IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 5th September 2010, 19:17
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

благодаря ти за отговора chaoslady....не знам какво да мисля вече....май съжалявам ,че направих тази интервенция....глабовоболие то ще го изтърпя все някак си,стига да не продължи дълго време.Четох, че като страничен ефект има глабовоболие,което отшумявало, но до 1-2 месеца,което направо ме учуди адски много.....но... Ако клепачите ми останат така,не знам....нали заради това точно си поставих ботокс,за повдигане на веждите и клепачите....Ох ,а като четох колко са доволни мацките тук от ботокса,чак не мога да повярвам, че при мен така се получава,вярно е, че при всеки е различно и може би трябва да поизчакам още няколко дена....,но не знам....скептично настроена съм.Док каза че след 4-ия ден може да очаквам някакъв резултат.....тук във форума четох ,че между седмица и 20 дена,а други пък веднага виждат ефекта.....дано при мен ефекта не е този който е в момента ,че не знам как ще изтрая 4 месеца с този "лош"поглед
Отговори с цитат
  #272  
Стар 5th September 2010, 21:53
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

В съвсем редки случаи при някои хора ботокса или изобщо не действа, или има съвсем минимален и краткотраен ефект. Аз май съм от тези
Затова вече казах не на ботокса, че ми писна да давам луди пари без смисъл. А и не решава проблема, а само временно го прикрива. Затова предпочитам да инвестирам в мезотерапия и лазерни процедурки.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 6th September 2010, 08:28
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

ами може да се окаже ,че и при мен не действа,в смисъл че изобщо не чувствам това "блокиране"на мускулите на челото....мога да ги движа с тази малка разлика,че чувствам някакво леко напрежение високо горе в челото,очите са ми отново подути,даже и леко отдолу днес....между другото инжектираха ми Вистабел,50 единици....
Отговори с цитат
  #274  
Стар 6th September 2010, 11:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Спокойно, ще ти отмине подуването за 2-3 дни отминава. Мисля че е нормално.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 6th September 2010, 19:34
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

ох дано.....че съм подпухнала и като се погледна още по зле ми става
Отговори с цитат
  #276  
Стар 20th September 2010, 14:08
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Скоро ще си слагам ботокс за 3ти път. И 2та предишни пъти ми държа не повече от 2 месеца
Първия път си поставих ноември 2009, втория май 2010. Дано този път ми издържи по-дълго. Изглежда организма ми го резорбира бързо
defens на теб премина ли ти подпухването, добре ли си?
Отговори с цитат
  #277  
Стар 21st September 2010, 11:45
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Привет,

И аз знам от доктора-дерматолог, при която ходя, че под 30 няма смисъл за ботокс. Има други, по-"безобидни" начини да си поддържаш лицето младо, но ботоксът се препоръчва след 30-те май.

Останалото е по-скоро рекламен трик за зарибяване на клиенти.

Освен, разбира се, ако бръчките ти не са мноооого явни, което имайки предвид възрастта ти, силно ме съмнява
Отговори с цитат
  #278  
Стар 21st September 2010, 12:24
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране

[quote="chaoslady"]Скоро ще си слагам ботокс за 3ти път. И 2та предишни пъти ми държа не повече от 2 месеца
Първия път си поставих ноември 2009, втория май 2010. Дано този път ми издържи по-дълго. Изглежда организма ми го резорбира бързо

И при мен е така. Първият път беше началото на декември, вторият края на март. Вече мисля, че ефектът му е изчерпан. Вторият път ми сложиха Вистабел. И двата пъти по 100 единиц. Ти по колко си слагаш и какъв?
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #279  
Стар 21st September 2010, 13:02
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Нямам представа, даже не отварят ампулата пред мен. Но им вярвам понеже все пак е реномирана клиника в чужбина (не че това е гаранция де, но така се самозалъгвам). Може проблема да е в организма ми да резорбира бързо по принцип. В едно интервю на Венета Райкова четох, че тя се е отказала от ботокса по тази причина - бързо резорбиране, и вече не намира смисъл да плаща за това. Слагат ми ботокс само около очите, не знам колко единици са но не е много. Последния път през май доктора ми каза че няма да слага в бръчиците в ъгълчето на очите понеже ги намира привлекателни Да обаче аз не ги намирам привлекателни и сега точно там ще слагам + малко под очите където се е резорбирал.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 21st September 2010, 14:11
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

chaoslady пооправих се ,да.....но с док решишме да сложим още малко,защото аз исках да ми се повдигнат веждите и съответно клепача което не стана...след второто слагане, вече 4 дена, все още няма ефект,даже си мисля и че няма и да има.....иначе пачия крак ми се изглади и челото ми е блокирано, но не е това което исках,май ще спра с ботокса....
[/quote]
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.