IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 4th February 2008, 08:47
MissPartystar MissPartystar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Благоевград
Мнения: 29
По подразбиране

sexy007 мацинко като те слуша човек му иде веднага да скочи при някой хирург да го тунингова
__________________
* what is important is never to look cheap *
  #152  
Стар 4th February 2008, 08:58
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Пожелавам ти от сърце да усетиш това чувство в най-скоро време.
Тогава ще те питам как е........
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #153  
Стар 5th February 2008, 13:55
lorita22 lorita22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: sofia
Мнения: 1
По подразбиране

здравеите на всички аз сашто скоро си сложих силикон и сам доволна за сега искам да попитам много ли спада с времето или си остава саштя
  #154  
Стар 5th February 2008, 14:16
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Девойки имам проблем ,от къде си взимате сутиените...Аз като вляза и кажа чашка 75-80Е те ме питат за вас ли е
Никъде няма такива размери освен със поръчка...
  #155  
Стар 5th February 2008, 17:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Девойки имам проблем ,от къде си взимате сутиените...Аз като вляза и кажа чашка 75-80Е те ме питат за вас ли е
Никъде няма такива размери освен със поръчка...
А такаааааа... А не помисмлихте като слагахте големите кубици, а...? Шегувам се... Проблем си е, наистина, дори и да намериш - са едни модели, да не дава Господ да ти се наложи да ги слагаш... Чувала съм, че само с поръчка може да си вземеш нещо свястно - а дотогава - без сутиен! То си е атракция... :beavis_and_butthead:
  #156  
Стар 5th February 2008, 22:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Оооо, аз няма да го имам този проблем, въпреки големите кубици. Ще си остана с пилешките 75В.
Май съсм свикнала без сутиен, направо ме задушава по цял ден. Sexy, продавачките в магазина назаха, че Energy и Trophy за след операция. Сега съжалявам, че не взех Energy-то, з'то долния му ластик е по-ниско. Trophy-то понякога ми се пада точно на белезите и ме дразни
Май ще купя още един.
  #157  
Стар 6th February 2008, 07:36
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

За мен Енержито си остава номер едно.Вземи си по добре и него.Няма да ти е излишен изобщо.Аз си го нося в къщи.
Томи,ти нали беше с 390сс?Защо си търсиш чашка Е?Аз като тръгна по магазините и питам за чашка С,продавачките ме поглеждат и ми казват-Вие сте за Д.Да ама Д-то ми са дълбоки.А вчера една тъпачка ми каза-ха,какво С,вие сте за В.УЖАСССССС ,казвам ви умрях от яд.Аз колкото си мислех,че трябваше да сложа 490сс,тая ме порази.
А и да кажа,че мого трудно си намирам сутиеи.Вие така ли сте?На повечето чашките са остри и в профил все едно имам двойни цицки.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #158  
Стар 6th February 2008, 09:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
А вчера една тъпачка ми каза-ха,какво С,вие сте за В.УЖАСССССС ,казвам ви умрях от яд.Аз колкото си мислех,че трябваше да сложа 490сс,тая ме порази.
А и да кажа,че мого трудно си намирам сутиеи.Вие така ли сте?На повечето чашките са остри и в профил все едно имам двойни цицки.
Секси, щях да се задавя с кафето от смях... :P Що се оплакваш - С има най-голям избор... Мен обаче ми минават през средата на зърната и не ми седят добре - Д са ми идеални, само дето трудно си намирам модел да ми харесва....
  #159  
Стар 6th February 2008, 09:54
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Sexy,с чашка Д ми излизат на вън 50% и ми казаха че така като ги стягам на средата ще се деформират и после ще плача((((.
И на мен ми стана смешно онзи ден,влизам и казвам чашка 75 или 80Е имате ли и тя ме гледа и ми казва вие аз казвам да а тя ми вади Д и ми казва това ще ви е голямо))Влизам във пробната и и се показвам ,реакцията и беше следната ..Само със порьчка)))
  #160  
Стар 6th February 2008, 10:55
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Добре, че нямам вашите проблеми... Като нямах цици ходех без сутиени, сега като имам - пак, ами не мога да се науча да ги нося и това е!
Естествено купих 2 да имам ей така, ако се наложи да сложа някоя по-прозрачна дрешка, ама те са, както каза една позната: "Ама това не са сутиени за носене, те стават само за чу...не!" Ахахахахахахах!
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.