IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 6th June 2013, 22:26
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

знам 4е е риск, но си знам 4е няма да се успокоя докато не стане както трябва
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1282  
Стар 6th June 2013, 22:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
знам 4е е риск, но си знам 4е няма да се успокоя докато не стане както трябва
познато..

Няма смисъл да ти казвам, че ти е мн хубав носът. аз съм същата, знам какво ти е. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1283  
Стар 6th June 2013, 23:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

[QUOTE=lapiovra;788557]
Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Всъщност моите коментари бяха за носа на lapiovra. QUOTE]

Мариса, много добре се включи след снимките с мнение, че все още има доста оток и е рано за коментари. Отново пояснявам, че върхът ми беше ужасно широк, досега през живота си не съм виждала наистина по-широк връх.
Мисля, че трябва да мине още време и тогава да мога да кажа дали съм доволна или не. Определено и сега е по-добре от преди, но аз също се надявам като спадне да стане още по-малък. Вече мога да преценя къде точно има оток и долу-горе колко е, което ме обнадеждява. Искам по-бързо да се случат нещата, но и док, никога не ме подлъга в това, че при мен ще се случат по-бавно нещата, тъй като и кожата трябва да слегне.
Рязано е многооооо
Koлкото и да слегне ... по добре събирай пари за нова операция.
Носа ти е бил сложен за правене и не мисля, че в Бг има хирург който може да ти го оправи от раз.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1284  
Стар 6th June 2013, 23:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

foggy нямам си на представа какво е било преди нослето ти, но този изглежда добре и най важното, че се връзва със чертите на лицето ти. Голяма си красавица в момента, но не мога да си го представя така визуално това, което искаш да се получи, защо не си направиш фотошоп да видим, как точно искаш да ти изглежда. И също ако искаш да покажеш точната формат на носа, снимките в полупрофил и в анфас трябва да се направят на дневна светлина, на подходящото място, инак когато се освети лицето с лампа свтетлосенките се губят там където трябва и не може да видим добре формата. Факт е, че имаш големи и плътни устни и големината на носът и формата трябва да е съобразен с това и за това ми се щеше да видя фотошоп.

Аз също съм си мисли за моят нос виждал съм носове, които много ми харесват, но на друго лице с друга форма и черти и знам, че трябва да се съобразявам с тези неща, защото моята цел е не просто хубав нос, като отделна част от тялото, а нос който да е в хармония с цялото ми лице, това е което искам. Харесват ми извитите носове и малки, но ще трябва доста да се работи с фотошопа, за да с види кое как ще стои, след това обаче идва и на трудното, ако взема много да си харесам някой нос от фотошопа, но се окаже, че това не може да бъде направено ще се почувствам много тъпо. Защо ми трябваше да се родя такъв болен перфекционист тцтцтцтц, кат гледам хора с какви носове си перкат и хич не им дреме на дедовия.
Накрая ще взема да ида на хипнотизатор, да ми направи няколко сеанса и да стана и аз така, да не ми дреме на дедовия и да не се занимавам с касапски истории хахаха

Последно редактирано от Pufpaf : 6th June 2013 на 23:47
Отговори с цитат
  #1285  
Стар 7th June 2013, 09:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Здравей Фоги,какво ти каза Йорданов,че не се е получило така както искаш?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1286  
Стар 9th June 2013, 21:47
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Мариса,правихте ли снимки за очакван резултат с др.йОРДАНОВ или просто се разбрахте какво искаш...
Отговори с цитат
  #1287  
Стар 9th June 2013, 22:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Мариса,правихте ли снимки за очакван резултат с др.йОРДАНОВ или просто се разбрахте какво искаш...
Не,само ми обясни какво ще направи по носа,пита дали съм съгласна и така.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1288  
Стар 9th June 2013, 22:07
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Не,само ми обясни какво ще направи по носа,пита дали съм съгласна и така.
Blagodarq....: Girl_kiss2:
Отговори с цитат
  #1289  
Стар 11th June 2013, 15:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

sunbun,a ти ходи ли вече при него?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1290  
Стар 11th June 2013, 16:10
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
sunbun,a ти ходи ли вече при него?
Да Мариса,ходих толкова се надявам да не бъркам след 2 седмици горе долу ще се оперирам,следя от началото неговите резултати и виждам че има и недоволни,но на мен и техните резултати ми харесват,разбира се се надявам на малко пропорционално носле с хубав профил,господи дано не греша...за човека....Той каза че ще го направи както искам,а на мен ми е трудно да повярвам вече,страхувам се много...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:55.