IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 23rd September 2011, 21:47
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря ви момичета.Ще видя как ще се справя.Доста се притесних от отговорите ви,хванала съм се на хорото и трябва да го играя.Нека да видя какво ще изберем във вторник като размер с докторката пък после ще мисля и за другите неща.Сърдечни благодарности и на двете ви.
Отговори с цитат
  #472  
Стар 24th September 2011, 06:37
Emma_G Emma_G не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
чета ви отдавна и намирам отговори на много от въпросите си. Най-после се реших на операция, макар че много се страхувам от евентуален неуспешен резулта. Благородно ви завиждам, че вече сте преминали през операция.
След три деца (кърмени), нямам останал никакъв бюст. Никакъв - нищо не виси, но и нищо няма останало. По-малък ми е отколкото като бях ученичка. Понеже много си харесвах гърдите в периодите на кърмене и искам по възможност такива след операцията, искам да ви попитам как обяснявате на лекаря точно какъв ефект искате да постигнете. Аз не разбирам нищо от кубици. В тази връзка е и другото ми питане, удобно ли е и мъжъм ми да дойде с мен при лекаря, когато се обсъждат размерите на инплантите? Обикновено една или повече консултации се правят при един лекар? А по въпроса за болката, сравнима ли е с тази от секцио или е по-страшно? Колко време след операцията може да се ходи на работа (на бюро работя)?
Извинявам се за много въпроси, ще съм благодарна, ако някой ми отговори. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 24th September 2011, 16:01
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Здравей,Ема,
след като кърмих една година имах същия проблем с бюста като теб.Не беше увиснал,но не беше останало нищооо!Никога не съм имала голям бюст,но и не можех да повярвам ,че тотално всичко се е стопило.
Ако имаш твои снимки от периода на кърмене,можеш да ги покажеш на лекаря.Между другото аз също исках точно същият ефект.Не целях голяяяям бюст.
Разгледай и в нета,там също има много снимков материал.
Аз на консултацията бях с мъжът ми и малката като ме чакаха пред кабинета.Когато започнахме да определя кубиците мъжът ми влезе,защото се колебаех между 2-3 размера.Мисля,че лекарят ти няма да има нищо против.
Бях в майчинство,когато се оперирах,но моя колежка се върна на работа(става въпорс за работа на бюро) 1 седмица след операцията.В началото обаче може да ти е малко некомфортно.
Раждала съм естетсвено и не мога да помгна на въпроса със секциото.Мен лично много повече ме боля операцията,но аз и родих много лесно.
Успех на операцията.Избра ли си вече лекар?
Отговори с цитат
  #474  
Стар 24th September 2011, 16:07
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

По-добре не води мъжа си - ще се вземе да се отврати от цялата работа.
За размера на имплантите - хирургът ще ти вземе някои размери и по това се преценява колко ще побереш и кое е най-подходящо за теб. Но ти все пак трябва да кажеш какъв визуален ефект търсиш. Към Кънев ли си се ориентирала?

Болката - напълно сравнима е със секциото.Само че ръцете/ гръдните мускули участват в много повече действия, отколкото коремът, така че е по-трудно и ще ти трябва помощ поне за 3 седмици. Имай предвид, че дори косата си не можеш да измиеш сама за известен период

За работата - ако си само на бюро и ако няма тежки врати, които да отваряш, или да караш кола, можеш няколко дни след операция
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #475  
Стар 24th September 2011, 18:19
Emma_G Emma_G не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране

gemma, LUCKY, благодаря за отговорите!
На база снимки и коментари в нета, към момента съм се спряла именно на д-р Кънев. Още повече, че съм раждала във Вита и съм с прекрасни впечатления от екипа там и от условията, та ако нещо не ме разочарова на консултацията, мисля той да бъде.

Иначе снимки от периода на кърмене имам много, но все облечени, надявам се това да не е проблем. Аз самата съм много дребна и слаба. Не искам нищо голямо, а и се опасявам да не ми станат като две залепени топки отпред, защото и такива снимки гледам...Пуста суета.
Малко ме плашите с този период за възстановяване от 3 седмици. Пусто и кола няма как да не карам, защото с мъжа ми развозваме по-големите деца на училище и на градина в противоположни посоки, та за няколко дни ще го измислим, но за седмици.

