IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 4th September 2008, 16:36
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Гери, пиеш ли капсулите- имат ли ефект при теб?
Отговори с цитат
  #72  
Стар 4th September 2008, 18:28
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Блонди, приключих ги, но за съжаление не мога да се похваля с резултат. Може би защото си взех само една опаковка, а според указанията трябва да изпия две, но не ми се поръчва пак.
Имам чувството, че са по-стегнати, поне така ги усещам сега, но като размер, промяна няма. Може пък да пробвам и геловете, които бяха похвалени пак тук. Ще видим.
Лека вечер!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 27th March 2009, 02:05
Аватара на Bulletproof
Bulletproof Bulletproof не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Бла...изпих две опаковки...а резултат нулев ...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 28th March 2009, 12:04
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

От днес ползвам гел за извайване на бюста, на Bilka. Ако има резултат ще пиша веднаг. Той поне не е скъп (като за домашни опити) цената е около 10лв.
Ако някой се интересува може да влезе в сайта им, а аз ще ви покажа какво пише на кутията:
Супер нежен и леко охлаждащ гел за оформяне на бюста и уголемяване размера на гърдите с изключително ефективен екстракт от плодовете на африканското дърво КИГЕЛИА и натурален екстракт от бяло грозде. Екстрактът от кигелиа стимулира растежа на клетките в областта на бюста и го оформя до забележителни размери. Подсилва еластичните му връзки и го предпазва от появата на стрии.
Натуралният екстракт от бяло грозде по естествен начин подобрява структурата на кожата и укрепва мускулите около бюста като оказва лифтинг ефект върху отпуснатите гърди. Редовната му употреба, комбинирана със здравословен начин на живот, ще доведе до видими резултатаи за оформяне на прекрасен бюст!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 28th March 2009, 13:12
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

За укрепване на мускулите около бюста ефектът от плуването ще е около 1000 пъти по-голям, отколкото от гел С плуване можете много да подобрите визията на гърдите си, мускулната основа става по-стегната, гръдният кош може да се развие и като цяло придобиват много по-приятен вид. Естествено това не пречи да използвате гелове и тем подобни, но така резултатът ще е доста по-видим.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #76  
Стар 28th March 2009, 16:42
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
За укрепване на мускулите около бюста ефектът от плуването ще е около 1000 пъти по-голям, отколкото от гел С плуване можете много да подобрите визията на гърдите си, мускулната основа става по-стегната, гръдният кош може да се развие и като цяло придобиват много по-приятен вид. Естествено това не пречи да използвате гелове и тем подобни, но така резултатът ще е доста по-видим.
Благодаря Ivanin, това е точно така.
Лошото е, че не всеки има възможност да ходи редовно на плуване. Затова аз го заменям с малко лицеви опори. Дават същия резултат.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 28th March 2009, 18:00
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Дават подобен резултат, не същия

Редовно плуване е нещо относително, 2 пъти седмично са достатъчни, а ако включите и други тренировки и упражнения, както ти, в случая с лицевите опори, ще се получи идеално.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #78  
Стар 28th March 2009, 19:27
Livia Livia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Ne podcenqvaite i plasti4nata hirurgiq!V neq nqma ni6to lo6o...prosto o6te edin variant...
Отговори с цитат
  #79  
Стар 28th March 2009, 20:02
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Има друг раздел за пластичната хирургия и ако искаш ми вярвай, но - в този форум определено тя не се подценява
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #80  
Стар 31st March 2009, 12:08
Ana_D Ana_D не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 108
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
Аз си купих от този сайт хапчетата за отслабване и действат. Моята приятека си поръча тези за растеж на бюста, пие ги от 15 дни и има увеличение на гръдната обиколка с 6 сатиметра. Което ме навежда на мисълта, че вероятно действат.
Аз мисля като свърша тези за отслабване да си поръчам тези за бюста. Предлагат и крем. Ама него не го е пробвала моята приятелка.

http://www.bitak.net/category/36/sub...3/ad98373.html

http://www.bitak.net/category/17/sub...9/ad98374.html
Наистина ли има хора,които се връзват на хапчета?!
Защо си харчите парите за глупости!Ясно е,че освен скалпел, друго не помага за увеличение, повдигане и т.н.
__________________
http://www.iamchic.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпуснатигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:55.