IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd March 2009, 23:46
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз никога не слагам тоалетно мляко, преди са се измия с специален течен сапун за измиване на лицето...едва след това ползвам тоалетното мляко+Тонера.
Ако сложа само мляко на сухо.....ужас....много ми люти на очите и е неописуемо гадно.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd March 2009, 09:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз като Бобето - в редките случаи, когато се гримирам първо измивам лицето хубаво с гел за измиване, след това с т.мляко свалям грима, после пак измивам , почиствам с тоник и накрая мажа с кремовете за лице и околоочен.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd March 2009, 10:48
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

По принцип очите измивам с някакъв гел за суха/чувствителна кожа, а лицето с такъв за проблемна. В момента за очи ползвам това мляко/тоник на Лореал. Доволна съм, нанасям го с пръсти и почиства грима добре. С памук не търкам нито очите, нито лицето. Може би досега не съм попадала на хубави продукти и съм останала с впечатлението, че е истинска мъка да сваляш спирала и молив с мляко и памучен тампон.
В момента ползвам гела на Клеаризил и Авен.
След това нанасям тоник и крем.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd March 2009, 12:27
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
И аз като Бобето.... първо измивам лицето хубаво с гел за измиване, след това с т.мляко свалям грима, после пак измивам , почиствам с тоник и накрая мажа с кремовете за лице и околоочен.

Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th April 2009, 20:47
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
И аз като Бобето - в редките случаи, когато се гримирам първо измивам лицето хубаво с гел за измиване, след това с т.мляко свалям грима, после пак измивам , почиствам с тоник и накрая мажа с кремовете за лице и околоочен.
Абе не ви ли мързи да го правите това редовно бе, хора? Аз само заради разгримирането спрях да се моцам, направо полудявам като наближи да си лягам и много често дори си лягам с грима. Знам че е много вредно, ама най често го свалям или с тоалетно мляко, или си мия лицето със сапун и хладка вода.После мазвам малко нощен крем и това е. Не робувам на скъпите марки. Ако имам пари - се глезя, ако нямам - си купувам евтини продукти.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th April 2009, 20:57
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baba Gicka
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
И аз като Бобето - в редките случаи, когато се гримирам първо измивам лицето хубаво с гел за измиване, след това с т.мляко свалям грима, после пак измивам , почиствам с тоник и накрая мажа с кремовете за лице и околоочен.
Абе не ви ли мързи да го правите това редовно бе, хора? Аз само заради разгримирането спрях да се моцам, направо полудявам като наближи да си лягам и много често дори си лягам с грима. Знам че е много вредно, ама най често го свалям или с тоалетно мляко, или си мия лицето със сапун и хладка вода.После мазвам малко нощен крем и това е. Не робувам на скъпите марки. Ако имам пари - се глезя, ако нямам - си купувам евтини продукти.
Добре правиш :P
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th April 2009, 21:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baba Gicka
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
И аз като Бобето - в редките случаи, когато се гримирам ....
Аз пък затова не излизам по заведения вечер Гримирам се само тогава (един път на 3 месеца примерно) и много, ама много хубаво почиствам грима, ако ще да съм умряла за сън Иначе всяка вечер си имам по-лека почистваща процедура, но я правя малко преди лягане - няма мързел за тия неща
Отговори с цитат
  #38  
Стар 7th April 2009, 11:31
Ana_D Ana_D не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 108
По подразбиране

От скоро ползвам измиващ лосион на Avene,след което махам спиралата с eye makeup remover на Lancome. Пробвах същото на Johnson's и бях много доволна.Струва 5 пъти по-малко и върши същата работа.
__________________
http://www.iamchic.com
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th April 2009, 11:33
Ana_D Ana_D не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 108
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baba Gicka
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
И аз като Бобето - в редките случаи, когато се гримирам първо измивам лицето хубаво с гел за измиване, след това с т.мляко свалям грима, после пак измивам , почиствам с тоник и накрая мажа с кремовете за лице и околоочен.
Абе не ви ли мързи да го правите това редовно бе, хора? Аз само заради разгримирането спрях да се моцам, направо полудявам като наближи да си лягам и много често дори си лягам с грима. Знам че е много вредно, ама най често го свалям или с тоалетно мляко, или си мия лицето със сапун и хладка вода.После мазвам малко нощен крем и това е. Не робувам на скъпите марки. Ако имам пари - се глезя, ако нямам - си купувам евтини продукти.
Късметлийка сте,ако кожата не реагира лошо на сапуна и спането с грим.
__________________
http://www.iamchic.com
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th April 2009, 14:48
pticasprujina pticasprujina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Бургас
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Почиствам си го със съвсем обикновенно бебшко мляко ПА ПА или Кря Кря...
Аз също.
И аз - от години
И аз така
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сваляненагримапочистваненакожата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:32.