Може ли да помоля за снимки, ако някоя е била със сходна на моята изходна позиция, а именно "от нищо-нещо".
Отговори с цитат
  #476  
Стар 24th September 2011, 18:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честно казано на мен именно шофирането ми беше проблем.
Отговори с цитат
  #477  
Стар 25th September 2011, 09:35
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Gemma,прочетох че си била в майчинство,когато си се оперирала.Колко ти беше голямо детенце и как се оправяше с него?Това ми е единственият,но огромен проблем!Аз също искам да се оперирам сега/започна ми втората година от майчинството/!Избрах си Кънев,ходих на една консултация,готова съм и с парите за операцията,но изчаквам само заради бебо.Той постоянно се бута да го гушкам,понеже не ходи сам още.Гледам го сама,без баби и е много привързан към мен,като залепен е!
Да чакам ли още или по-нататък е по-трудно?!?
Emma,с мен на консултация беше мъжът ми.Не беше отвратен в никакъв случай.Просто гледаше много странно силиконовите импланти.Дори поиска от Доктора и той да ги пипне и изказа мнение относно големината,която си избрах.
Отговори с цитат
  #478  
Стар 25th September 2011, 11:29
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Desi,малката беше на година и половина.Оставихме я за 2 седмици на едната баба,след това сестра ми дойде да ми помага вкъщи за още една седмица.На третата седмица вече я вдигах сама,ночестно казано първите 10 дни след операцията това ми се струваше мисията невъзможна.Още повече ако бебо не ходи самичък и трябва да му помагаш мисля,че ще ти е много трудно.А и непосредствено след операцията трябва много да се пазиш и да не вдигаш тежко.
Какви импланти и колко кубика си избра?
Мъжът ми в никакъв случай не беше отвратен.Беше му много интересно.В крайна сметка това не е операцията,че да с еотвращава,а само е видял имплантите....
Отговори с цитат
  #479  
Стар 25th September 2011, 12:30
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Gemma,предстои ми втора консултация.Бяхме се разбрали с Доктора,че ще се чуем след 15.09.Ама аз се ослушвам.След операцията ще разчитам на помощ от таткото и баткото.Не им стига бебо,ами и аз!Май ще изчакам поне месец-два.
На консултацията уточнихме само,че кубиците ще са различни по големина,за да коригираме разликата в двете гърди.Иначе аз лично се колебая между Макган и Ментор,като марка,а размер около 400 cc
Отговори с цитат
  #480  
Стар 26th September 2011, 09:57
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Въпреки,че не съм оперирана от д-р Кънев, надявам се мога и аз да се включа с мнение относно гледането на децата. Оперирах се преди една година, каката беше на 5г., а малкия на 1 година. Съгласна съм, че трябват 3 седмици помощ за децата, по-скоро за малкото дете. Моят син също е много привързан към мен, постоянно го вдигах по това време, носех го, приспивах го на ръце и много се притеснявах от това, как ще се справя след операцията. Последователно майка ми и свекърва ми си взеха отпуск, та се събраха точно 3 седмици, в които те го гледаха денонощно. Каката си я прибрах още на първата седмица, но тя е голяма и не ми е била в тежест. Когато си взех и малкия, веднага поех всичко, свързано с гледането му - носене, приспиване... Справих се без проблеми.
За кубиците - аз се доверих изцяло на доктора, той избра и профила. Аз също целях да постигна визията, която имах по време на кърменето на децата си, и мисля че я постигнах. След двете раждания останах без нищо, както повечето от вас, бях ужасно комплексирана. Сега бюстът ми е среден, напълно естествено изглеждащ. Никой от близките ми не разбра за операцията, преди да им кажа.
Ема, ще ти пратя снимки ако искаш, но ми дай някакъв имейл адрес, защото не искам да качвам снимки в нета (имах неприятна случка по този повод).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.