IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 2nd March 2009, 00:32
Ana_D Ana_D не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 108
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ka
Цитирай:
Първоначално написано от Ana_D
Цитирай:
Първоначално написано от ka
Stunning, Allure_ за каква кожа е този фон дьо тен, покривен ли е и може ли да ми кажете колко струва? Аз съм със суха и чувствителна кожа
Dior Forever е по-матиращ. За суха кожа е по-добре Pure light или Eclat satin, но пък те не покриват толкова добре.
Слагайте овлажняващ крем и изчакайте около 2 мин. да попие,след това ФДТ. Съветвам Ви да пробвате преди да го купите,за да видите как ще го понесе кожата.
Благодаря ти Ana_D за информацията. При всички положения на мен ми трябва фон дьо тен, който не матира. Пробвах на Диор Мат Люмиер мисля, че беше. Наистина е доста покривен, всъщност по-покривен до сега не съм ползвала, но така ми изсуши кожата, че стоеше ужасно. Така, че ми трябва определено продукт за суха и чиваствителна кожа, и покривен също.
Удоволствие!
Matt Lumiere е Шанел,ако не се лъжа. Всички по-покривни ФДТ-и оставят кожата по-суха,заради по-гъстата си текстура. Пробвайте Pure light или Eclat satin и след това пудра,но само на Т-зоната,нанесена с четка,с много леки движения. Ако Ви притесняват петънца или пъпки по лицето, можете да пробвате коректор след ФДТ.

Диор Tinted Moisturiser e друг вариант,но пък смесената кожа се омазнява доста бързо от него,както и от всеки друг такъв продукт. Отново, покритието не е много дълбоко. Важно е какво ползвате преди ФДТ-на, разбира се.Добре ексфолирана,почистена и овлажнена кожа изглежда по-добре дори и с малко ФДТ.

Успех и очаквам да кажете какво Ви е понесло добре

Поздрав,

Анастасия
__________________
http://www.iamchic.com
Отговори с цитат
  #272  
Стар 2nd March 2009, 18:58
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Ползвала съм много марки , но най накрая улучих - Guerlain -Parure-extreme.Матира , до въсно вечер стои без промяна .Моят тен е доста, но имат цвят за мен -номер 6. Цена 80 лв в Мола на Стамб. С помпичка е и е икономичен.Само не слагам крем преди него-не знам защо -не става добре с крем.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 3rd March 2009, 12:43
Аватара на dona Mara
dona Mara dona Mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 41
По подразбиране

Ако кремът, който ползваш преди това е гелообразен това може да е причината.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 15th March 2009, 17:43
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ana_D
Удоволствие!
Matt Lumiere е Шанел,ако не се лъжа. Всички по-покривни ФДТ-и оставят кожата по-суха,заради по-гъстата си текстура. Пробвайте Pure light или Eclat satin и след това пудра,но само на Т-зоната,нанесена с четка,с много леки движения. Ако Ви притесняват петънца или пъпки по лицето, можете да пробвате коректор след ФДТ.

Диор Tinted Moisturiser e друг вариант,но пък смесената кожа се омазнява доста бързо от него,както и от всеки друг такъв продукт. Отново, покритието не е много дълбоко. Важно е какво ползвате преди ФДТ-на, разбира се.Добре ексфолирана,почистена и овлажнена кожа изглежда по-добре дори и с малко ФДТ.

Успех и очаквам да кажете какво Ви е понесло добре

Поздрав,

Анастасия
Да, точно така беше, Шанел, а не Диор. Обърках се малко Задължиелно преди фон дьо тен-а слагам крем, в протиен случай кожата ми изглежда ужасно - на петна и белеща се. Може би най добрият вариант е да си взема мострички на различни видове преди да направя погрешна инвестиция. Като се замисля малко съм обърката от кожата на лицето ми. Носът и брадичката ми се лущят, а челото ми е по - мазничко, въпреки че и то понякога се лющи. Ужасна работа
Отговори с цитат
  #275  
Стар 15th March 2009, 17:47
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Пробвай вместо крем -основа за грим.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 15th March 2009, 18:19
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ka
Цитирай:
Първоначално написано от Ana_D
Удоволствие!
Matt Lumiere е Шанел,ако не се лъжа. Всички по-покривни ФДТ-и оставят кожата по-суха,заради по-гъстата си текстура. Пробвайте Pure light или Eclat satin и след това пудра,но само на Т-зоната,нанесена с четка,с много леки движения. Ако Ви притесняват петънца или пъпки по лицето, можете да пробвате коректор след ФДТ.

Диор Tinted Moisturiser e друг вариант,но пък смесената кожа се омазнява доста бързо от него,както и от всеки друг такъв продукт. Отново, покритието не е много дълбоко. Важно е какво ползвате преди ФДТ-на, разбира се.Добре ексфолирана,почистена и овлажнена кожа изглежда по-добре дори и с малко ФДТ.

Успех и очаквам да кажете какво Ви е понесло добре

Поздрав,

Анастасия
Да, точно така беше, Шанел, а не Диор. Обърках се малко Задължиелно преди фон дьо тен-а слагам крем, в протиен случай кожата ми изглежда ужасно - на петна и белеща се. Може би най добрият вариант е да си взема мострички на различни видове преди да направя погрешна инвестиция. Като се замисля малко съм обърката от кожата на лицето ми. Носът и брадичката ми се лущят, а челото ми е по - мазничко, въпреки че и то понякога се лющи. Ужасна работа
Първо си оправи проблема с кожата и тогава ползвай ФДТ !
Отговори с цитат
  #277  
Стар 16th March 2009, 00:03
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Ползвала съм много марки , но най накрая улучих - Guerlain -Parure-extreme.Матира , до въсно вечер стои без промяна
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #278  
Стар 16th March 2009, 00:40
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Дали ще е достатъчно само основа? Според мен кожата ми няма да е хидратирана хубаво без крем, не знам. А, ако пробвам крем и да си купя някаква основа за грим, дали ще стои добре И аз не знам вече.
Отговори с цитат
  #279  
Стар 18th March 2009, 11:17
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Някой ползвал ли е най-новия фон-дьо-тен на ревлон - Beyond Natural skin matching makeup? Какво ви е мнението за него?
Отговори с цитат
  #280  
Стар 18th March 2009, 11:19
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

а някой дали е ползвал True Match на L'oreal имам пудрата, но се изкушавам да взема и фондьотена, дали е подходящ за смесена кожа
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фондьотен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.