IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 1st October 2011, 20:50
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от modelinda Виж мнението
Сллагам снимки преди и след. И моите гърди имат крив елемент (най-вече долната част на дясната гърда), но снимките ги правих сега на лампа и не се личи, но и така си ги харесвам. Дано успея да кача снмките, вече са на 20 дни
Modelinda на мене много ми харесват умирам от страх какви ще станат моите толкова време има до сряда ще откача вече
Отговори с цитат
  #532  
Стар 2nd October 2011, 07:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моделинда много са ти хубави. Само щастие да ти носят, миличка. Алекса стискам палци и на двете ръце и на двата крака всичко да мине успешно при теб. Аз не се страхевам от операцията и болките но силно се страхувам от резултата след това. Дано и при Мария всичко се оправи.
Отговори с цитат
  #533  
Стар 2nd October 2011, 12:45
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте момичета,

от доста време чета темата за мамопластика, защото и аз искам да си направя гърди. Искам да ви питам на консултацията д-р Кънев ли ви казва какъв вид импланти е по-добре за вас. Защото бях на консултация при доц. Тепавичарова и тя ми показа 2 вида импланти, кръгли и капковидни и каза аз да си избера какви да си сложа, само че аз не съм лекар и не мога да преценя кои са по-добре за моето тяло. Аз съм много слаба и се притеснявам, че ако сложа кръгли ще си личат много, въпреки, че тя ми каза, че и кръглите не си личат. А за капковидните каза, че има риск да се обърнат и после трябва да се коригират, а кръглите накъдето и да се завъртят си оставали все кръгли. Друго, което доцентката ми каза е, че няма да станат еднакви, понеже едната ми гърда е леко по-малка, чудех се не може ли да се сложат два различни импланта, но тогава не се сетих да я питам.
Както и да е ще посетя и д-р Кънев да чуя какво е и неговото мнение.
Моделинда, много са хубави гърдите ти, пожелавам ти да си много щастлива с тях!
Може ли да ви помоля да ми пратите снимки на лични, много искам да видя и други гърди, правени от д-р Кънев. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #534  
Стар 2nd October 2011, 13:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Cherita,при мен също има разлика в гърдите и Кънев ми каза,че ще сложим различни по големина импланти,но и това няма съвсем да уеднакви гърдите.Просто ще направи видимата разлика по-малка
Каза ми,че по-добре ми биха стояли капковидни импланти,но поради завъртането им,повторна операция/това,което ти е казала и Тепавичарова/и пр. аз лично не ги предпочитам.
Отговори с цитат
  #535  
Стар 2nd October 2011, 22:11
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Доколкото знам различни по-големина могат да са само капковидните импланти.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 3rd October 2011, 08:59
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma Виж мнението
Доколкото знам различни по-големина могат да са само капковидните импланти.
Явно и при кръглите е възможно.Все пак съм сигурна,че мерихме кръгли
Имаше и капковидни,но аз ги погледнах само от любопитство.Не вярвам да не сме се разбрали с Доктора...
Отговори с цитат
  #537  
Стар 8th October 2011, 08:55
Srebra Srebra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
Smile

Здравейте!Операцията ми вчера мина успешно!Болките хич не са малко(всъщност адски мн ме боли,но така ще е първите дни) с всеки изминал час болките ще стават по-поносими.Преди малко се прибрах в къщи и си лягам да поспя. Успех на всички. (гуш)
__________________
Krasotata ne e v simetriqta,a v harmoniqta..
Отговори с цитат
  #538  
Стар 8th October 2011, 10:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Srebra Виж мнението
Здравейте!Операцията ми вчера мина успешно!Болките хич не са малко(всъщност адски мн ме боли,но така ще е първите дни) с всеки изминал час болките ще стават по-поносими.Преди малко се прибрах в къщи и си лягам да поспя. Успех на всички. (гуш)
Честитоо миличка, само щастие да ти носят. При Кънев ли се оперира. Като си отпочинеш напиши подробности като кубици и така нататък....
Отговори с цитат
  #539  
Стар 8th October 2011, 12:35
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

честито и от мен
Отговори с цитат
  #540  
Стар 8th October 2011, 17:23
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Само моята операция се бави тряваше да е в сряда после ми звъни доктора че още ги няма импалните и сега за понеделник или вторник много съм изнервена не ми се чака повече , на някой случвало ли се е да му се бават имплантите ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:06.