искам да се справя, да намеря сили в себе си и да прекратя ужасната си връзка.Много съм привързана и си го обичам, но това не е живот.Дайте някъкви идеи за справяне със самотата, болката и гадните спомени!!!
Инка и аз минавам през нещо подобно сега...само че зарязаната съм аз
нищо не можеше да ме успокои...но минаха вече 2 седмици и се съвземам малко по малко, нямам никой до себе си в момента, защото на практика живея сама, но определено излизанията много помагат, както и мисленето за изпити :P ако имаш и работа още по-добре... това е моята рецепта
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #1602  
Стар 19th January 2009, 13:17
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Леле, колко много необвързани души пъплят по земята. Ами дайте да си спретнем един онлайн форум за запознанства.
  #1603  
Стар 19th January 2009, 13:23
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Аз умирам от скука. Я кажете какво да ям, правя или кавото там, щото вече нищо не ми се прави.
Забравих, че всъщност си имам мн работа, ама ми трябва нещо разпускащо.
Чака ме последен изпит в сесията......
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
  #1604  
Стар 19th January 2009, 14:03
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Голд, ето ти една идея
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #1605  
Стар 19th January 2009, 16:46
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
1-во - Гуен ми липсва! нещо не пише тук....
2-ро - Муска не се е похвалила още как мина кастинга?????
Муска може да не са я върнали и затова да не пише.

Лилит и аз съм в твоето положение, няма да се плашиш сестро, днескашният ден е важен. При това ме заряза два пъти един и същи мъж в рамките на 3 месеца. Не е ли забавно? Тъпото е, не че той ме заряза, а че по-добър не намирам. Някви кошмарни лигльовци и пикльовци. Аз обаче не се давам на нещо, което не отговаря на критериите ми. Никакви компромиси не правя повече със себе си!
Веднъж си мислех, че дори да преживея ужасни любовни разочарования ми остават адски много други неща, за които да живея и да ме поддържат удовлетворена от битието си. най-малкото по магазините има толкова красиви джунджурии, че не си заслужава да потъваме в униние и да ги оставим други да ги купуват.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #1606  
Стар 19th January 2009, 16:49
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

пипилота забрай да кажеш че държиш магазин за джунджурииЙЙ
__________________
погали ме по главичката
  #1607  
Стар 19th January 2009, 16:54
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
... Аз обаче не се давам на нещо, което не отговаря на критериите ми. Никакви компромиси не правя повече със себе си!
Веднъж си мислех, че дори да преживея ужасни любовни разочарования ми остават адски много други неща, за които да живея и да ме поддържат удовлетворена от битието си. най-малкото по магазините има толкова красиви джунджурии, че не си заслужава да потъваме в униние и да ги оставим други да ги купуват.
  #1608  
Стар 19th January 2009, 19:14
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Някога в името на любовта правим твърде много компромиси. Човека до нас го приема за даденост и започват злоупотребите с доверието.....но такива сме - хора. Всички правим грешки.
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #1609  
Стар 19th January 2009, 19:16
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шаро
Леле, колко много необвързани души пъплят по земята. Ами дайте да си спретнем един онлайн форум за запознанства.
офлайн не щеш ли

и аз да се оплача-болят ме очите...явно много се пуля...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
  #1610  
Стар 19th January 2009, 20:57
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
При това ме заряза два пъти един и същи мъж в рамките на 3 месеца. Не е ли забавно? Тъпото е, не че той ме заряза, а че по-добър не намирам. Някви кошмарни лигльовци и пикльовци. Аз обаче не се давам на нещо, което не отговаря на критериите ми. Никакви компромиси не правя повече със себе си!
Пипи, сестро мен последните 3 месеца ме заряза може би 5 пъти и все си мислех, че няма да се впрягам повече...и това мойто ако не е мазохизъм

а аз мисля да си дам почивка и никой няма да търся ще чакам някой да се блъсне в мен
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:42.