IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1291  
Стар 11th June 2013, 16:29
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Сунбун значи операцията ти е след 2 седмици стискам ти палци и дано всичко да се оправи после да се похвалиш с едно хубаво носле
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 11th June 2013, 17:08
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Сунбун значи операцията ти е след 2 седмици стискам ти палци и дано всичко да се оправи после да се похвалиш с едно хубаво носле
Благодаря,Рими...дано!!!
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 12th June 2013, 10:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Да Мариса,ходих толкова се надявам да не бъркам след 2 седмици горе долу ще се оперирам,следя от началото неговите резултати и виждам че има и недоволни,но на мен и техните резултати ми харесват,разбира се се надявам на малко пропорционално носле с хубав профил,господи дано не греша...за човека....Той каза че ще го направи както искам,а на мен ми е трудно да повярвам вече,страхувам се много...
АМиии браво,13 дни са нищо време.Аз трябваше да го чакам няколко месеца да се върне от Англия,за да ме оперира.А страхът е напълно нормален и обоснован,но по-добре бъди оптимистка Аз имам хубаво предчувствие за теб,ще видиш,че всичко ще се нареди в твоя полза
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 12th June 2013, 12:59
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
АМиии браво,13 дни са нищо време.Аз трябваше да го чакам няколко месеца да се върне от Англия,за да ме оперира.А страхът е напълно нормален и обоснован,но по-добре бъди оптимистка Аз имам хубаво предчувствие за теб,ще видиш,че всичко ще се нареди в твоя полза
Ах,как ти благодаря за подкрепата,особено от човек който го е преживял е много ценно...дано!!Опитвам се да бъда оптимистка въпреки всичко... : 2043:: 2043:: : 2015:
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 14th June 2013, 15:53
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Alaia,ако влизаш още във форума били споделила как са при теб нещата...аз харесах твоя резултат,ще се радвам да се включиш...
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 14th June 2013, 18:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Сън,малко остана
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 14th June 2013, 19:13
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Сън,малко остана
Доста съм напрегната...
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 23rd June 2013, 18:13
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране рино

Здравейте от мен аз съм нова в сайта! Моят проблем е следния преди около 6 години си правих ринопластика, но с минаването на годините нещета се влошиха и в момента носът ми изглежда ужасно и тожа адски ме потиска, дори е по-зле от преди операцията. В момента е дълаг, гърбав и с вдлъбнатина от дясната страна. От извесно време обмислям вариант за втора ринопластика, като за целта смятам да тегля кредит. В момента чета всичко за д-р Йорданов, моля всеки който се е оперирал при него тази година, да ми разкаже с подробности, и има ли такива при които това е втора ринопластика и моля някой да ми каже за цената на операцията, и какво точно вклюява, дали само риното, или всичко операция, анестезия и престои в болницата, защото не знам за вас как е,но при мен дори и 2000 лв са доста, пари, особено ако ги теглиш на кредит. Моля които може да ми даде подробна информация и да ми пише ако не тук на лични в mixi7@abv.bg

Благодаря
Отговори с цитат
  #1299  
Стар 23rd June 2013, 20:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

В кофти положение си за съжаление, тъй като за реоперации се изискват още повече умения и вече е много важно и специфичният случай. Тука има много препатили, като теб и никак не е лесно да се избере български специалист за такава ревизия и в зависимост от сложността на случая. Най лошото е, че в България най вероятно почти всеки специалист ще ти обещае, че няма проблем, ще ти оправи проблема.

Не ми харесва отношението на БГ специалистите и то най вече, когато първата им операция не се е получила, точно тогава се виждат всички качества на специалиста и морал и доблест, защото преди първите операции, те всички ще се държат много добре, но ако операция не се получи, отношението им след това е без коментар !

Най лошото е, че и бюджетът ти е много ограничен и не знам, кой специалист ще намериш, тука повечето като теб, но не с една ами с по 2-3 операции неуспешни в България ходят по чужбина да им оправят поразиите и плащат доста пари.

Дори не знаем и колко ти е сложен случая, така по описание трудно да разберем, но тея вдлъбнатини, не съм много сигурен, нека някой да се включи и да разясни, но ако не се лъжа, ще трябва да ти присаждат хрущял или кост и това е още един голям минус ако трябва някой БГ специалист да го прави !
Отговори с цитат
  #1300  
Стар 24th June 2013, 13:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Само да кажа,че с 2000 лв никой няма да се наеме на реоперация на нос.Толкова струваше моята при Йорданов,но беше преди няколко години,сега със сигурност е с 1000 повече
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.