IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th March 2010, 12:46
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Аз ползвах шампоан на Дюкре за косопад и спря да ми капе косата преди около два месеца. Но не бива да се ползва постоянно, в смисъл използваш една опаковка и спираш, тъй като е медицински шампоан и е силен.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th March 2010, 14:03
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране От къде мога да намеря тривитаминол?

Аз днес си купих въпросния тривитаминол, но сега е с ново име-Витамин АД3Е. Сега съм с маска, ще видя резултата след няколко часа
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th March 2010, 13:32
Remember Remember не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, направих си домашна маска за коса. Сложих жълтък, кисело мляко, половин лимон, мед, бадемово масло и водка. Стоях 2ч и след като преди малко се измих, забелязах, че ми се е появил пърхот / не е от яйцето, защото я отмих с много хладка вода. Възможно ли е да съм си изсушила скалпа с някоя от съставките?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th March 2010, 01:27
chocolate_87 chocolate_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Remember напълно е възможно,да е от съставките,аз също си я правя(3 пъти досега)и не ми се е получил пърхут,само че на втория ден е мазна трябва да се внимава,една приятелка получи косопад от тривитаминола,защото слагаше цялото шишенце и спеше така.....
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th June 2016, 15:22
mariqhristova mariqhristova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Аз много си ги обичам домашните маски за коса. Вярвам, че единствено те успяват да подхранят косата ми както си трябва държа обаче да ви споделя какво срещнах скоро https://bomb.bg/za-kosa/maska-za-kosa-ceni моя близка приятелка дълго време ми я прехвалва.... няколко пъти съм я ползвала... като, че ли косата ми поспря да се накъсва, освен това забелязвам как докато я мия не ми остават цели кичури в ръцете... абе мисля, че си струва да ви кажа... ако се сещате за друг продукт, който действа положително за моя проблем, драскайте

Последно редактирано от mariqhristova : 10th June 2016 на 16:29
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th June 2016, 14:49
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Аз съм я пробвала тази, но нямах никакъв ефект.
Правя си понякога домашни, когато успея да се снабдя с наистина качествени етерични масла, за да забъркам. Сякаш по-добре ми се отразяват.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th June 2016, 14:09
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

И аз предпочитам домашно приготвените маски, стига да имам време, разбира се. Много по-добре действат на косата ми.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th June 2016, 16:58
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

Споделете някоя рецепта за домашна маска
Отговори с цитат
  #39  
Стар 15th June 2016, 09:53
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Има такива и без етерични масла, които също са полезни. Примерно: 1 жълтък от яйце + 2 супени лъжици зехтин + няколко капки лимон пресен лимон. Разнасяш добре по косата, увиваш с кърпа, като между нея и косата сложиш найлон. След час измиваш хубаво. Добре подхранва, има много протеини.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажетезадомашноприготвенитемаскизакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.