IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th December 2007, 15:41
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна
  #32  
Стар 12th December 2007, 16:06
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Монти, не бързай да се отчайваш, формата се променя с времето. Незнам какъв точно е проблемът, но се надявам да не е нищо сериозно. Дай им време да се отпуснат Момичетата с опит могат да ти помогнат със съвети.
  #33  
Стар 12th December 2007, 22:48
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Monti, теб те оперираха съвсем наскоро. Какво е станало? Чак за реоперация да мислиш...пиши като можеш!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
  #34  
Стар 13th December 2007, 06:27
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Джоли,и ти май беше с разрез през мишницата.Кажи ми теб боля ли те разреза и колко горе долу.Мен ми е днес 10 де,а още ме боли особенно от ляво.В петък ще ходя да ми махат коците.Ох,много ме е страх да не направя някоя ифекция макар,че доктора каза,че раната е спокойна.Така ли трябва да боли?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #35  
Стар 13th December 2007, 09:30
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Sexy аз не мога да кажа,че са ме боляли точно разрезите/самите рани/само ме пощипва още,ама всичко около тях ме боля.мина месец от операцията ми и още не мога да си мятам ръцете хубаво...а за свалянето на конците да знаеш,че това е един конец през целия разрез и се реже на няколко места, а не се дърпа от единия край,за да излезе целият.
  #36  
Стар 13th December 2007, 09:37
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monti
Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна
Абе Монти, за каква реоперация говориш, ти нали наскоро се оперира?
Наистина ли има проблем или те притеснява формата?
Аз моите като ги видях първия път се скъсах от рев, толкова бяха криви, едва сега на 3-я месец започнаха да се оформят...рано е още за притеснения, миличка, имай търпение...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
  #37  
Стар 13th December 2007, 11:00
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Секси, поне месец ме боляха разрезите,а после на месец и половина се опитах да плувам, ама не стана номера...опъваха ме и ме беше страх нещо да не се разтвори. И така чак след втория месец някъде бях като хората. А ти на 10 дена искаш да ти е миналао...не става, трябва време

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
  #38  
Стар 13th December 2007, 12:13
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ......
  #39  
Стар 13th December 2007, 14:08
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Спокойно бе, Монти, стига си плакала...
Това с дабъл-бабъла сигурно ли е или ти сама си реши така?
При мен лявата гърда също беше по-високо от дясната и едва сега започна да слиза, освен това имах много гаден оток между гърдите и си помислих, че е симмастия, ама сега вече съм спокойна.
Така, че не бързай да си мислиш каквото и да било...времето ще покаже...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
  #40  
Стар 13th December 2007, 15:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monti
Цитирай:
Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ......
Монти, наистина е поправимо, но просто трябва да се въоръжиш с търпение... Пък и щом ти е казал, че трябва да мине месец - това е съвсем скоро; на мен Н.Г. ми каза, че преди третия месец не може да ми прави корекция, защото тогава се образува капсулата... Каквато и да е истината - това се коригира...Имаше и други момичета тук с този проблем, но доколкото ми е известно се реоперираха и сега няма проблем... Ще ти стискам палци!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.