IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2014, 01:19
Sunny_stz Sunny_stz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Стара Загора/София
Мнения: 4
По подразбиране Как да отслабна и след това да не си върна килограмите отново?

Здравейте! Имам няколко въпроса относно отслабването, надявам се да ми помогнете. Значи висока съм 157 и в момента тежа 65 кг :/ Имам 5 кг, над нормата , а аз искам да сваля даже малко повече от 5,поне 8. Не изглеждам дебела, но има за чистене, тежат ми и искам да ги махна.Въпроса е , че преди година и половина бях отслабнала поне с 10 кг., бях някъде 57,58 и бях много доволна от това как изглеждам,нито много слаба, нито пухкава. Имам представа какво е да промениш начина си на живот и след известно време да дойде резултата, а той при мене дойде бавно, за няколко месеца успях да сваля тези килограми с много движение, не спазвах диети ,просто ограничих хляба и сладкото и нещата се получиха! Да, ама после заминах в чужбина, започнах работа, живяхме на място където беше супер забутано и рядко имаше превози до някъде и...там спрях да тренирам и движението ми доста са ограничи.Спрях окончателно да тренирам ,защото нямах никакво желание, там лятото беше голяма жега 45 градуса, това още повече убиваше всякакво желание да изляза навън....и така отново си върнах тези килограми, за които работих толкова време да ги махна ((( Знам , че аз съм си виновна, но там просто нямаше как да тренирам и да се движа редовно. След като се прибрах в България, започнах отново да тренирам, но изобщо не бях във форма.Тренирах най-много 2 пъти седмично, защото мн се натоварвах физически ,но нямаше резултат.Реших да пробвам разделно хранене,заедно с тренировките.Започнах и за месец, месец и нещо успях да сваля 2,3 кг, ама с мъки!!! Много ме дразнеше, че трябва да разделям храната по дни и единия ден да ям само едно и също нещо цял ден...Както и да е успях да изтрая месец и половина и я спрях! След това с приятеля ми отидохме на море и всичко се провали! Спрях диетата и спорта за няколко дни...след това продължих да спортувам , но пак най-мн 2 пъти седмично и отново си върнах килограмите!!!!! Не мога да разбера от какво се получи така като спрях разделното хранене, започнах да си ям нормално, но без да прекалявам и пак върнах килцата!!! Много съм ядосана и сега съм решила да не спазвам никакви диети и да се движа повече.Целта ми е поне през ден да ходя на тренировка, защото преди така свалих...Можете ли да ми дадете някакъв съвет? Знам , че всичко иска постоянство и то за цял живот, това е най-трудното, особено ако отидеш на място , където се приспособяваш към обстановката и нямаш условия за това и целия ти труд отива на кино!! Вие какъв съвет можете да ми дадете за поддържане на постигнати резултати!!! Искам като отслабна, теглото ми да си е такова винаги , а не пак да качвам , как мога да постигна това????
__________________
Никога не се задоволявай с това което си, защото винаги можеш да станеш нещо по-добро!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
отслабване, режим на хранене, тренировки

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабнаследтоваданесивърнакилограмитеотново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.