IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1301  
Стар 24th June 2013, 13:38
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране

да може и да е така, но лично Йорданов ми писа, след като му писах за моят случай, че доплащането в отделението в което работи е 2300, но нямам представа точно какво включва тази сума, така че смятам да отида на консултация и след като ме види да прецени как стоят нещата
Отговори с цитат
  #1302  
Стар 24th June 2013, 15:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miksi7 Виж мнението
да може и да е така, но лично Йорданов ми писа, след като му писах за моят случай, че доплащането в отделението в което работи е 2300, но нямам представа точно какво включва тази сума, така че смятам да отида на консултация и след като ме види да прецени как стоят нещата

АМи супер тогава,само с 300 повече е лека разлика Принципно включва всичко,така беше при мен,освен ако няма някаква промяна.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1303  
Стар 24th June 2013, 18:36
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Някой да знае има ли промяна в цената на ринопластиката при д-р Йорданов или все още е 2000 лв. ?
Отговори с цитат
  #1304  
Стар 27th June 2013, 17:51
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Здравейте,скоро ще се включа по подробно като махнем гипса,сега само ще кажа че доктора е страхотен,персонала е много мил и болницата е на ниво...След операцията бързо се възстановявам и се чувствам добре,но най-важното което чакам е резултата...чакам с притаен дъх и нямам търпение...целувки на всички....
Отговори с цитат
  #1305  
Стар 27th June 2013, 20:45
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Охо, ти вече си опериранана! Честито, бързо възтановяне и много да се харесаш!
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1306  
Стар 28th June 2013, 07:52
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Охо, ти вече си опериранана! Честито, бързо възтановяне и много да се харесаш!
Благодаря Фоги,да бързо се възстановявам а за харесването...Дано! : 2015:
Отговори с цитат
  #1307  
Стар 28th June 2013, 13:03
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране :)

Честито! Дано всичко да е така както си го искала и най-вече дано сама да се харесваше и много усмивки за напред
Отговори с цитат
  #1308  
Стар 28th June 2013, 13:15
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от miksi7 Виж мнението
Честито! Дано всичко да е така както си го искала и най-вече дано сама да се харесваше и много усмивки за напред
: Pinkglasses:: 2015: Мерси,настроила съм се позитивно и имам хубаво предчувствие...: Girl_in_love:...много е хубаво и когато хората около теб са позитивни,дотук всичко е ок...: 2043:
Отговори с цитат
  #1309  
Стар 28th June 2013, 18:48
marishkaааааа marishkaааааа не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте и от мен! След дълго мислене и страх се реших на ринопластика. Спомням си как още в училище ми се подиграваха, че съм приличала на "Кълвач" и тем подобни... просто не мога да ви опиша какъв комплекс ми е, и въпреки че времето минава аз все още като мина покрай някого и си слагам ръката на лицето да го скрия този прословут клюн.... Та за сега съм се спряла на д-р Йорданов понеже съм от София и не ми се иска да пътувам до Пловдив при Джамбазов (не знам дали е правилния избор). По моя преценка имам нужда от изправяне на носна преграда, махане на гърбица, повдигане леко, скъсяване на дължина... не знам за друго И понеже съм слаба семейството ми казва че като съм напълнеела съм щяла да го запълня бла бла бла... но си го знам че носът ми е ужасен... Мечтая си за малко хубаво право носле и честно да ви кажа момичета просто ми се струва невъзможно... Хем, ме е страх да не стане по-зле като чета някой от мненията, хем пък си викам по-зле на къде.... помагайте
Отговори с цитат
  #1310  
Стар 29th June 2013, 21:02
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Здравей,мила!
От много време не бях влизала и не съм споделяла,а и не мисля,че има смисъл вече
Ще ти отговоря направо на лични.Нослето вече ми е много хубаво,доста е поспаднало и аз лично много си го харесвам,за разлика от преди! Връхчето също е изтъняло и е почти перфектно ) Слава богу при мен нещата се получиха от първата операция и за мое огромно щастие и последна!
Доста се промени и сега е мн.сладко! Нямам обаче снимки само на носа...последните са ми от плажа,но като ги изрежа и пак не се вижда отблизо.А ако ги кача целите отново ще кажат,че позирам и търся комплименти )) Пиши на лични каквото те интересува и ти пожелавам най-красивото и сполучливо носле!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:15.