IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29th January 2008, 19:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Присъединявам се и аз - така си си много добре. Какво не си харесваш?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th January 2008, 19:59
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Съгражданке , наистина гърдите ти са секси и много добре ти стоят на телцето. Но ако твърдо си решила да се подложиш на тази интервенция ние ще те подкрепим и помогнем.Ето момичетата колко бързо са ти отговорили на въпросите.Аз съм с 310кк,малко са,но за моето тяло са много добре.

Пращам ти снимки на лс.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th January 2008, 03:40
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А ако и д-р Тонев ти откаже операция , да знаеш , че ти е направил голям комплимент . Ако решиш да си при него - имаш малка разлика в обема на гърдите си - ако искаш да си я коригираш - трябва много да настояваш за това , защото той я минава за естествена , природна разлика и няма да ти я изравни .
П.П. Но наистина - не се захващай - много си нежна така .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th January 2008, 12:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Някой по-горе каза, че зърната и били много секси. Ми те ще си останат такива и след имплантите Само дето и аз като те гледам се чудя защо насила искаш да си слагаш таралеж в гащите. НАясно си, че поставянето на импланти носи някои рискове със себе си, нали?

Още повече, че гърдите ти са младежки. Не знам на каква възраст си и дали си раждала, но наистина изглеждат като гърди на младо момиче и са много хубави и така!

Един съвет, ако си решила все пак твърдо да си слагаш импланти- зърната ти "гледат" настрани, не напред. И имаш известно разстояние между гърдите. Може би трябва да обсъдиш това с доктора, на който си се спряла, за да се коригира това, до колкото е възможно въобще. Освен, ако на теб не ти пречи, разбира се
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th January 2008, 22:42
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

Нямах нет и изостанах с темата Леле милички БЛАГОДАРЯ ВИ за бързите отговори Аз доста четох из форума, но пак някои неща не ми бяха много ясни. sexy007, gwendoline аз не искам някакъв бст тип "Памела", не огромен, а добре оформен, благодаря Ви за ориентирането, значи 300 сс. Аз си ги харесвам и сега, но ми писна просто от тъпкането на сутиените с подплънки за придобиване на релеф и не моженето да нося нищо без суутиен защото направо чезнат. Друго е и, че когато легнеш знаете как променят формата си. Основното заради, което го правя и се надявам е точно както Babri каза "Момичето си има хубави гърди и сега.А с импланти ще бъдат още по-по.Хората са казали:От качествено платно,става хубава картина!". Та просто се надявам на това и тя някак ми вдъхна кураж като го каза. На 22 съм, не съм раждала и не предвиждам скоро да стане това и ми се иска сега да направя тази корекция за да имам време пълноценно да им се нарадвам сега докато още се случват много неща около мен... Инак после ако ги направя когато семейният живот е почнал, не ме за това, което ще кажа и не ме разбирайте погрешно, но тогава няма да извлека много плсове от тях, само мъжа ми ще. Все пак силикона си е "едни гърди напред" за визията. i_ani и аз не харесвам на Велинова много, особено разстоянието между гърдите й , но горе долу като форма ги показах, инак тези на Биляна танциорката от Ялта са такива каквито искам (другатата снимка). liophy благодаря за мъжкото мнение
adinka ехаааа супер, съгражданка може да се видим някой път и къде излизаш вечер тук може да се засечем някъде, а и си на моите години горе долу. дива аз заради формата и точно тази разлика искам корекция Ava-ava Мда притеснява ме, че вместо всичките позитивинакрая ще излезе таралеж в гащите и при толкова проблеми, инфекции и прочие за които прочетох си ме е и страх да. А за това, че "гледат" на страни аз толкова години никога не ми е правило впечатление, не съм и забелязала, докато едно гадже не ми хвърли тази забележка даже с въпроса защо били така Вие как мислите дали след операцията това ще стане още по-видно? А за разстоянието аз се надявам с обема и то да се намали ... не ми се искат прекалено много корекции защото колкото повече корекции толкова повече шансове май нещо да се обърка.

__________________
* what is important is never to look cheap *
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st January 2008, 08:16
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Щом зърата ти гледат на страни,след операция пак ще стоят така.Това е анатомична даденост.Дори мисля,че с тези 300сс ще ти стоят гърдите раздалечени.Но това е мое мнение.Ти и да искаш,не може да приличаш на Памела защото сте с различни структури.
Гърдите ти сега са младежки,но при едно раждане и ще станат на кожи.Ако наистина твърдо си решила да слагаш гърди,и искаш да извличаш полза от тях-слагай максимума на тялото ти и най-високият профил.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st January 2008, 09:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

При висок профил ще станат по-тесни и конусовидни (профил=проекция на импланта, колко той се издава напред). Среден профил или дори нисък е по-естествено.
Дори бих те посъветвала да не слагаш повече от 250, но това си е моят вкус.

Надмускулно или подмускулно предпочиташ?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st January 2008, 11:13
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MissPartystar
А за разстоянието аз се надявам с обема и то да се намали ... не ми се искат прекалено много корекции защото колкото повече корекции толкова повече шансове май нещо да се обърка.
Не се заблуждавай, разстоянието се коригира от хирурга, ако го умее, а не с по-голяма кубатура...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st January 2008, 11:31
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
При висок профил ще станат по-тесни и конусовидни . Среден профил или дори нисък е по-естествено.
И аз това щях да кажа!А особено надмускулно висок профил.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st January 2008, 12:48
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

имаш страхотни гърди,аз можех само да мечтая за такива
това е естествена красота,според мен не ти трябват импланти!
успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МожелимнениесъветчеСнимкисегажеланрезултат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:17.