IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th May 2009, 08:10
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
БОБИЧ ......... страхотни са........... само си представям как ти стоят на финият крайник.............
От къде са?
Шматчице мила и красива, това не са мои обувки а моят избор от различните моделчета пуснати от Данис.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th May 2009, 09:25
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Честити Данис много са хубави и съм за убиването на змии и крокодили, от тях друга полза никаква, само вреди.

http://storage3.album.bg/b02/python_...7_13988869.jpg ей това са моите обувки
Благодаря мила и аз мисля така
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th May 2009, 09:49
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Нищо, което е създала природата не е излишно!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th May 2009, 13:15
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Нищо, което е създала природата не е излишно!

И каква е ползата от хлебарките, щото от крокодилите и змиите тя е на лице в по-горните линкове
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th May 2009, 14:11
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Нищо, което е създала природата не е излишно!

И каква е ползата от хлебарките, щото от крокодилите и змиите тя е на лице в по-горните линкове
А да ти разясня нещо по-глобално от еко системата и ролята на всяка клетка и микроорганизъм ще желаеш ли?
Създай си малко обща култура и не прави подобни изказвания за в бъдеще, за да не ти се смеят хората.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th May 2009, 14:23
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Нищо, което е създала природата не е излишно!

И каква е ползата от хлебарките, щото от крокодилите и змиите тя е на лице в по-горните линкове
А да ти разясня нещо по-глобално от еко системата и ролята на всяка клетка и микроорганизъм ще желаеш ли?
Създай си малко обща култура и не прави подобни изказвания за в бъдеще, за да не ти се смеят хората.
Зададох ти елементарен въпрос.......след като не можеш да отговориш, не ми дръж такъв език
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th May 2009, 14:25
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 19th May 2009, 14:55
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Всеки има право да казва,каквото мисли и иска затова е и форум,никога не съм харесвала змии и крокодили и не съм го крила никога.
Не казвам,че природата ги е създала излишно,но не ги понасям и затова си правя колекция от обувки от тях,нека съм зла в очите на хората.
Дядо ми на времето е бил ухапан от ПЕПЕЛЯНКА,за тези които не знаят,тази змия е с много силна и токсична отрова.По чудо човека е жив и здрав,само ако ви покажа мястото където тази проклетница го е ухапала на какво прилича ще повръщате цял ден

"В миналото, когато много хора са ходели боси, смъртните случаи след ухапване са били относително чести.може да представлява опасност за деца или възрастни с влошено здраве."
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th May 2009, 15:08
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
не ги понасям и затова си правя колекция от обувки от тях,
Купуваш си шото можеш да си го позволиш ,а не зашото мразиш змиите

По твойта логика на мен хора са ми правили много по-лоши неща и биха могли да ми направят откокото змиите ама не ходя с обувки от човешка кожа

Пипи е права щом едно нещо е създадено от природата значи е трябвало да го има и има нувда от него.Това че някои не го разбира е друг въпрос

И за да избегна отговор на следващия ти коментар ще кажа че не не бих си купила такива обувки и да имах пари.Не одобрявам избиването на каквито и да било животинки за задоволяването на нечии капризи .И не не нося естествена кожа и кожени палта
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #50  
Стар 19th May 2009, 15:15
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз пак ще повторя - харесва ли ви или не в Природата няма нищо излишно. Тя - майката Природа е по-умна от всички нас взети заедно. Независимо на кой какво не му харесва. Един елемент да изчезне и всички отиваме във вечните ловни полета.
Но явно има хора, които се мислят за Богове и са решили, че за тяхно удобство може да премахват кой насекоми, кой животни, кой евреи... едните могат да станат на обувки и чанти, други на сапун.

Данис искрено съжалявам, че дядо ти е пострадал от змия, но това е глупава предпоставка и оправдание задето купуваш съответните продукти. Харесват ти и точка, не ти пуак за животните и точка. А и изказването ми не беше към теб насочено.

Змийската отрова е и лекарство както знаем всички.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обувкиотекзотичникожи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:44.