IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #461  
Стар 21st September 2011, 12:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

От поста ти личи увереност и това е най-важното. Чакаме те да се похвалиш след операцията. Успех!
Отговори с цитат
  #462  
Стар 21st September 2011, 20:34
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Blagodarq ti mnogo.iskam da te pitam kato chovek minal po tozi pat nai-kratko i qsno boli limnogo Lily.Sardechni pozdravi
Отговори с цитат
  #463  
Стар 21st September 2011, 20:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Най-кратко и ясно - не боли много
Отговори с цитат
  #464  
Стар 21st September 2011, 21:56
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лил,успокояваш и менПо принцип съм издържлива на болка...
Отговори с цитат
  #465  
Стар 22nd September 2011, 12:43
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Lily.ana mnogo me razsmq.Blagodarq.
Отговори с цитат
  #466  
Стар 22nd September 2011, 14:07
Аватара на modelinda
modelinda modelinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Преди да вляза за операция само това си повтарях, думите на Лили, че ще е като тежка мускулна треска и наистина болката е търпима.
Аз вече съм без конци, даже доктора ми позволи сама да си ги махна пред него, изобщо не боля, то нищо не се усеща, а аз пак бях шашнала
И болката, която имах в едната гърда отшумя. Десет дни след опрацията се чувствам много добре, скоро ще кача снимки.
Спортния сутиен на Триумф изобщо не го нося, купих си безшевни къси потничета от За За и с тях е много по-удобно.

Единствения проблем след операцията е, че съвсем си обърках съня, лягам късно вечер и към три и половина вече съм будна, после ми отнема цяла вечност да заспя. Вече мога да легна на леглото (най-накрая), но се събуждам, защото цялата съм адски схваната. Едната сутрин се събудих с мускулна треска, явно нещо се стягам докато спя, но не можех да си стъпя на краката. Затова още спя полулегнала, така кожата ми не ме опъва.
Мечтая си за момента, в който ще успея да си легна отново на една страна )
Отговори с цитат
  #467  
Стар 22nd September 2011, 14:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пробвай да спиш със спортния сутиен. През деня и аз не съм носила, но вечер като че ли по-удобно се спи като са пристегнати. Иииии сутиена, за да не се търка в кожата го слагаш отгоре - над тениска или потник или с каквото спиш.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 22nd September 2011, 20:05
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Za bolkata piyah mili dami kade ot strah no po-skoro me interesyva koga nai-skoro sled operatsiqta shte sa adekvatna za varshene na predishnite si zadaljeniq a imenno da ticham po-palaviq mi sin koito e na dve godinki i naistina ne se spira.Nqmam koi da mi pomaga edna jena idva po-nqkolko chasa kogato imam nyjda da otida na lekar ili neshto drygo no osnovno samo az si go gledam.Oh tova mi e bolkata molq kajete.
Отговори с цитат
  #469  
Стар 23rd September 2011, 14:53
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Определено ще ти трябва гледачка за 20-30 дни! Първите 2 седмици един морков не можеш да срежеш А че боли - боли, и то много. Поне аз не бих го определила като мускулна треска, а като наистина сериозна операция, с рязани мускули, тъкани и т.н.!
Явно колежките са забравили вече за болката и затова така я омаловажават, но това е наситина серизона операция, със сериозна болка.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #470  
Стар 23rd September 2011, 16:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лъкета! Това е като да разправяш на бременна в 9 месец какви страшни болки е раждането. Не сме забравили, изобщо не е болка за умиране. Наистина не можеш да тичаш след малко дете, но моркови можеш да белиш. Аз в деня след операцията си бях в къщи и се оправих да си сготвя сама.

Неприятно е ставането сутрин, защото цяла нощ си обездвижена и при първото ставане сутрин боли, но не е болка за умиране. Нямаш двигателните способности, както до сега, защото те опъва (примерно не можеш да се протегнеш и да достигнеш нещо, което е на високо). Не бива да се вдига тежко и да се претоварваш, но салаДа можеш да направиш

Сиса, най-вероятно ще ти трябва помощ за 2 годишното ти детенце. За това съм съгласна с Лъкета, че най-вероятно поне 20 дни ще ти трябва някой, който да помага. Малките деца имат нужда да бъдат вдигани и си искат вниманието непрестанно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.