IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 23rd March 2020, 09:47
Danielafilipova Danielafilipova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, бих искала да споделя впечатленията си от д-р Михайлов. На 12.03.2020 ми постави импланти 475cc. След раждането на дъщеря ми гърдите ми се промениха, поради което се обърнах към д-р Михайлов. На първата ни среща ми обясни изчерпателно всичко относно процедурата, операцията мина без усложнения, както и следоперативният период. Благодарна съм за професионализма и отношението!

Последно редактирано от Danielafilipova : 23rd March 2020 на 13:49
Отговори с цитат
  #82  
Стар 21st May 2021, 10:21
OPALL OPALL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2021
Мнения: 3
По подразбиране Д-р Михайлов

Здравейте, дами,
надявам се ви намирам в добра кондиция и здраве.

Включвам се да изкажа възхитата си от д-р Михайлов, който се занимава с поставяне на гърди. И то какви!
Ако някой се двоуми или няма идея при кого да уголеми гърдите си, ТОЙ Е ЧОВЕКЪТ и това е ЕКИПЪТ!
1ви пост-оператовн ден ми е днес. Вчера поставихме имплантите.
Имам болки, които по-скоро определям като силна мускулна треска.
Супер успешна операция с уникално красив резултат още след интервенцията.

Анестезията беше приятна и освежаваща следобедна дрямка.
Никакво замайване и/или пък неадекватност.

Нощната сестра предоставя първокласна грижа и съпричастност.

Препоръчвам горещо!

Аз разбрах за него от форумите и се доверих.
Шестито ми чувство го избра.

Не се рекламира умишлено. Не желае публичност, а я заслужава повече от всеки друг.

Надявам се да помогна с това при избора на вашия хирург.

Първокласно изживяване.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 28th May 2022, 14:48
Mashulia Mashulia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 1
По подразбиране Д-р Михайлов

Здравейте! Споделям впечатленията си седмица след аугментация на гърдите при д-р Михайлов. До операция стигнах след две раждания и кърмене по 1 година на всяко от децата ми, които доведоха до значителна загуба на обем и увисване на гърдите. Лекарят избрах по лични препоръки и допълнителна информация от форуми. Останах много доволна от доброто отношение, много изчерпателната и подробна информация и индивидуален подход още на първата консултация. Преди това посетих друг пластичен хирург, но след срещата с д-р Михайлов взех категорично решение да се доверя на него. Клиниката му е прекрасна и прилича по-скоро на хотел, отколкото на медицинско заведение….чисто, изискано, стилно и с всички необходими удобства. Персоналът е прекрасен. Всички бяха много мили и внимателни и спомогнаха за това операцията да е приятен спомен, а не стресиращо преживяване. Сестрата, която беше до мен в часовете след операцията беше изключително мила и позитивна, чудесна компания и първокласна грижа! Поставиха ми кръгли импланти Motiva 320 cc ергономични, надмускулно. Наложи се поставяне на тръбни дренажи, които бяха свалени още на втория ден и не създадоха никакви проблеми. Резултатът, макар че е минала едва седмица, напълно отговаря на желанията и очакванията ми и дори ги надминава! Следоперативният период минава гладко и спокойно с изключително бързо връщане към нормалния ми начин на живот - но с много по-добро самочувствие
Препоръчвам д-р Михайлов и екипа му с две ръце и вярвам, че ако имате притеснения, колебания и въпроси, би ви насочил и ориентирал по перфектния начин! Страхотен професионалист!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Михайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:45.