IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 30th March 2013, 18:04
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка аз ли нещо съм пропуснала при кой последно реши да се оперираш Ние ще сме заедно в Истанбул по това време даже и операциите ще са в един и същи ден ако всичко се развива нормално Може да се видим там Ти кога заминаваш за там и колко време ти казаха да останеш
Отговори с цитат
  #102  
Стар 31st March 2013, 00:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

rimi, при Дилбер реших последно, че той най-много реже, а на мен ми трябва яко рязане!
Ако не се разболея и пресека това, наистина ще сме на една дата! ) Може да обикаляме бинтовани Истанбул и да се тъпчем с баклава и дюнери на Босфора!

Айде да не казвам голяма дума, дано не се доразболея.
Иначе аз за аулина знам, че няма отношение към кръвосъсирването. Аз съм пила няколко аулина 5 дни преди оп, аптекарката ме увери, че няма проблем и за щастие нямаше. Но виж - за Арниката ме хвърлят в тъч! Да няма изгубване в превода, дали са разбрали, че за билка става въпрос?
То по тази логика трябва да се внимава какви чайове и подправки поглъщаме. Ами хората, които ги оперират по спешност... ?
Хубаво е да са предазливи, но е и добре да знаят, че особено чужденците не са много адаптивни към дати..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 31st March 2013, 03:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Bunny а защо трябва да го пия толкова дълго време би ли ми обяснила защото аз мислих че трябва да го пия само 5 дни
Нали имаш 10 дена до операцията ? Пий го 5 дена а след това намали дозата на половина. Просто превантивно за да се презастраховаш, че няма да се появи пак.
Между другото миналия месец се бях разсипала от херпеси и ми предписаха ацикловир 7 дена по 3 таблетки на ден.

Нелке, от какво се разболя ?
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 31st March 2013 на 03:27
Отговори с цитат
  #104  
Стар 31st March 2013, 11:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението

Нелке, от какво се разболя ?
От злобата хорска...

Точно хрема ме хвана.
Гърлото ме болеше вчера, днес по-малко.
Нищо не пия, оставила съм го на съдбата.

Между другото, колко дни преди оп трябва да ми мине, за да мога да се подложа?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 31st March 2013, 13:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Нелке не рискувай и вземи с нещо да се лекуваш. С хрема и настинка никой няма да те оперира! Бегом в аптеката и си вземи нещо. Трябва да си се оправила поне 2-3 дена преди операцията ...и то в най добрия случай.
За гърлото яж сладолед и никакви горещи чайове! Вземи си и капки за нос и някакъв имуностимулант.
Пък злобата човешка не може да те разболее тя разболява само тези които я изпитват.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 31st March 2013, 16:21
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Благодаря ти Бъни,така ще направя. Аз го пих ацикловира 5 дни х 4 таб сега ще продължа на половин доза. Нелка само вит. С ще те оправи пий смело по няколко пъти на ден и ще се оправиш много бързо. А на мен ако ми дойде цикъла точно по това време сигурно пак ще ме отложат дайте някакъв съвет може ли нещо да се пие да дойде по рано или да се забави. Самолетните билети ги отложихме вече един път и начислиха неустойка ако нещата продължават така билетите ще ми излезнат колкото до Америка.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 31st March 2013, 16:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Можеш да вземеш противозачатъчни, но те ще ти объркат цикъла.
Вит Ц няма как да оправи настинка, особено пък ако вече е почнала
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 31st March 2013, 19:52
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте и от мен,
след години умуване и търсене на лекар и аз се реших на операция при др. Авшар. Засега е планирана датата 25 Април. Страх ме е, но желанието за промяна е по-силно. Ако може най-новите опериране при него да споделят мнение. Колко време след операцията ви минаха синините и оттоците. На мен ще ми е първа ринопластика. Имам хрущял за махане на върха, гърбица и като цяло искам скъсяване. Но добрата новина е, че съм със супер тънка кожа и носът ми е по-скоро кокалест, а не месест. Успех на всички момичета с предстоящи операции.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 31st March 2013, 23:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Супер тънката кожа е толкова добра новина, колкото и супер дебелата кожа
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 1st April 2013, 08:26
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана добре дошла в отбора. Най- добрата новина е че ще правиш първа ринопластика и не си експериментирала преди това в България. Сигурна съм че при теб, ще се получи много добър резултат точно поради този факт. Защото тук се подлагаш на операция и вариянта е ако се получи нещо що годе прилично, ще си добре ако ли не продължаваш втори път, трети и така нататъка. На мен операцията при Авшар е на 10. 04 като мине дай боже ще пиша за да ти помогна с някаква информация.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:19.